Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλά μιλάμε ότι πρέπει να βγω mr.malakas 2019 μήπως και βάλω μυαλό. Ή να πηγαίνω παρέα με κανέναν και μόλις ανοίγει η πόρτα να με τραβάει να φεύγουμε.
Θα πω λίγα και περιεκτικά...
Εμφάνιση...Λύπη
Αυτά που βλέπετε στις φωτό ξεχάστε τα. Κρατήστε μόνο το υπέροχο baby face, βάλτε στο μίξερ άλλα 10 κιλά, ολίγον κυτταρίτιδα, λιπάκια και ραγάδες, ανακατέψτε καλά και βγάλτε ένα ζυμαράκι πρησμένο σαν το ανθρωπάκι της michellin.
Γιατί δεν έφυγες μαλάκα; Γιατί είμαι μαλάκας.Κεφάλι σε τοίχο!
Γιατί δεν έφυγες μαλάκα και γράφεις τώρα μαλακίες; Γιατί έχει προσωπάρα το άτιμο και ντυμένο φαίνεται και γαμώ...
Μόλις προσγειωθηκα στην πραγματικότητα από το γυμνό θέαμα όπως οι επιβάτες της RyanairΓαμήσου στην Τιμισοάρα, λέω δε γαμιέται, τα έδωσα, έκανα μπάνιο, η ψωλή ατσάλι λόγω 3 εβδομάδων απραξίας, ψωλόκρυο έξω, που να πάω ίσως γαμηθεί δίχως αύριο και περάσω καλά....
Αμ δε, πέρα από τα αρχικά πολύ θερμά φιλιά το υπόλοιπο ήταν τραγωδία.
Πίπα ανέκδοτο, αν και να βλέπεις αυτό το μουτράκι να γλύφει τον πούτσο σου σε κάνει να ξεχνάς το υπόλοιπο θέαμα....
Στο μουνί γαργαλιέται, οπότε αν κάνεις καμία απόπειρα να τη ζεστάνεις με σπάτουλα βρίσκεσαι εγκλωβισμένος στις μπουτάρες της και παλεύεις να πάρεις ανάσα.
Έβγαλα λίγο μίσος στο γαμήσι καθώς δεν με άφηνε να μπω όπως πρέπει και έκλεινε συνεχώς τα πόδια για να αποτρέψει τη σωστή διείσδυση. Από τα νεύρα μου άργησα να τελειώσω και η πουστιά της βγήκε με αντίθετο αποτέλεσμα.Γαμήσου
Δεν με άφησε να της τα ρίξω στο στόμα, οπότε τα έριξα πάνω της και την έκανα χειρότερα χάλια απ'ότι υπολόγιζεΓαμήσου Βρήκα βυζιά, πρόσωπο, στόμα μαλλιά και το κεφαλάρι του κρεβατιού από πίσω της....έτσι καριολάκι, να σκουπίζεις φλόκια πριν πέσεις για ύπνο για να μάθεις....Θυμός

Δεύτερος γύρος δεν...πολύ λίγος χρόνος, προσπάθεια για δεύτερη διείσδυση αλλά το καριολάκι δεν στηνόταν όπως έπρεπε και κατάφερε να τον αποφύγει. Για να καταλάβετε το αίσχος της υπόθεσης, την κωλοτρυπίδα της στα 4 δε την είδα....Money Mouth
Λίγη πίπα ακόμη, λίγη μαλακίτσα και τέλος....

Καθώς ντυνόμουν μέσα στην τσατίλα μου το κατάλαβε ότι δεν θα έχει αίσιο τέλος η υπόθεση και προσπάθησε να πιάσει λίγο φιλική κουβέντα. Είναι από τη Μόσχα, μην το ξεχνάμε, έτσι;
Η σιωπή μου ήταν πιο εκωφαντική και από τον ψεύτικο ήχο του κλείστρου της φωτογραφικής του iphone. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι δεν έχω iphone οπότε δεν ξέρω πως ακούγεται...ή μήπως ξέρω;Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Καλά βόλια σε όλους είπα; Δεν είπα...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.744
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, Jack Skellington, Ramstein και 50 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2019
Ξέχασα να πω ότι έχει έρθει ξανά Αθήνα, αλλά είπε ψέματα ότι είναι η πρώτη της φορά στην Ελλάδα. Καριόλες έχου κρεμάσει τα χείλη σας από τα ψέματα....Θυμός
15 Ιανουαρίου, 2019
Μόνο εσύ πας σ'αυτό το φωτογραφείο με τα 200αρια κι ακόμα δεν έβαλες μυαλό!!!
Άμα έχεις λεφτά για πέταμα καλύτερα κερνα κανένα σουβλάκι.. Σπασίκλας
15 Ιανουαρίου, 2019
ο μιστερ μαλακας 2019 σε δραση.και οχι μονο.
15 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τί να κάνουμε, δεν έχουμε όλοι τα κονέ με την Νικόλ να μας βολεύει όπως μερικούς εδω μεσα...Εμμμμ
15 Ιανουαρίου, 2019
@ mallias20 : Φίλε μην σε παίρνει απο κάτω.
Players gonna play!
Keep going...
18 Ιανουαρίου, 2019
με έσωσες, thanks!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6