Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ουκρανίδι στα πρώτα του άντα. Πόσο άντα δεν ξέρω, 32? 37? Δεν έχει σημασία. Τίμιες φωτό γενικά, αυτό που θα δείτε τελικά είναι ένα μάλλον καλύτερο πρόσωπο και ίσως λίγο πιο χαλαρό κορμί σε συγκεκριμένα σημεία. Πρόκειται για γυναίκα και όχι κοριτσάκι, με ότι θετικό ή αρνητικό αυτό συνεπάγεται. Θετικό γιατί σε κόβει και ξέρει που αλλά κυρίως πως θα σε πάει, χωρίς υπερβολές όμως, αρνητικό γιατί η φάση είναι λίγο τυποποιημένη, δλδ παίζει να έχει σενάριο στο μυαλό της για το τι και πως θα κάνει και επιπλέον είναι συνεπής στο να μην αφήνεται να παρασυρθεί. Πάμε λίγο στην τεχνική αξιολόγηση.
Πρόσωπο -7-, επειδή δεν είναι φρέσκο πιτσιρίκας, επειδή κάποια παλαιότερα φουσκώματα στα χείλη της έχουν αφήσει σημάδια και επειδή αυτό το φρύδι με μολύβι μου γυρίζει το άντερο. Έχει όμως σπιρτόζικα και αστραφτερά μάτια, έχει ωραία κόμμωση (στο πρόσωπο ας πούμε ότι βαθμολογούμε το κεφάλι), είναι εντυπωσιακό πως αλλάζει εκφράσεις και πως μπορεί να σε κλειδώσει με το βλέμμα της, ειδικότερα όταν παίρνει στροφές ή όταν σε σαγηνεύει (ακόμη και όταν αυτό γίνεται μηχανικά). Το δόντι είναι τόσο αστραφτερό, μου θύμισε τον Ρος στα φιλαράκια που φωσφόριζαν τα δόντια του στο σκοτεινό δωμάτιο.
Σώμα -7-, σε ότι αφορά το σύστημα από μέση και κάτω θα έβαζα 10. Εντυπωσιακές χιλιομετρικές ποδάρες και ωραίο πεταχτό πίσω σύστημα για πολλές αμαρτίες (δεν το δίνει). Με λίγα λόγια στην στάση πανούλης, χάνεται η μπάλα. Από την μέση και πάνω όμως, χάνει στα σημεία συγκριτικά με άλλους τσολιάδες που έχουμε συναντήσει. Η κοιλίτσα αναφέρεται και από τους παίχτες παρακάτω (δεν ενοχλεί, αλλά δεν είναι πλάκα), το βυζί είναι μικρό (φυσικό) και για άλλη μία φορά, παίζει ένα ηλίθιο τατουάζ που ξεκινάει από τον σβέρκο και ταξειδεύει στην πλάτη της. Επίσης, για άλλη μία φορά, γαμήσαμε γκόμενα με τράιμπαλ τατού πάνω από τον κώλο. Σοβαρευτείτε ρε πούστη μου, σοβαρευτείτε. Ντου νοτ γκετ μι ρονγκ, γυμνασμένο (πρώην) κορμί στο 1.80+ το κοιτάς και ζαλίζεσαι, αλλά σαλάγατα, γιατί δεν είναι η πρώτη σε αυτά τα κλιμάκια και έχει 2-3 ατέλειες που πρέπει να αναφερθούν, χωρίς να σημαίνει ότι χαλιέσαι από αυτά. Ειδικότερα όταν εστιάσεις στις ποδάρες και στον κώλο της μπορείς να συγχωρήσεις πολλά άλλα.
Γενική συμπεριφορά -8- και δεν είναι 10 γιατί είμαι βέβαιος ότι έχει κασέτα για το τι λέει και πως σε προσεγγίζει και επειδή σε "μετράει" με τον τρόπο της, σε ζυγίζει ας πούμε και κυρίως επειδή σε παίζει πονηρά. Δεν μου αρέσει αυτό. Προτιμώ πιο ντόμπρες συμπεριφορές του στυλ "είμαι προ" και σε κρατάω σε απόσταση (και ας μου ξεσκίζεις τον κώλο) ή του στυλ είμαι καινούργια και θα πάω όπου με πας. Και εδώ δεν χαλιέσαι, αλλά προσοχή στους ενθουσιασμούς, είναι παγίδα, δεν τσιμπάμε όμως όπως παλιά.
Επικοινωνία -10- για την αγγλική που κατέχει και είναι υπεραρκετή για την περίσταση.
Σεξ -7- και δεν είναι 10 καταρχήν γιατί δεν είναι αφροδίτη, δεν είναι αλεξία, δεν είναι julia, δεν είναι rima για να αναφέρω και ομόσταυλες. Επίσης, επειδή όταν κόβει το τσιμπούκι για να σου πει ότι δέχεται cim αλλά κοστίζει συν 20, είναι για να την στείλεις να πλύνει πιάτα. Πάντως, στα πλαίσια του προγράμματος που έχει φτιάξει στο μυαλό της, το ζει και την ιδρώνει την φανέλα, χωρίς εξάρσεις αλλά με ελλείματα τεχνικής (π.χ. πίπα), τα οποία όλα δεν θα θυμάσαι για πολύ, αλλά χωρίς και να πεις ότι κλαις τα λεφτά σου. Αφού μουσκεύεις βρε κουτό και σου αρέσει ο πούτσος, γιατί το μπλοκάρεις?
Σχέση απόδοσης στο -7- για όλα τα παραπάνω, δηλαδή πιάνουν τόπο τα λεφτά σου, πηδάς μία γυναίκα και όχι ένα κοριτσάκι (αυτό είναι το κυρίως ατού της και το αναδεικνύει με τον τρόπο της), είναι μαγεία το πως σε σφίγγει με τα πόδια της στην στάση του ιεραπόστολου, όπως είναι και μαγεία η θέα στην στάση πανούλης, όπως και είναι αξιοθέατο να κόβει βόλτες πέρα δώθε στο δωμάτιο και ολ ιν ολ υπό άλλες συνθήκες (μεγαλύτερο ραντεβού?) μπορεί να είναι συνοδός και όχι απλά βίζιτα ντελίβερυ.
Επανάληψη -ισως- και εάν τύχει (γενικά το αποφεύγω), τότε για μερικές ωρίτσες, επειδή κάτι μου λέει ότι εάν την συζητήσεις, πιεις ένα ποτό μαζί της και της σπάσεις την στρατηγική, μπορεί να περάσεις καλά μαζί της και να αναδείξει μεγάλες χάρες στο άθλημα. Το πιστεύω, γιατί μουσκίδι γίνεται, αλλά μάλλον η στρατηγική της δεν την αφήνει να απογειώσει το ραντεβού.
Καλή χρονιά παίδες και καλά γαμήσια στο 19, γιατί σύντομα βλέπω να πέφτει πείνα και νέκρα πάλι, καθώς το νέο μνημόνιο είναι προ των θυρών. Διαρθρωτικά μέτρα θα τα λέμε πια, δεν θα είναι μνημόνιο, αλλά θα πονέσουν πολύ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.146
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, prontifix, Iso13 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2019
Επιτέλους. Νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος που βρίσκει το φτιαγμένο, με μολύβι ή άλλο τροπο, φρύδι, απαίσιο.
16 Ιανουαρίου, 2019
μαλλον μαυρο απο εμένα. Δεν φιλά καθολου (ετσι μου δηλωσε ), απο επιλογη της.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2