Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη στην Αννυ,δεύτερη συνεχόμενη μέσα σε τέσσερις ημέρες οπότε να γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου:
Κορμί ωραίο,τουμπανιασμενο με σιλικονατες βυζαρες και πρόσωπο πρωταγωνιστριας σε τσόντες.
Μου'κανε κλικ όταν την πρωτοείδα ολόγυμνη στο σαλόνι και φτιάχτηκα με τη σκέψη ότι με περίμενε μια πρωταγωνιστρια από πορνο!
Τριψιματα,χαϊδεματα,φιλιά εκεί που έπρεπε και μ'έφτιαξε για τα καλά.
Χορταστικό τσιμπουκωμα,βαθύ και υγρό,πορνοσταρικης τεχνικής,για ώρα,την πρώτη φορά πήγε να με στείλει αδιάβαστο έτσι!
Στήσιμο ωραίο και καυλωτικο στα τέσσερα για κωλογαμησι.
Τη ζόρισα για τα καλά με άγριο πιστόνιασμα αλλά δεν μάσησε τον έφαγε σαν υπακουο πουτανακι ακόμη κι όταν την άρχισα σε δυνατά κωλοχαστουκα.
Οι πρόστυχες γκριμάτσες και τα καυλωτικα βογγητα της εκείνη την στιγμή όπως την έβλεπα και την άκουγα ήταν όλα τα λεφτά και έτσι με τελείωσε απολαυστικά...
Χαμογελαστή κυριούλα η υπηρεσία του μαγαζιού ευτυχώς δεν ενόχλησε καθόλου,με είδε που την πρώτη φορά κόλλησα μέχρι να αποφασίσω να περάσω "μπες και θα δεις θα γίνεις πελάτης" όπως κι έγινε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννυ
TT
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, statusorama, Kinkey και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2019
Από ότι βλέπω σε σένα όπως κ σε μένα έκανε ελεύθερο στοματικό,στους περισσότερους όμως δεν κάνει..οπότε λειτουργεί επιλεκτικά.
Καποιες φορές αναρωτιέμαι γιατί αναφέρουν φουλ πρόγραμμα αφού επί το πλείστον ελεύθερο τσιμπουκι δεν κάνει ούτε τελειωτικό..
17 Ιανουαρίου, 2019
Παπαρο εγλειψε?
10 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξέρει κανείς εάν δουλεύει ακόμα η Άννυ;εχθές πέρασα κατά της 2 δεν την βρήκα αλλά δεν ρώτησα την τσατσά
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3