Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 781433
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διάβαζα σε διαφορα σχόλια ότι στη Στουρνάρη που ηταν και το πρώτο μαγαζί η απο τα πρώτα ολα είναι ένα κλικ πιο πάνω απο τα αλλα όποτε αποφάσισα να έχω προσωπική γνώμη.
Η πολυκατοικία παλιά σε δύσκολο σημείο απο πλευράς κίνησης, ευτυχώς εχει πάρκινγκ στον επόμενο δρόμο Σολομού πολυ κοντά. Ανέβηκα στον πρώτο όροφο και με υποδέχτηκε η Λια που με οδήγησε σε μικρό σαλονάκι. Η Ζανα (μαλλον...) στο ταμείο μου έριξε ένα γρήγορο βλέμμα και συνέχισε αυτο που έκανε.
Η Λια μου παρουσίασε τις άλλες δυο κοπέλες που ηταν εκεί μια Ξάνθη ανατολικής προέλευσης γεματουλα και την Μονικα για την οποία εχει αναφερθεί εκτενώς άλλος συνάδελφος. Η Λια (ξανθιά 1:65 περίπου, 40αρα με φτιαχτό στηθος, εκφυλο φάτσα και συμπαθητικό λεπτό σωμα) ηταν μονόδρομος για μένα και με οδήγησε σε ένα περιποιημένο δωματιο με ντουζιέρα χτίστηκε μασαζοκρεββατο και καναπέ. Διάλεξα το προγραμμα μιας ώρας με δυο εκτονωσεις.
Με άφησε να κάνω μπάνιο και ηρθε.
Απο εκεί και πέρα χάθηκε η μπάλα και δεν ξέρω αν μπορω να πω αυτο που έζησα όπως το έζησα.....
Έντονο σεξ δυο φορές με έντονα συναισθήματα άφθονο λεξιλόγιο, μασαζ πολυ καλύτερο απο ότι έχω ζήσει μέχρι τώρα σε αυτούς τους χώρους συμπεριλαμβανομένου body to body, διάφορες στάσεις όπου με ρωτησε τι θέλω και τι μου αρέσει για να το κάνει και στο τέλος με έκανε μπάνιο η ίδια για να με καθαρίσει απο τα λάδια.
Έφυγα με εκείνο το χαζό χαμόγελο της αμηχανίας που σου δημιουργείται όταν προσπαθείς να καταλάβεις τι εχει γίνει....
Ας μην πω τίποτα άλλο.....
Η Λια δεν είναι το κορμί που θα δεις και θα τρέξεις αλλα σε υπηρεσιες τα καλύπτει ολα με διαφορα. Μου έκανε εντυπωση και η καθαριότητα του μαγαζιού!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λία
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.680
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ανδρεας φωφολος, koumanidas, baroc και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2019
Αμα εκανε σε σενα εντυπωση η καθαριοτητα, πρεπει να μιλαμε για επιπεδο χειρουργικου θαλαμου..... Χαιρομαι που ξαναβρηκες τα πατηματα σου μυστη μου
21 Ιανουαρίου, 2019
Φιλε Τονυ, αν ειναι να κανεις εισοδο σε μασαζ, εδω εισαι.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2