Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181670
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη στο ελαιοτριβειο.Ειχε τρεις λαδοκορες.Οι δυο ηταν στο δωματιο και ελευθερη μια η Lara .Μου παρουσιασθηκε,ωραια εμφανιση και αποφασισα να περασω.Η ευγενικη υπηρεσια με κερασε ποτο και με οδηγησε στο δωματιο,οπου εκανα το μπανιο μου.Μολις τελειωνα καταφθανει και η κορασιδα.Η Lara ειναι Ρωσιδα γυρω στα τριαντα,με ωραιο προσωπο,καλο σφιχτο σωμα κανονικο υψος και πολυ ωραιο στηθος.Την πλησιαζω να την φιλησω και απεφυγε στο στομα(οποτε γλωσσοφιλα γιοκ).Μου λεει ξαπλωσε για μασαζ.Ξαπλωσα μπρουμιτα και αφου με αλοιψε με λαδια αρχισε τις μαλαξεις στην αρχη με τα χερια και μετα με κατι οργανα που τα ετριβε στη πλατη.Κατα τη διαρκεια αυτου του θεματος εγω προσπαθησα να της πιασω τη κουβεντα για να σπασει ο παγος αλλα δεν.Οι απαντησεις ηταν κοφτες και εδειχνε οτι δεν εχει διαθεση για πολλες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα,αλλα δεν μιλαει...Χμμμ;τα απολυτως απαραιτητα.Μετα απο κανα τεταρτο μου λεει γυρισε.Το εκανα.Τοτε μου εβαλε λαδι στο εργαλειο και αρχισε στην αρχη να το χαιδευει και μετα να το παιζει.Εγω αρχισα να την χαιδευω και να την φιλαω στο στηθος,τον λαιμο αλλα αυτη αταραχη απλως μου τον επαιζε.Κατοπιν πιανει το προφυλακτικο και μου λεει πως θελεις να με παρεις.Εγω αποσβολωμενος ρωταω, πιπα??? Και μου λεει το μαγικο.Δεν εκανα γιατι πολλοι δεν θελουν Κεφάλι σε τοίχο!Τεσπα ξεκινησε την πιπα, καπως μονοτονη, για κανα τριλεπτο και ρωταει ξανα πως θα την παρω.Την στεινω σε σταση πισωκολητου στην αρχη και μετα ανασκελα στο μασαζοκρεβατο και της τον εδωσα για λιγο.Κατοπιν παω στον καναπε καθομαι και την καλω εκει για συνεχεια.Μου αφαιρει το προφυλακτικο και αρχιζει παλι την χειρομαλαξη γλειφοντας για λιγο και τα @@@@.Της λεω παρε μου πιπα και απαντα οτι δεν κανει οταν εχει βαλλειπριν προφυλακτικο και συνεχιζει να τον παιζειΜαλακίαΚαι ξαφνικα σαν να ηλθε η επιφοιτηση μου λεει καλα αλλα δεν θα χεισεις στο στομα μου.Λεω ΟΚ,και αρχιζει μια αξιοπρεπη πιπα με γλυψιμο αρχιδιων και τοτε πιστευω οτι καυλωσα πραγματικα.Πριν ελθει το τελος την εβαλα σε θεση πισωκολητου στον καναπε οπου και παρεδωσα.Σηκωθηκε μου αφαιρεσε το προφυλακτικο,καθαρισε τη πλατη μου απο τα λαδια,μπηκα στη ντουζιερα,πηρε τα βρακια της και εξαφανισθηκε(social μηδεν).Γενικα ηταν μια συνεδρεια με εξαιρεση λιγα λεπτα πριν το τελος που πρεπει και θα ξεχασω συντομα.Η Lara μου θυμισε κατι τραγουδιστες που πανε για την αρπαχτη χωρις διαθεση να δωσουν και πολλα πολλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Lara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.658
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, astatos123, Jockertuz και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού