Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181856
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά. Πρώτη κριτική για το νέο έτος.Η συνάντηση έγινε την προηγούμενη εβδομάδα. Πάω στο ελαιοτριβείο,αφού πρώτα δυσκολεύτηκα να βρω μέρος για παρκάρισμα μπαίνω στο θεραπευτήριο και ζητάω να δω τα κορίτσια. Αν και ήξερα από την αρχή πια θα διάλεγα ήθελα να τις δω.Διαλεγω την Λίνα και πάω στο μεγάλο το δωμάτιο κάνω μπανάκι και περιμένω το κορίτσι.
Έρχεται χαμογελαστό και αμέσως αρχίζουμε τα γλωσσοφυλα. Μου λέει για μασάζ το οποίο δεν ήταν το καλύτερο που μου έχουν κανει αλλα με χαλάρωσε.Με γυρνάει ανάσκελα και άρχισε να χαίδευει στο σώμα και μετά πήγε στο μικρό που είχε γίνει μεγάλος από τα χάδια. Τον έπαιξε για λίγο και μετα μου έκανε μια πολύ καλή πίπα. Έγιναν και προσπάθειες για deep through.Ηταν πολύ καλή πίπα της κυρίας.Τοτε ανέλαβα εγώ δράση και άρχισα να πιπιλιζω της βυζάρες της (το λέω σε όλες τις κριτικές μου οτι είμαι μεγάλος βυζολαγνος).Μου περνάει το σκουφάκι και αρχίζουμε το πήδημα με την Λίνα από πάνω μου και εγώ να χουφτωνω τα βυζια της. Αλλαγή στάσης,γυρίσαμε στα 4 και άρχισα το σφυροκόπημα και έτσι ήρθε το τέλος.
Έκανα το μπανάκι μου και έφυγα. Σίγουρα θα ξανάβρεθω με την κυρία αλλά και με άλλες κοπέλες του καταστήματος γιατί έχει καλό ροστερ.

Ύ.Γ.Το μαγαζί χρειάζεται μια ανακαίνιση,γιατί και το κρεβάτι ήταν λίγο βουλιαγμενο,αλλά και το μπάνιο δεν ήταν και στα καλύτερα του. Έχω δει και καλύτερες ντουζιερες!!!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λίνα Γιασμίν
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, panagos7 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού