Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινη επισκεψη στην κορασιδα Λειλά.
Προκειται μια πετιτ κορασιδα αδυνατη, εχει ωραιο κωλαρακι μικρο και πεταχτο ωστοσο εχει ελαχιστη κυταριτιδα στα πισω μπουτακια της.
Στηθος ανυπαρκτο.
Το προσωπο της ειναι πολυ νεανικο και ειναι ομορφο, το μαλλι της ειναι καρε καστανο.
Η Λεϊλά ειναι 30 ετων και ειναι απο τη Ρωσια, ναι καλα διαβασετε 30 χρονων ειναι αλλα δεν της φαινεται καθολου,
αν μου ελεγε οτι ειναι 20 θα την πιστευα. Πως τα καταφερε και δειχνει τοσο νεα δεν ξερω, βαζει κρεμες δεν την εχει δει ο ηλιος ποιος ξερει.
Η κορασιδα ηρθε στο δωματιο, αργοπορημενη αν και δεν ειχε πελατη πριν απο μενα.

Δε γνωριζει καθολου ελληνικα.

-Που εισαι καλε αργησες να ερθεις Εμμμμ

-Ετρωγα μεσημεριανο !Γλώσσα

-Μαλιστα , τι καλο ετρωγες ? Μεγάλο χαμόγελο

-Σουπα μοσχαρι.

-Εσυ το μαγειρεψες ?

-Οχι η μαμα μου ειναι μεσα και τρωμε μαζι. Χμμμ;

Τι δουλεια κανεις πως σε λενε ποσο χρονων εισαι? Εισαι παντρεμενος ?
Μερικες ερωτησεις που μου εκανε η Λειλά. Μηπως ψαχνει γαμπρο ?

Της ζητησα να αρχισουμε τη συνουσια οποτε σε σταση 69 μου πασαρε το μουνακι της στη μουρη μου
και αρχισα να το γλειφω, η ιδια εβαλε ακαποτα την ψωλη μου στο στομα της.
Το στοματικο της καλο, υγρη πιπα με καλα μπασιματα στο στομα της.Απο ορχεις δεν περασε και δεν το ζητησα.
Μειναμε αρκετα λεπτα σε σταση 69 και ομολογω οτι το φχαριστηθηκα.
Την εβαλα σε πισοκολητο και αφου εβαλε πρωτα κρεμα στο μουνι της τον εμπηξα μεσα της.
Το μουνακι της ικανοποιητκα σφιχτο με καλη αισθηση παρα την κρεμα.
Σε μερικες πουτσιες δυνατες που εφαγε και που τις μπηκε ολο τερμα μεσα εβγαλε βογγητα πονου και μου ζητησε να το κανω πιο απαλα.
Γε γενικες γραμμες το πισοκολλητο το αντεχε αλλα οχι το πολυ δυνατο.
Το κορμακι της χαρμα, στον καθρεφτη φαινοταν πολυ ομορφα στημενη.
Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου ζητησα μερικα γλωσσοφιλα αλλα το αρνηθηκε γιατι οπως ειπε "δεν γνωριζομαστε"
Ρε κοπελια πριν λιγο μου ρουφαγες τη πουτσα ακαποτα και εγω το μουνι σου, τα γλωσσοφιλα με αγνωστους σε πειραξαν Χμμμ; Κεφάλι σε τοίχο! Μαλακία
Τεσπα αρχισα να την γαμαω με αργα με βαθια μπασιματα στο μουνι της, η Λειλά εβγαζε αληθοφανη βογγητα ηδονης
ενω εγω χουφτωνα τα τις γαμπουλες της και τα ομορφα μπουτακια της.

Η καταθεση εγινε σε αυτη τη σταση, ακολουθησε λιγο ακομα σοσιαλ και αποχωρησε να παει να συνεχισει το φαγητο στο κουζινακι οπου μαζι με την
υπηρεσια ηταν εκει και η μανα της Ναι! , την οποια ειδα οταν βγηκα απο το δωματιο και μπορω να πω οτι μοιαζει πολυ στη μαμα της.

-Πολυ καλη η κοπελα μεσα στο δωματιο !

Ειπα στα αγγλικα να το ακουσει και η μαμα να ειναι περηφανη για την κορη της. Γλώσσα


Συμπερασματικα η Λεϊλά ειναι ενα πετιτ ρωσσακι που εχει καλες επιδοσεις στο δωματιο και δειχνει εμπειρη.
Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και ειναι αρκετα επικοινωνιακη, η διαθεση της ηταν αρκετα καλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λεϊλά
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.278
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, Εκλεκτικός και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 18 Ιανουαρίου, 2019) 18 Ιανουαρίου, 2019
Ας ζητούσες μύστη μου να τις πάρεις και τις δύο,μάνα και κόρη μαζί έστω και με αλμυρό αντίτιμο,τέτοιες ευκαιρίες δεν ξαναπαρουσιάζονται... Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1