Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη μεσάνυχτα προς παρασκευή ξημερώματα έχω ήδη γυρίσει τα μισά σπιτάκια και μπαίνω στον εν λόγο οίκο ανοχής. Με υποδέχεται μια ευγενική κυρία όπου μου λέει το όνομα της κοπέλας και ξεκινάει να μου αναλύει το πρόγραμμα. Όντας κουρασμένος από τη δουλειά και ενώ είχα ακούσει πληθώρα προγραμμάτων και ονομάτων δεν τα συγκράτησα και ζητώ συγγνώμη που δεν τα παραθέτω. Απογοητευμένος από ότι είχα συναντήσει πιο πριν και ενώ η τσατσά έλεγε το πρόγραμμα εμφανίζεται στην υποδοχή μια μελαχρινή ρωσίδα μέσα στην καύλα και αρχίζει να μου κουνάει προκλητικά τον κώλο της. Καθώς με πλησιάζει ξεκινάει τα ρώσικα, μου πιάνει τον πούτσο και μου σηκώνεται σε χρόνο ρεκόρ. Κάθομαι λίγο, σηκώνομαι και της λέω πως είναι καύλα αλλά θα συνεχίσω την τσάρκα μου, να δω και τις υπόλοιπες ενώ είχε ήδη κολλήσει τον κώλο της στην πούτσα μου και τριβόταν. Με τα πολλά φεύγω να δω και τι άλλο υπάρχει και την σκεφτόμουν συνέχεια, ήξερα πως εκεί θα κατέληγα.
Επιστρέφω, με το που βλέπω πάλι την καυλιάρα την ρωσίδα να με υποδέχεται δίνω τα 20€ και μπαίνω στο δωμάτιο. Έρχεται μετά από 1 λεπτό με κοιτάει όλο χαρά και ξεκινάει να μου μιλάει στα ρώσικα. Καυλώνω αμέσως και κατεβάζω το παντελόνι! Σκύβει μπροστά μου και μου πιάνει την πούτσα και αρχίζει να την κοπανάει στα χείλη της και το πρόσωπό της μανιασμένα. Πετούσε και ατάκες στα αγγλικά του τύπου: "Fuck my pussy" "Your cock is hard" κλπ. Η πίπα της ήταν απίστευτα καλή και με ποικιλία. Το στόμα και η γλώσσα της έγιναν ένα με την πούτσα μου, το ένιωθε! Αυτό και μόνο καθιστά την πίπα της τέλεια. Κυλιόμαστε στο κρεβάτι, παθιασμένα γλωσσόφιλα και καυλωτικό τρίψιμο των σωμάτων μας για να ακολουθήσει ένα ωραίο γαμήσι. Την ξεκινάω στα 4, είχε ωραίο στήσιμο και πιασίματα στη μέση. Και ενώ έβγαζε βογγητά χωρίς να μιλάει της πετάω ένα "i love to fuck your russian pussy" και μου απαντάει "i love your greek cock" και εκεί είναι που αρχίσει ένα ρεσιτάλ με ρώσικα και τρελάθηκα. Σεξ σε διάφορες στάσεις και της ζήτησα για το τελείωμα να χύσω στα βυζιά της ενώ μου τον παίζει. Εξαιρετική παρουσία και συμμετοχή, θα την ξανασυναντούσα εύκολα και επίσης ευγενική η τσατσά. Τώρα από καθαριότητα τα ξέρετε. Η περιοχή είναι υποβαθμισμένη και τα κορίτσια βγάζουν το ψωμί τους σε άθλιες συνθήκες. Πως την λένε;;;; Γνωρίζει κάποιος;;;;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2019
Lifebloom
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, macan, παπας βενεδικτος θ΄ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2019
Άννα την λένε...Καπέλο
19 Ιανουαρίου, 2019
Οκ, ευχαριστώ Χαμόγελο Πάντως την ώρα που έφευγα, έτοιμος ήμουν να ξαναγυρίσω για ένα δεύτερο γύρο, αλλά λέω άστο, ας πάω για ύπνο!
22 Ιανουαρίου, 2019
η Άννα ειναι φίλε και ειχα την ιδια εμπειρία με σένα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3