Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 152 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στην κορασιδα Αννιτα (απο Λεων 28 οροφος) την οποια πολλες φορες εχω δει αλλα δεν ειχα περασει ποτε μαζι της.
Γενικοτερα η Αννιτα δε μου γεμιζει το ματι σε εμφανιση, εχει ενα ομορφο σεξι μουτρακι και αυτο
μονο.
Το υπολοιπο σωμα της ειναι μετριο, αρκετη πλαδαροτητα και παραπανισια κιλακια εδω και εκει.
Ο μονος λογος που περασα ηταν για τα αρκετα καλα που εχουν γραφτει για αυτη αλλα σημερα
στο δωματιο μαζι μου δεν καταφερε να πλησιασει τον πηχυ σε αυτα που λενε.
Βεβαια καθε πελατης ειναι διαφορετικος.
Σαλοναρισμα της κορασιδας η οποια ηταν ευδιαθετη και ζωηρη,εισοδος στο δωματιο στο βαθος το οποιο
ηταν μπούζι.. το αρκουδισιον ηταν κλειστο.
Η κορασιδα μπηκε στο δωματιο με χαιρετισε και ξαπλωσε με τα εσωρουχα της επανω μου και αρχισε να μου
τριβεται και να μου δινει πεταχτα φιλακια στο λαιμο και το στηθος.
Εκανα κινηση να ανταποδωσω με φιλια στο λαιμο της αλλα τα αρνηθηκε ευγενικα γιατι φοβοταν μην της κανω σημαδια.
Εβγαλε το σουτιεν της και αποκαλυφθηκαν τα ομορφα 2,5 αρια βυζια της τα οποια ηταν τρυφερα και σε καλη κατασταση.
Επεσα με τα μουτρα μεσα στις βυζαρες της αλλα δε με αφησε να τις χαρω αφου τραβουσε το στηθος της απο το προσωπο μου,
ισα που προλαβα να γλειψω λιγο ρωγα.
Εσκισε το προφυλακτικο και πηγε να μου το περασει στον πουτσο, της ζητησα να μου κανει ελευθερο τσιμποκι και αφου
πηρε ενα μωρομαντηλο μου τον καθαρισε και τον εχωσε στο στομα της.
Πολλα εχω ακουσει για την πιπα της αλλα εγω ουτε το 1/3 δεν ειδα απο αυτα.
Ρηχη χαλαρη πιπα, στεγνη .
Γλωσσα δεν καταλαβα να ακουμπαει τον πουτσο μου, εδωσε και φιλακια στον κορμο και κατεβαινε προς κατω, ηλπιζα οτι θα
μπουκωσει τις αρχιδαρες μου αλλα δεν υπηρχε τετοια προθεση τελικα.
Την ανεβασα απο πανω οπου τον καβαλησε ολο και κουνηθηκε ικανοποιητικα.
Την εβαλα απο κατω οπου και παλι προσπαθησα να γλειψω βυζαρες αλλα με απετρεπε.
Απο φοβο μηπως την φιλησω στο στομα παρα τη θεληση της κατα τη διαρκεια του γαμησιου που ακολουθησε ειχε γυρει το κεφαλι
με κλιση 90 μοιρες και εβλεπε τον τοιχο.
Ακολουθησε τυπικο γαμησι μετριας εντασης με εμενα γατζωμενο απο τα μπουτια της και την Αννιτα να βογγαει κοιτωντας τον τοιχο.
Εχυσα χαιρετηθηκαμε και εφυγε.


Συμπερασματικα η Αννιτα ειναι μια μετρια σε εμφανιση κορασιδα με μονο ωραιο σημεο πανω της το προσωπο της κατα τη γνωμη μου.
Χλιαρη προς κρυα συμμετοχη σε καμμια περιπτωση gfe. Για ενα 10ρικο και για μια φορα καλη ειναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αννίτα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.961
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, Εκλεκτικός και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2019
Για να έχει τέτοια μεταστροφή στην απόδοση της μάλλον κάποιο γκόμενο θα έχει βρει δεν εξηγείται αλλιώς... Ήταν στο 10 ρικο η 15?
16 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στα 10 τυπε !
16 Ιανουαρίου, 2019
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3