Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αγάπη έγινε το στανταρακι μου...
Ισως είναι θέμα χημείας, δεν ξέρω πως να το εξηγήσω, διαβάζοντας άλλες κριτικές που την παρουσιάζουν αδιάφορη, να βιάζεται να φύγει, χωρίς πάθος...
Δεν θέλω να έρθω σε αντίθεση μαζί τους, αλλά σε εμένα βγάζει ακριβώς το αντίθετο!
Ίσως παίζει ρόλο και η επαναληψιμοτητα των ραντεβού, αλλά αν δεν έχεις την ευκαιρία για πολλές πορνοκαταστασεις, είναι επικίνδυνα τα κασκαντεριλικια!
Με τρελαίνει πάντα στα φιλιά, κάθεται παραπάνω, ενδιαφέρεται για μένα με κάθε τρόπο να περνάω καλά και σήμερα επιτέλους με άφησε να πάρω την κωλάρα της!
Η ΚΩΛΑΡΑ!!!
Αφου μπήκα με δυσκολία, με άφησε να την σκίζω για αρκετή ώρα, βγάζοντας πότε κραυγές πόνου και πότε ηδονής. Μόνο που την σκέφτομαι, θέλω να την δω πάλι, ξανά και ξανά...
Σε άλλο σημαντικό τομέα που διακρίνεται, είναι η καθαριότητα! Εχωσα την μύτη μου και την γλώσσα μου παντού και μου ερχόταν αίσθηση φρεσκάδας συνεχώς!
Δεν έχω πάρει άλλες κοπέλες από το γραφείο, αλλά αφού περνάω τέλεια, με κάνει να νιώθω άρχοντας και είναι από τις πιο φτηνές, ο μοναδικός λόγος να δοκιμάσω άλλη θα είναι η ποικιλία...
Τελος να δώσω ξανά τα συγχαρητήρια στο γραφείο γιατί είναι άψογο. Μπορεί και κλείνει ραντεβού αρκετές μέρες πριν με την κοπέλα! (Θυμάμαι παλιά στο Glamour που ζητούσα κοπέλα 3-4μερες πριν να ορίσω ραντεβού και δεν δεχόταν)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Peacemaker
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
945
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AgapiAgapi, Agapi Diva, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού