Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57550
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους και συναγωνιστές.. Με την Ξένια συναντήθηκα πριν λίγο καιρό σε ξενοδοχείο τον νοτίων προαστίων..Είχα ακούσει πολλά για το σώμα και της υπηρεσίες της κοπέλας και έτσι πήρα τηλέφωνο και έκλεισα το ραντεβού για απογευματινή ώρα.. Ή κοπέλα ήρθε με καθυστέρηση 20 λεπτών..με το που άνοιξα την πόρτα είδα μια κοντουλα και πολύ αδύνατη κοπέλα..μου σκάει φιλάκι και μπαίνει μέσα...πολύ ομιλητικη σε σημείο που άμα την αφήσεις σου έφαγε την ώρα..Άρχισε να βγάζει τα ρούχα και τότε είδα ότι είναι πολύ αδύνατη και λέω πάει αυτό θα σπάσει άν το γαμησω..αμ δε όμως..Για μπάνιο δεν μπήκε γιατί μου ανέφερε ότι έρχεται από το σπίτι και είμαι το πρώτο ραντεβού τής..όντως γιατί ήταν καθαρή..αρχίζει μια πίπα με προσπάθεια να τον πάρει όλο μέσα και φτυσιματα..Την γυρίζω στα 4 και αρχίζω να την γλύφω και να χαστουκιζω τα κωλομερια τής και εκείνη να τα δέχεται με επιφωνήματα..βάζω προφυλακτικό και αρχίζω να την γαμαω ιεραποστολικα με δύναμη και εκείνη να φωνάζει την γυρίζω στα 4 και τον καρφονω στο μουνι της και αρχίζω να δίνω δυνατά χαστούκια στα κολωμερια και εκείνη ακόμα πιο δυνατά να φωνάζει..Την ξαπλώνω μπρούμυτα και της το ξαναβαζω και δίνω πόνο πιάνοντας της το πρόσωπο και το τραβαγα προς τα πίσω και τα δάχτυλα μου στο στόμα να της το έχουν ανοίξει και εκείνη να συνεχίζει να φωνάζει..σε κάποια φάση σηκώνομαι και της τα δίνω μέσα στο στόμα που πήγε μετά από λίγο και τα έφτυσε στο νιπτήρα..Δεύτερος γύρος δεν έπαιξε γιατί είχαν περάσει ήδη 45λεπτά..Τελικά ή γκόμενά αντέχει πάρα το σωματοτυπο της..Να γαματε καλά μάγκες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mike 7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
521
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, THV και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2019
Αν σου άρεσε, τι της έβαλες 5 και 6?
review reaction 1 hornyasfuck
15 Ιανουαρίου, 2019
Πολύ οξύμωρος η κριτική σου.
Η βαθμολογία έρχεται σε πλήρη αντίθεση με το κείμενο Money Mouth
review reaction 1 hornyasfuck
15 Ιανουαρίου, 2019
Από πρόσωπο πως είναι;
review reaction 1 hornyasfuck
16 Ιανουαρίου, 2019
Αυτή ή βαθμολογία μπήκε για την καθυστέρηση και γιατί ήταν υπερβολικές πολύ ή φωνές..Είμαι σε φυσιολογικά επίπεδα και όχι σε επίπεδα στο να την εσκισα και να φωνάζει..Είναι κάτι που με χαλάει το ψεύτικο όπως όλους σχεδόν..και συγγνώμη για την παραβλέψει αλλά μετά τον αγώνα δεν έκανε μπανάκι..και άν με ρωτήσετε γιατί έβαλα ίσως άν την ξανασυναντουσα, το έβαλα γιατί άντεχε στο ξύλο αλλά θα την έβαζα να κάνει μπανάκι για σιγουριά..
review reaction 1 hornyasfuck
16 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ούτε άσχημη ούτε κουκλάρα φίλε μου..Είναι συμπαθητική..
review reaction 1 hornyasfuck
16 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok ευχαριστώ.
Με την καθαριότητα όμως παίζει θέμα όπως βλέπω και δεν μπορώ
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6