Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251524
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη στο καταστημα.
Η σταση του μετρο στο Αιγαλαιω ειναι πολυ κοντα, οποτε εξυπηρετει μια χαρα.
χτυπας κουδουνι και ανεβαινεις στον πρωτο οροφο της μονοκατοικιας
Υποδοχη απο τα δυο γνωστα κοριτσια.
Την Ρουμανα Ελενη και την Ρωσιδα Βανεσσα
Οι δυο τους πλεον εκει. Μονες τους κανουν κουμαντο χωρις υπηρεσια.
Ζεστο και περιποιημενο καταστημα με δυο φουλ εξοπλισμενα και ανετα δωματια με κλιματισμο, ντουζιερα, καναπεδες κτλ. Κρεβατι μασαζ τελευταιας τεχνολογιας με τρυπα για να μπαινει το κεφαλι σου, ηλεκτρικο που ρυθμιζει το υψος ,κλιση με τηλεχειριστηριο.
Οι κοπελες και οι δυο παλιες γνωριμες. Εμπειρες , περιποιημενες.
Προγραμματα:
60 ε μιση ωρα
70 ε 45 λεπτα
80 ε μια ωρα.
Ωραριο καθε ημερα 11-8,30 , Σαββατα και Κυριακες 11-6 . Τα Σκ θα ειναι μια κοπελα εκ των δυο

Κουβεντα στην κουβεντα με ψησανε για διπλο τελικα....

Η Ελενη ειναι μια ομορφη ξανθια Ρουμανα με λιγες ωραιες καμπυλες. Ανοιχτα ματια. ωραιο στηθος και πισω συστημα
Η Βανεσσα ειναι μια Ρωσιδα μελαχρινη με ομορφα ασιατικα χαρακτηριστικα που την κανουν πολυ εξωτικη παρουσια. Μετριου αναστηματος και αδυνατουλα
Και οι δυο ειναι πολυ εμπειρες και γατουλες στη δουλεια
Περασα στο μεγαλο δωματιο που εχει τεραστιο καναπε και πολυθρονα, με σκοπο να εχω αναση χωρου και να χρησιμοποιησω ολον τον εξοπλισμο
Η συνεδρια ξεκινησε με φοβερο ταυτοχρονο μασαζ και απο τις δυο.
Ανεπαναληπτη εμπειρια. 4 εμπειρα χερια με μαλαζανε και με χαλαρωνανε αψογα . Οι δυο τους πολυ ομιλιτικες και με πολυ χιουμορ επισης .
μετα απο κανα 25 λεπτο ηρθε η μεγαλη στιγμη του δευτερου μερους.
βγαλανε τις ιατρικες τους φορμες και μεινανε με τις καλτσοφετες μονο χωρις εσωρουχα.
Ξεκινησαν οι αγκαλιες , τα τριψιματα εκατερωθεν και μαζι μου.
Εχουν τρομερη χημεια μεταξυ τους!
Ανταλλασανε φιλια στο στομα οι δυο τους και γλειφοντουσαν απο πανω μεχρι κατω επισης με πολυ παθος και ενταση. Σε καποια στιγμη αισθανθηκαν σαν να με ξεχασανε οτι υπαρχω και εγω στο καδρο γιατι αυτο κρατησε αρκετα λεπτα, οποτε σταματησα να παρατηρω και ορμησα αναμεσα τους.
μετα εγινε η μαχη του Δραμαλη....
Στοματικο εναλλαξ στο εργαλειο μου, διακοπτανε το τσιμπουκι και ανταλλασανε και αλλα γλωσσοφιλα, στοματικο η μια σε εμενα και η αλλη να μου εχει βαλει τις τρυπυλες της στο προσωπο και εγω να γλυφω σαν μανιασμενος....
στη συνεχει ασεξ και με τις δυο με πληρη συμμετοχη σε οτι σταση υπαρχει και σε καθε σημειο του δωματιου, στο κρεβατι, στα ορθια, στο καναπε, στην πολυθρονα, κατω....ενας χαμος....
Απολυτη εμπειρια, αξιζαν τα χρηματα και με το παραπανω.
Επιβαλλεται να το ζησει καθε μασαζιαρης που σεβεται τον εαυτο του!
Κοριτσαρες ευχαριστω!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2019
Κόστος συνάντησης
140
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελένη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.363
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, xilnik, Οξαποδω και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2019
Καλά που τις εντοπισες κ ενημερωσες Zero γιατί τόσες μετακινήσεις που έχουν κάνει τα κορίτσια, ούτε στο Ελληνικό Κοινοβούλιο απο τα καμάρια τους βουλευτές μας, τις τελευταίες μέρες...
P
petsakas79sp
19 Ιανουαρίου, 2019
Το δοκίμασα και εγώ το διπλό προ ημερών στο νέο μαγαζί. Φοβερό και τρομερό. Δεν έγραψα κριτική γιατί είχα γράψει τον προηγούμενο μήνα όταν είχα απολαύσει το δίδυμο στο Τατοΐου 71Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2