Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καλησπερα...νομιζω οτι ειναι η πρωτη μου "αταξια" για το 2019 αλλα με μια επιφυλαξη καθως μεθυσα αρκετα μες τις γιορτες και μπορει να κανα καμια τσαρκα που να μου διαφευγει..Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Λοιπον...η βαθμολογια μου τα λεει ολα πανω κατω...Πρεπει καποιος να ναι κουτος αν νομιζει οτι θα δει τη κορασιδα των φωτο..παρ ολα αυτα δεν ειναι παααρα πολυ μακρια! βυζι εντυπωσιακο στην οψη επειδη ειναι πλαστικο, στην αφη λιγοτερο, αλλα οχι τελειως πετρα, εννοωντας οτι λογικα υπηρχε υποδομηΣπασίκλαςΣπασίκλαςο κολος ειναι πολυ αχλαδωτος και χωρις κυτταριτιδα..σε οσους αρεσουν οι μπαμπατσικες κοπελες τρχτε να προλαβετε ειναι καλη περιπτωση, γεμιζει το χερι σου με τη κωλαρα της..πιπα καλη τιποτα το τρελο ομως, παντα κατ'εμε!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςγαμησι επισης μετριο προς καλο..το κοριτσι μιλαει αγγλικα καλα μπορεις να επικοινωνησεις μια χαρα..γλυκο προσωπο και αρκετα νεα...νομιζω οτι αμα νιωσει οικεια θα σε ανταμειψει...εγω περασα καλα..παρ ολα αυτα τα 160 ευρω ειναι πολλα για οποοδηποτε γαμησι...μη κοιτας που μου χε μεινει κατι απο το δωρο των γιορτων..Ναι!Προσκύνημααλλιως φιλε θα λεγα δεν αξιζε..θεωρω με βαση τα γαλονια μου στο χωρο, οτι αυτο το κορασιο πανω απο 130 δεν αξιζει για μια ωρα...αντε και χαρα στα σκελια μαςΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, satyrus, gpap@13 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2019
ωραιος φιλε!!!
επιτελους μιλησε και καποιος για την τιμη, 160 ειναι πολλα για οποιαδηποτε κοπελα σημερα
16 Ιανουαρίου, 2019
Μόλις είδα ότι ήρθε σε σκέφτηκα παίχτη και να που ανέβασες κριτική άμεσα!Δεν ήταν σχέτο μέλι αλλά σου φυγε η ιδέα.Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
16 Ιανουαρίου, 2019
ετσι πρεπει μυστες δε γινεται να μη λεγονται καποια πραματα ΚαπέλοΚαπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3