Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πήγα στο αν λόγο ντελο ο Τσάτσος ευγενέστατος , μου παρουσίαση την Ελένη δινο το 20αρι και μπαινο στο δωμάτιο .η Ελένη από Βουλγαρία μικρό Πετιτ κορίτσι μαύρο μαλλί Κοντούλη με τέλειο κολαρακι μπουτακια , γλυκό προσωπάκι , στήθος 2μισαρι , φυσικό με ωραίες ρογες , δεν ήταν πέτρα το στήθος της αλλά μου άρεσε πολύ!! Κατάλαβα πως δεν βγαζη το σουτιέν από φόβο μηπος δεν τους αρεση εγώ την έφτιαξα της λέω μανάρι μου θα στα ρουφήξουν τώρα είναι τέλειες η ρογαρες σου!!Και οι Χειλαρες σου εκεί την φιλαο , στην αρχή τραβήχτηκε αλλά μετά έπεσαν γλωσοφιλα , της λέω μουναρα μου ,μουναρα είσαι ,μου λέει και εσυ είσαι τέλειος καβλαρε μου !! Χαμουρευομασταν πίπα την άφησα για λίγο .. ωραία πίπα βαθειά υγρή απαλή..καθος χαμουρευομασταν και τριβομασταν η ψωλη μου στα μουνοχειλα της ... της τον καρφονο μέσα στην καυτή μουναρα της , αχ πουτσαρα μου μου λέει τώρα με έφτιαξες ... πω πω η ψωλη σου μέσα μου ,της λέω εσυ είσαι η μουναρα .,εσυ είσαι η καυλα , μωρό μου μου λέει γαμα με αχ γαμα με...στην συνέχεια δεν κρατήθηκα καθος γαμουσα και φιλιόμαστε .μου την βγαζη έξω από το μουνι της και κυριολεκτικά με τον πουτσο μου έπαιζε την κλητοριδα της και χυσαμε μαζί έτσι ... έβγαλα πολύ σπερμα λέμε ...με αποχερετησε και μου είπε θέλω πολύ να ξαναέρθεις ,της λέω θα έρθω παλυ ψυχή μου εννοείται και θα σε ξεσκίσο πιο πολύ ώρα ....μου θύμισε πολύ το Χριστίνα κι από Καζακστάν , τύποι μου αυτά και είμαι ακόμα καυλομενος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελένη
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kouklakis, darktranquillity, TZOYLI και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2019
Δηλαδή έπαιξε ακαποτος κρεμπιες φίλε??
Κεφάλι σε τοίχο!
17 Ιανουαρίου, 2019
Χωρίς προφυλακτικό πηδηξες;
18 Ιανουαρίου, 2019
και μετα στ συγγρου μουτρο?????Γλώσσα
18 Ιανουαρίου, 2019
Της τον έδωσες χωρίς προφύλαξη; Χμμμ;
Μετά όμως θα Κεφάλι σε τοίχο! αλλά θα είναι αργά!!!
19 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχω 4 στανταρακια που πεφτη γλύψιμο ελεύθερο , γλωσοφιλα , και τριψιματα .. 1 φορά την βδομάδα με την κάθε μια ... πιο πιθανό είναι να κολησης κάτι έτσι παρά με ένα απλό καρφομα και καπάκι χυσυμο στα μουνοχειλα ... και όσο αναφορά υην Ελένη δεν έχει τίποτα πάω στοίχημα !! Αν είναι έτσι και στις άλλες κριτικές που γλωσοφιλισαν τότε ρίσκαραν πολλά !! Μην αγχώνεστε όλα σχετικά είναι Ναι!
19 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι έλεγαν και με την ρωσίδα του Φωκ22 το 2012, και όταν έσκασε η βόμβα έτρεχαν και δεν έφταναν.. Γερο-μύστης
19 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nio φίλε μου δεν στο λέω ειρωνικά,
αλλά ανέφερε αν θέλεις κ μπωρεις τι είχε γίνει τότε στο φωκαιας 22 με την Ρωσίδα..
τότε απέφευγα την Φυλής-Φώκαιας επειδή έμενε ένας συνάδελφος σε παρακείμενο στενάκι..κ αν με τράκαρε κάπου..
ειχε γίνει ντόρος στο site καλή ώρα όπως με την συγκεκριμένη κ μετά έσκασε η βόμβα;
Ευχαριστώ προκαταβολικά..
19 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.youtube.com/watch?v=_REfRxJIRrw
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8