Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 553 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
2 συνευρέσεις με την ίδια κοπέλα σε 2 διαφορετικά σπίτια, σε 2 διαφορετικές ημέρες.
Το αναφερω προς αποφυγής παρεξηγήσεων.

Πάμε λοιπόν. Τη Δευτέρα περνάω από το σπιτακι της φωτογραφίας με σκοπό να βρω μια συγκεκριμένη κορασίδα (νομίζω την Κορίνα, δεν ειμαι σίγουρος). Ηταν δύο κοπέλες, μια μελαχρινή με μια ελιά στο σώμα, και η Ναταλία. Με την πρώτη δεν είχα και την καλύτερη εμπειρία (μέτρια προς καλή, αλλά όχι μια καλή που μπορεί να γινει άριστη) οπότε προτίμησα τη Ναταλία. Μου έβγαλε κάτι πρόστυχο, και έπεσα μέσα.

Η κοπέλα ΔΕΝ μιλάει ελληνικά. Στις δύο συνευρέσεις που είχαμε, όλες οι λέξεις ήταν στα αγγλικά, πλήν μίας: ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ :kneel

Να μην τα πολυλογώ, η κοπέλα φιλάει απιστευτα...Έρωτας σε βαθμο που μπορεί να πατήσεις μπανανόφλουδα...
Το τσιμπούκι της μέτριο, όχι κακό, μέτριο, αδιάφορο...
Ομως είναι τοσο καλή στα φιλιά, στομα, λαιμός, ρόγες, που ειλικρινά εγω που ειμαι τσιμπουκολάγνος...το παραβλέπω...

Η κορασίδα δεν θα σου κάνει το επικο γαμήσι (τουλάχιστον οχι μαζί μου), αυτο πουθ α ιδρωνω και δεν θα βασταω τα ποδια μου, αλλά θα κάνει κατι πολυ χειρότερο, να την καψουρευτεις και να στα μασαει...

Κατι σαν την Wind, στα τρωει καθε μηνα Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού