Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση πριν λίγο με την γυναικάρα Χατζή και κατάλαβα πως είχαν δίκιο οι συναγωνιστες για τις θετικες κριτικες που ανεβάζουν! Γυναικάρα,που ξέρει τι θέλει και ξέρει πως θα σε κάνει να περάσεις σούπερ.
Μπήκε στο δωμάτιο σαν ντίβα με το μαυρο φόρεμα και τις ζαρτιερες τις και κατευθείαν ενιωσα οτι θα περάσω καλά! Μπανακι απο μέρους της(εγω είχα ετοιμαστε) και αμέσως άρχισε να με φροντίζει! Ποκυ καλή πίπα, 69 και καβάλημα απτην κυρία,δυνατό κοπάνημα και ουρλιαχτά καύλας να βγαίνουν απτο στόμα της!! Συγχρόνως να παίζει με την κλειτορίδα της και εγώ να τρελένομαι περισσοτερο! Γυρισμα στα 4 Κατσικογάμης και απο τις κραυγές τις νόμίζω οτι μας άκουσε όλος ο όροφος! Ίσως ήθελε να την σπάσει στους διπλανούς γιατι ψιλοακουγόντουσαν όταν μπήκαμε στο δωμάτιο...Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα. Ξανα μπανάκι και απτους 2 και είχε ερθει η σειρα μου να την περιποιηθω για αρκετή ώρα και εδειξε να το απολαμβάνει! Reverse cowgirl και η καύλα να χτυπάει κοκκινα! Ύστερα πάλι στα 4,χαστουκια στα κωλομάγουλα της και η κραυγες της ξανακουστηκαν παντού! Στο τέλος ιεραποστολικο για να την κοπανίσω δυνατα και τελείωμα στο προφυλακτικό. Απο τα καλύτερα call girl και αξίζει να την δοκιμασετε ολοι!
Γαμάτε αδέρφια γιατί χανόμαστε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, panagos7, TurboLover και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2019
καλησπέρα. μήπως ξέρεις τηλέφωνο ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1