Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0


Άργησα λίγο να τη κλείσω αλλά τελικά άξιζε η απόφαση μου. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με το γραφείο για βραδινό ραντεβού με τη Ζήνα στο χώρο μου. Το κορίτσι ήρθε ακριβώς στην ώρα του με αρκετή όρεξη για παιχνίδια μιας και τα γλωσσόφιλα έπαιξαν από την αρχή του ματς.
Πρώτα την έστειλα για ντουζάκι όπως προβλέπεται και μετά ήρθε μόνο με το στριγκάκι. Ωραίο πετιτ κορμάκι για δάγκωμα. Το βυζάκι είναι μικρό αλλά η ρόγα έγινε κάγκελο όταν ανέλαβα. Τα γλωσσόφιλα της είναι έντονα και προέτρεψα να αναλάβει υπηρεσία χαμηλότερα. Άρχισε με τη πίπα η οποία είναι αρκετά καλή με dt και παράλληλη περιποίηση των @@. Δεν μπορούσα να την αφήσω έτσι γιατί σε λίγο θα την έχυνα οπότε ανέλαβα εγώ με γενικό σπατουλάρισμα και με έμφαση το νινάκι της το οποίο όμως είναι αρκετά δουλεμένο. Έχει πολύ ωραίο κωλαράκι που το έγλυψα και αυτό. Είχε έρθει η ώρα του κύριου πιάτου. Την έβαλα στα 4 και έπιασα πάτο κανονικά ενώ αυτή βογκούσε. Απόλαυση η όλη ιστορία. Τη πήρα σε διάφορες στάσεις αλλά πρόσεξα ότι γούσταρε πολύ αυτή από πάνω να κοπανιέται με δύναμη. Τελικά δε μπόρεσα άλλο αυτό το μαρτύριο και την έχυσα στη κοιλιά σε μία λίμνη από σπέρμα. Δεύτερο γύρο δε πρόλαβα γιατί είχε μείνει πια λίγος χρόνος όπου μιλήσαμε και λίγο περί ανέμων και υδάτων (τι να πεις κιόλας!!!!!!). Εν κατακλείδι, καλό το όλο παιχνίδι και προτείνεται για αυτούς που γουστάρουν πιπινάκια για σκίσιμο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
plutarxos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
539
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Salonikiospetitelover89, TurboLover, Makedonas1971 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού