Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η incall συνάντηση πραγματοποιήθηκε τέλη Νοεμβρίου 2018 σε ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο που διέμενε η κορασίδα. Αν και δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή, κατέληξα σε εκείνη ύστερα από επίσκεψη σε άλλη κοπέλα η οποία δεν είχε καμία σχέση με τις φωτογραφίες του πρακτορείου στο σαιτ. Μην φανταστείτε δε ότι και η συγκεκριμένη κοπέλα έχει μεγάλη σχέση με τις φωτογραφίες. Το πρόσωπο είναι πιο ποντικέ, το σώμα τουλάχιστον 3 με 4 κιλά περισσότερα, λεπτές μεσούλες και ολοστρόγγυλες κωλάρες ξεχάστε το και παντού ραγάδες προφανώς λόγω απότομης αυξομείωσης των κιλών. Γενικά πρόκειται για ένα μεγάλο κορίτσι που απαιτεί και μεγάλη σωματική δύναμη από τον επιβήτορα για να την κουμαντάρει. Από την άλλη όμως η κοπέλα έχει Βυζάρες οι οποίες είναι μεγάλες, στητές και μάλλον φυσικές που οι λάτρεις του είδους θα ενθουσιαστούν. Τα αγγλικά βρίσκονται σε επίπεδο β’ κανονική οπότε όποιος θέλει να πιάσει πάρλα ας το αφήσει καλύτερα.

Όπως σε κάθε συνάντηση και πριν ακόμα ξεγυμνωθώ ρωτάω την κοπέλα αν κάνει anal, αφού βέβαια έχω ενημερώσει το γραφείο για το εν λόγω έξτρα. Η απάντηση ήταν θετική και μάλιστα χαμογελαστή. Αφού έκανα μπάνιο, επέστρεψα στο κρεβάτι όπου η κοπέλα με περίμενε με μια ρόμπα. Στο σημείο αυτό διαπίστωσα ότι το κορίτσι αγαπά το φαγητό και ότι ο πανέμορφος κώλος που φαίνεται στις φωτογραφίες είτε αποτελεί παρελθόν είτε το αποκύημα της φαντασίας ενός πολύ ικανού φωτοσοπά. Δεν είχα πολλές επιλογές, είχα ήδη πληρώσει και μια έστω όχι και τόσο θελκτική κωλοτρυπίδα με περίμενε.

Ξεκινήσαμε με ένα γλυκανάλατο τσιμπούκι, ακολούθησε ένα μέτριας εντάσεως κωλογαμήσι καθότι η κοπέλα ήταν τρόπον τινά παθητική. Λόγω μεγέθους και έλλειψης πρωτοβουλίας ήταν πολύ δύσκολο να την ξεστήσεις και να την ξαναστήσεις και γενικά χάθηκε πολύτιμος χρόνος στις εναλλαγές. Η πρώτη κατάθεση έγινε μέσα στις βυζάρες καθότι αποτελούσε το μοναδικό αξιοσημείωτο σημείο πάνω της. Ακολούθησε και δεύτερος γύρος δίχως κατάθεση αφού η ομάδα ήταν ντεφορμέ.

Αν όλα αυτά σας φάνηκαν μέτρια έως αρνητικά, ακούστε και την συνέχεια. Μια φορά φιληθήκαμε και το μετάνιωσα. Το κορίτσι καπνίζει αρειμανίως και όταν την φίλησα νόμιζα ότι έβαζα την γλώσσα μου σε τασάκι του Mont Parnes ξημερώματα Σαββάτου. Σε γενικές γραμμές μου φάνηκε ότι η κοπέλα δεν ασχολείται σοβαρά με το επάγγελμα και γενικά κάνει αρπαχτές από εδώ και από εκεί, εκμεταλλευόμενη την κακοφτιασιά των Ελλεεινήδων. Για όλα τα παραπάνω και για λίγα ακόμη επουσιώδη από εμένα είναι όχι. Καλή συνέχεια και να δίνετε τα χρήματα σας μόνο σε εκείνες που τιμούν τον κόπο σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 27, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
401
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, 6Y44, pannap και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2019
και αφου δε σ αρεσε γιατι πήγες μαζί της.!!!? Έπρεπε να της πεις το κλασσικό... ξέχασα τα λεφτά στο αμάξι... και να την κάνεις ... οχι να σκάσεις 190 όσο κάνει ένα αξιόλογο κινητό!!! Μάλλον εφόσον επιβραβεύεις θα συνεχιζουν να έρχονται τα αποδιαλέουρα της Ρωσίας. Δεν είναι καθόλου ερασιτέχνες τα κοριτσάκια αυτά. Απλώς τα διώχνουν από την υπόλοιπη Ευρώπη και τα παίρνουμε εμείς. Με λίγα λόγια παίρνουμε τα σκουπίδια των άλλων!!
15 Ιανουαρίου, 2019
Το κορίτσι καπνίζει αρειμανίως και όταν την φίλησα νόμιζα ότι έβαζα την γλώσσα μου σε τασάκι του Mont Parnes ξημερώματα Σαββάτου. Προσκύνημα
15 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά κοροιδεύεις με το αμάξι.Αυτό που λες δεν παίζει...
Προφάνως και η απόψη διαμορφώθηκε σταδιακά και όχι στην αρχή του ραντεβού που πλήρωσα τα χρήματα...
26 Φεβρουαρίου, 2019
Καλή συνέχεια και να δίνετε τα χρήματα σας μόνο σε εκείνες που τιμούν τον κόπο σας.
Καλή η συμβουλή σου φίλε μου αλλά συνήθως πρώτα πληρώνουμε και ύστερα τρώμε την πατάτα!...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4