Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με το κοριτσάκι όταν πρωτοξεκίνησε... μήνυμα στο γραφείο χτύμημα πόρτας του ξενοδοχείου και έιχα μπροστά μου ένα 20χρονο πιπίνι με πολύ ωραίο προσωπάκι.Αφού συστηνόμαστε βγάζει τα ρουχαλάκια του και βλέπω ένα ''παρθένο'' καλύγραμμο 20χρονο σωματάκι έτοιμο για γλύψημο...το βουτάω πολλά γλωσσόφυλα φοβερό κώλο πεταχτό και σφυχτό σαν βραζιλιάνας ένα πράγμα...κάθετε στο κρεββάτι στα 4...της ρίχνω ένα μουνοκωλογλύψιμο κανα 10λεπτο...βόγγαγε καυλωτικά...μετα γυρνάει αρχίζω να της γλύφω του πεντακάθαρο μουνάκι...και αυτή μετα από κανα 5λεπτο...πρέπει να είχε καυλώσει πολύ γιατί ετριβε του μουνάκι της στην γλώσσα μου με ένταση...κάποια στιγμη επειδή πιάστηκε η γλώσσα μου σταμάτησα και την στείνω στα 4 και άρχισα να της γαμάω την μουνάρα δυνατά και αποφασιστικά...μέχρι που τελείωσα...κουβεντούλα με την μικρή..πολύ συνειδητοποιημένη για αυτό που κάνει όπως και η αδερφή της..απλά λόγο απειρίας δεν αφήνετε να το απολαύσει...φυσικά όσο μπορεί...και αυτό βγαίνει ανάλογα στον πελάτη...μετά 2 γύρος κωλοτρύψιμο στο μπάνιο που κάναμε μαζί...μετα πιπούλα γονατιστή...θέλει δουλιτσα η πίπα..αλλά οκ μικρή είναι..μετα γαμίση στο όρθιο σε έντονους ρυθμούς ένα δυνατό 69....και ξανά τέλος..

Μετά από την περιγραφή μου το πως πέρασα να με την θάλεια..μπορώ να πώ πως τα θετικά ήταν... όμορφη με ωραίο σώμα..φρέσκια παρουσία γενικά... σε ακολουθεί οπου την πάς και καλή διάθεση πάνω από όλα..
Αρνητικά.. καμία πρωτοβουλία...και σε κάποιες στιγμές ''έπιασα'' λίγο το άντε να τελειώνουμε σε πολύ μικρό βαθμό όμως ίσα που το κατάλαβα...γενικά θέλει χρόνο για να μάθει κάποια πράγματα όπως σε όλες τις δουλειές...ίσως δέν υπήρχε και η απαραίτητη χημεία να πώ την αλήθεια...μπορεί με την αδερφή της να έχω..Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
billaek21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
642
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, dxounia, THV και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2019
φίλε τι εννοείς με το είναι "πολύ συνειδητοποιημένη για αυτό που κάνει";
17 Ιανουαρίου, 2019
Για να ξεκινήσεις να κάνεις αυτήν την δουλειά πρέπει να ξέρεις ότι ο στόχος σου είναι η απόλαυση των άλλων...και όχι να τσιμπάς το χρήμα και να φεύγεις...το μικρό την έχει αυτήν την σωστή νοοτροπία απλά είναι νέα και στην δουλειά και στο sex... θέλει καθοδήγηση Ναι!Ναι!
22 Ιανουαρίου, 2019
Φίλε ήθελα να σε ρωτήσω.Εχει καλοσχηματισμενο μουνακι γιατί εμένα δεν μου αρέσει να έχουν μεγάλα μουνοχειλα και ούτε να κρεμμονται διαφορά στη κλειδαριά.θελω μούσι καλοσχηματισμενο σαν μωρού.
22 Ιανουαρίου, 2019
Επίσης δίνει γλωσσοφιλα πολλά και έχει καλή συμμετοχή στο γαμησι?
25 Ιανουαρίου, 2019
Και στα δυο οι απαντήσεις είναι ναι...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5