Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Σιμονα, να ξεκαθαρισω οτι δεν προκειται για την Σιμονα που γραφουν
οι αλλοι συναγωνιστες στην κριτικες απο κατω αλλα διαφορετικη.
Η Σιμονα ειναι μια προμιλφ ιεροδουλη γυρω στα 27-30 ετη απο Ρουμανια.
Ειναι μετριου αναστηματος με μαλλι μαυρο μακρυ αλογοουρα.
Ειναι στρογγυλοπροσωπη με μετριο προσωπο.
Το σωμα της ειναι αρκετα καλο και σεξι ενω πανω στα πορνοτακουνα δειχνει ακομα πιο ωραιο.
Το στηθος της ειναι 2αρι πεσμενο αλλα αυτο δε φαινεται στο σαλονι καθως φορα σουτιεν.
Στο σαλονι επισης λογω κακου φωτισμου δε φαινονται και οι ολιγες ραγαδες που εχει στα κωλομερια.
Λεπτομερεια που δε χαλα την κυριως εμφανιση απλα το αναφερω.
Στο κορμι της η Σιμονα εχε και μπολικα τατου, την κοπελα δεν θυμαμαι να την εχω δει να δολευει καπου αλλου προσφατα.
Το προγραμμα της περιλαμβανει το ελευθερο στοματικο.
Εισοδος της Σιμονας στο δωματιο οπου εκατσε διπλα μου, επιασε την καβλωμενη πουτσα μου με τα γυμνα της χερια
και την χαϊδευε, μεγαλη πουτσα εχεις, ειπε με τα καλα ελληνικα που ξερει.
Ωστοσο απο το τροπο που το ειπε δε φανηκε σα να μου λεει θα σου ριξω φολα.
Χωρις καποια αλλα προκαταρτικα η Σιμονα με ρωτησε αμα θελω καποτα στην πιπα και αφου της ειπα οχι μου σκουπησε το πεος
με μωρομαντηλο και τον εβαλε ακαποτα στο στομα της.
Ευχαριστη εκπληξη η πιπα της αφου ηταν βαθια και υγρη με αρκετη χρηση γλωσσσας και με γλειψιματα-πιπιλισματα
του πουτσοκεφαλου, εγλειψε επισης και εξωτερικα τον κορμο αλλα δεν περνα απο ορχεις.
Της ζητησα να ανεβει απο πανω αλλα μου ειπε οτι δεν ανεβαινει ποτέ απο πανω, αρα δεν ηταν λογω τους μεγεθους μου
εκτος αν λεει ψεμματα.
Την εστησα πισοκολητα και μπηκα μεσα στη μουνα της η οποια ειναι σφιχτη σε ολο το μηκος της διαδρομης και προσφερει ωραια
ηδονικοτητα στο γαμησι. Καπέλο
Την σφυροκοπησα γερα με την προμιλφ Σιμονα να βογγαει χωρις να κλεβει η να παραπονιεται. Καπέλο
Παρατηρησα οτι η κωλοσουφρα της ειναι δουλεμενη. Γερο-μύστης
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου φιλησα τα πεσμενα στηθη της με τις σκουρες θηλες αλλα δεν της αρεσε και πολυ καθως μαζευοταν. Λύπη
Εισοδος στο μουνι της οπου η καλη αισθηση που ειχα στο πισοκολητο ηταν και σε αυτη τη σταση.
Πιαστηκα απο τα απαλα μπουτια της και την γαμησα αργα με βαθιες πουτσιες με την Σιμονα να χαϊδευει το κορμι μου.
Την ρωτησα να της δωσω κανα γλωσσοφιλο αλλα δεν ηθελε. Σπασίκλας
Εκατσε και τον ετρωγε αρκετα λεπτα σε αυτη τη σταση με τα ποδια της διαπλατα ανοιχτα. Καπέλο
Την εχυσα βγαζοντας αρκετη ποσοτητα σπερματος κατι που παρατηρησε και η ιδια.

- Πολυ εβγαλες !! Εμμμμ
- Να ναι καλα το μουνι σου κουκλα !! Κουλ

Συμπερασματικα η Σιμονα ειναι μια καλης εμφανισης κορασιδα.
Αρκετα καλη πιπα καλο στησιμο και αντοχη στο γαμησι.
Στα αρνητικα οτι δεν εκατσε απο πανω ωστε να δοκιμαστει και σε αυτη τη σταση, επισης οτι δε γουσταρε και πολλα πολλα με τα βυζια της.
Ο Χωρος μετριως καθαρος ο τσατσος δεν ενοχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.983
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, Εκλεκτικός και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού