Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση με κιρα καθως οι κριτικες ελεγαν ωραια πραγματα και κυριως οτι αντεχει πιο hardcore ρυθμους.Ευκολη συνεννόηση με μερικα sms.Ανοιγει η πορτα και βλεπω οντως μια ΠΟΛΥ αδυνατη κοπελα.Παρολο που δεν ειμαι μεγαλοσωμος δεν μπορουσα να καταλαβω πως θα αντεξει αυτη η κοπελα σφυροκοπημαΧμμμ;.Το κωλομαγουλο χωρουσε σε ενα χερι!!Προσωπο ομορφο με ματαρες αλλα ειπαμε στεγνο τελειως.Βυζι φτιαγμενο με ρωγα οχι απλα μεγαλη.Δεν τ εχω ξανασυναντησει αυτο.Το δωματιο πεντακαθαρο η κοπελα πεντακαθαρη με ντουζακι αναμεσα στους γυρους.Στον αγωνα τωρα.Πιπα εντελως βαθια.Αντεχει mouthfuck για αρκετη ωρα γλυφει πολυ και αρχιδια.Οχι πιο πισω καθως ειναι εξτρα οπως ειπε.Στον αγωνα γουσταρει δυνατο γαμησι απλα την ζορισα πολυ στο πρωκτικο καθως παρασυρθηκα και πηγα σε πολυ hardcore ρυθμο και με παρακαλεσε ο δευτερος γυρος να μην εχει πρωκτικο.δεν με πειραξε γτ ηδη απο τον πρωτο γυρο ειχα ευχαριστηθει πολυ.Δευτερο γυρο σε πιο χαλαρο ρυθμο και ειδα οτι και παλι γουσταρει.ιεραποστολικο με ειχε κλειδωσει με τα ποδια της και παρολο που ειπε οτι ειχε περασει η ωρα μας δεν μ αφηνε να βγω.Επισης να πω οτι πρωτη φορα μου ετυχε να με ξεντυσει και να με ντυσει η κοπελα.μονο καλτσες και παπουτσια δεν μου εβαλε.Σε γενικες γραμμες λοιπον.Μια ομορφη αλλα πολυ αδύνατη κοπέλα.Αντεχει σφυροκοπημα ακομα και στο πρωκτικο και ας μην της φαινεται.Νομιζω οτι θα αποδωσει το ιδιο καλα και σε gfe καταστασεις.Απο τις πιο ευγενικες κοπελες και αψογη επαγγελματίας.ειπα οτι θα παω να παρω ενα ρεντμπουλ γτ με κουρασε και εψαχνε στο ψυγειο της να μου δωσει και μου ζητησε συγνωμη επειδη δεν ειχε!!Το ειπαν και σε αλλες κριτικες.αν βαλει καμια 10 κιλα θα μαζεψει ολο το χαρτι ΕΥΚΟΛΑ!!!Το ισως θα την ξανασυναντουσα παει αρχικα γτ η τιμη ειναι τσιμπημενη με πρωκτικο και δευτερον γτ θελω να βλεπω και αλλες κοπελες...Αυτα κυριοι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.907
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ydroxoos7, Johnny Red2, TOMCRUISE και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2019
Μακράν ο καλύτερος χαρακτήρας που έχω πετύχει σε κοπέλα...
15 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω μεχρι εκει που δεν παει φιλε...Επαγγελματιας σε ολα της με την καλη εννοια και οχι την κουτοπονηρη.Ας ειχε μερικα κιλακια παραπανω και θα ειχε ουρα να περιμενει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2