Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από σκέψη και αφού είχα διαβάσει τις υπόλοιπες κριτικές τελικά επικοινώνησα με το γραφείο και έκλεισα το κορίτσι.Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο κοντά στα Εξάρχεια και ανυπομονούσα να δω από κοντά την μελαχρινή καύλα που είχα δει στις φώτο.Το γνωστό χτύπημα της πόρτας ανοίγω και βλέπω ένα μελαχρονό υπέρ-μωρό να στέκεστε μπροστά μου.Η τα χαρακτηριστικά της φάτσα της μου θύμισε έντονα την κιμ καρντάσιαν και μπήκε στο δωμάτιο με έναν φοβερό αέρα..εντυπωσιακό θα έλεγα. Αφού συστηθήκαμε έβγαλε τα ρούχα της και αντίκρισα ένα φοβερό σώμα την άρχισα στα γλωσσόφιλα και στο μπαλαμούτι.Πολύ καλή συμμετοχή ακολουθούσε όπου την πήγαινα και έδειχνε να της αρέσει κατά κάποιον τρόπο ή τουλάχιστον αυτό καταλάβαινα.Πίπα όπως είπαν και οι προηγούμενοι είναι τσόντα...η σκουλαρικάρα που έχει στην γλώσσα και ένα μικρό που είχε στα φουσκωμένα χίλια της μου είχε δημιουργήσει την εικόνα μίας απίστευτης ξεκωλιάρας η οποία με κοίταγε κιόλας την ώρα που έπαιζε με την τεράστια γλώσσα της το πουλί μου αλλά και το έφτυνε ....Μετά από ώρα τσιμπουκόματος και καύλας τελείωσα στην τεράστια στοματάρα της με ευχαρίστηση. Δεύτερος γύρος πάλι πίπα ανέγερση και στα 4 σφυροκόπημα...πολύ ωραίο μουνί σφιχτό για αυτό και μετά από κανα 15λεπτο τελείωσα στον σκούφο...κάτσαμε και τα είπαμε χαλαρά αφού για τέλος μου έκανε και ένα πολύ ωραίο μασαζάκι που εάν είχε και λάδι μαζί της θα ήταν ακόμα καλύτερο...
Με λίγα λόγια αξίζει είναι μουνάρα με καλή συμμετοχή και αυτά τα λέω παρόλο που δεν είχα και την τρελή χημεία μαζί της αλλά πέρασα όμορφα και θα την τιμήσω ξανά κάποια στιγμή...
Καλά γαμήσια...Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
billaek21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
642
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, morpheus1000, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2019
Πληροφορίες Συνάντησης
Ημερ/νία συνάντησης 15-01-2019
Διάρκεια συνάντησης 1 ώρα
Κόστος συνάντησης 130
Πόλη συνάντησης Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου Καλή
Τήρηση υπηρεσιών Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες (αν υπήρχαν κάπου) σε σχέση με την κοπέλα ήταν: Ακριβέστατες
Φιλί Βαθύ με γλώσσα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα; Σίγουρα!



.....Στο στόμα (τα καταπίνει)..... Χμμμ;
H σπερματοποσία αυξάννει το μέγγεθος της γλώσσαςΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΜατάκιΧαμόγελοΚεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΜαλακίαΝαι!ΠροσκύνημαΜαλακίαΜαλακία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1