Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198099
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
2.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Της ψωλης μας τά καμώματα...
Ας πω και εγώ με την σειρά μου με λίγα λόγια και απ ότι πολυ θυμαμαι την εμπειρία μοναδική εμπειρία στο εν λογω μαγαζί.
Τι να πω δηλ...
Anyway , αφού φύγαμε από κοντινό club της Αθήνας μαζί με τον συνεταίρο μου και με τα πουλιά μας παραπονεμένα να μπουν σε κάποια τρυπουλα καταλήξαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Έχουμε λέμε λοιπόν..
Τιμή ποτού 10 το απλό, τού δικού μας 15 ευρώ έκαστος,στο μαγαζί αρκετές κοπέλες με τον μέσο όρο ομορφιάς αρκετά ψηλό ., πήραμε δύο κοπέλες ,εγώ την Μάρτα ( και όχι Μάρθα ) από Πολωνία ξανθιά,την έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν,και ο φίλος μια από Βενεζουέλα ούτε που θυμάμαι, ωραίο μουνι πάντως ,τα ποτά των κοριτσιών 45ε έκαστος Jerking Off σπέσιαλ ... Με τα πολλά πολλά και επειδή τα έργα τα έχω ξαναδεί πολλάκις και ο φίλος μου πρώτη φορά και ο οποίος δεν μαζευόταν κανονίζουμε να πάρουμε τις κοπέλες και να ανέβουμε πάνω τετράδα για τα περαιτέρω...
Χαχαχαχα
Κρατήστε λογαριασμό τώρα
Μια ώρα στο ίδιο δωμάτιο και οι 4 , 200 η καθεμία συν σπέσιαλ ποτό από 45 η καθεμία συν από 15 τα δικά μας , 525€ plus 120 τα κάτω ,645e . Μέχρι στιγμής.. Στο κρεβάτι τα κάναμε όλα ... Αυτό έλλειπε φυσικά.Η Μάρτα να δίνει ρέστα ( στο σεξ εννοείται ) όχι σε τίποτα λεφτά 2funny και η άλλη να το παλεύει τίμια .
Πάει η πρώτη ώρα , δεν τα μαζεύουμε λέω του φίλου , ας κάτσουμε άλλη μια ώρα μου λέει .
Και δώστου άλλη μια ώρα με μια από τα ίδια ( σουβλάκια με κρεμμύδια ) αλλά 525€ .Και άλλη μια ώρα ακόμα τελικά στο σύνολο τρείς ώρες με απ όλα χαχα.κλεισαμε το μαγαζί τελευταίοι με χειροκροτήματα από τους υπεύθυνους και λοιπούς και από την πλευρά μας εγώ με μούτζες και ο φίλος με χαμόγελα. . Συμπέρασμα , Δε γαμιεται συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες χαχαχα
No regrets
Αυτά τα ολίγα παίδες
Τα σέβη μου

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2019
lalak
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
653
Πόντοι:
4.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, abcxyz, 6Y44 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2019
Yπαρχεις ακομα ρε σκυλε εσυ? ΓλώσσαΝαι!
21 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχα παιιχτουρα μου εννοειται πως υπαρχω !
Ενας ειναι ο lalak και το ξερεις
Υ.γ στειλε μου πμ το τηλ να τα πουμε απο κοντα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2