Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πρώτη εντύπωση ειναι επάξια της προσδοκίας που περίμενα, όμορφη, χαμογελαστή,  με ωραία μπλε μάτια, μαύρα μαλλιά μέχρι την μέση περίπου, 25 χρόνων θα έλεγα, και ύψος ιδανικό για γυναίκα. Το ντύσιμο της όχι για την περίσταση αλλά για γήπεδο. Μαύρο τζιν, με μαύρο πουλόβερ, τα λέω αυτά διότι ο ανταγωνισμός υπάρχει και επιβάλλεται το ανάλογο ντύσιμο. Την Αγγλική θα έλεγα την ομιλεί σε μέτριο βαθμό, ικανό για την περίσταση. Και φυσικά όλη μου η απορία ήταν να δω το σώμα της, το λέω αυτό διότι από τις φωτογραφίες του γραφείου δεν φαίνεται τίποτα αξιοσημείωτο. Βγήκε από το ντουζ με μια τυλιγμένη πετσέτα γύρο της και ελαφρά βρεγμένη. Όχι, να πω την αλήθεια δεν είχα μεγάλες προσδοκίες, περίμενα να δω μέτριο προς άσχημο σώμα. Την πλησιάζω και αρχίζω να την φιλάω, μου αρέσει το φιλί της αλλά δεν κάνει χρήση γλώσσας, προτιμάει έτσι να φιλάει. Αρχίζει μου βγάζει τα ρούχα και σιγά σιγά σκύβει, πέφτοντας η πετσέτα. Εξεπλάγην, ωραίο σώμα με 2αρακια και κάτι θα έλεγα με ωραίο ποπο αλλά πιο πολύ εξεπλάγην από το στοματικό της. Αργό σε ρυθμό με φτυσιματα και προσπάθεια να τον βάλει όλον στο στόμα της. Όπως είπα και πιο πάνω ωραίο σώμα και σκληρό ίσως από γυμναστική δεν ξέρω αλλά δεν το περίμενα να την δω έτσι. Θα έλεγα η milla είναι ένα περίεργο κράμα μεταξύ ερασιτέχνη και επαγγελματια συνοδό, δεν μου έχει τύχει να πω την αλήθεια. Αρχικά θέλει να κρύψει ότι γουστάρει, έρχεται σε οργασμό αλλά παρασύρεται, προδιδεται από τις εκφράσεις του προσώπου της, τις φωνές τής. Γενικά δεν γουστάρει την βαθιά διείσδυση αλλά την υπομένει, μου σφίγγει τα χέρια φωνάζει. Στην συνέχεια παίρνει πρωτοβουλίες reverse cow girl να την βλέπω και να λιώνω ή rear entry  να γουστάρω να βλέπω αυτόν τον θεσπέσιο ποπο καθώς μπαίνω. 

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, Nick1000 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2019
Είχα τις ίδιες απορίες που μόλις έλυσες Μεγάλο χαμόγελο
14 Ιανουαρίου, 2019
Προτείνετε για gfe;
(Updated: 14 Ιανουαρίου, 2019) 14 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξαρτάται τι ψάχνεις, για άλλους ακόμα και τα φιλιά τα δοτικα δεν τους φτάνουν ψάχνουν και αλλά πράγματα. Άλλοι μόνο και μόνο με τα φιλιά φτιάχνονται ή με τα χάδια. Θέλω να πω στον καθένα μας αυτά τα ερεθίσματα είναι διαφορετικά.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3