Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Έχοντας διαβάσει μεικτές κριτικές είπα να περάσω και εγώ με το πιπίνι. Πάω τη βλέπω σαλονάρει φουριόζα. 1,60 με τακούνια, μαύρο σπαστό μαλλί, λεπτό πετίτ σώμα, 2,5-3 φυσικό πανέμορφο βυζί πλούσιο σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα. Από φωνή κορμάκι.

Περνάω μπουκάρει στο 5λεπτο.

Πάω να την πιάσω μου κάνει νόημα να ζεστάνω τα χέρια μου στη σόμπα. Αχου το λέω από μέσα μου. Τα ζέστανα αλλά και πάλι κρύωνε.

Με τα πολλά ξεκινάει την πίπα. Με ρωτάει για προφυλακτικό της λέω άνευ. Μου τον σκουπίζει. Μια σταμάταγε μια ξεκίναγε. Πρώτη, φρένο, χειρόφρενο. Ξανά. Και ξανά. Και ξανά. Και ξανά. Μου έκανε νοήματα ότι κάτι είχε ο πούτσος μου αλλά αυτό δεν έπαιζε γιατί μόλις τον είχε σκουπίσει. Άλλωστε τον κοίταξα και εγώ και δεν έβλεπα κάτι. Επίσης, για να προλάβω τυχόν σχόλια κάνω μπάνιο κάθε μέρα. Μάλλον ήθελε να κάνει με προφυλακτικό. Αν ήταν αυτό ας το έλεγε από την αρχή πριν μπω στο δωμάτιο κατά την ανακοίνωση προγράμματος.

Σηκώνομαι να φύγω.

Με παρακαλάει να μην φύγω με μουτράκι παραμονεμένου κουταβιού.

Άντε ας κάτσω έτσι και αλλιώς το 20ρικο έχει πάει στον κουβά.

Ξεκινάω να γλείφω τα βυζάκια της. Καμία σωματική αντίδραση. Η ρόγα της φλατ.

Με τα πολλά καβλώνω μου φοράει προφυλακτικό.

Ξεκινάμε ιεραποστολικά.

Τη νιώθω να υγραίνεται και οι ρόγες της ψιλοκαβλώνουν.

Η μικρή όμως κομοδινάκι με τα χέρια σταυρωμένα στο στήθος.

Μετά από λίγο σηκώνομαι.

¨Τελείωσε" μου λέει; Ναι απαντώ (φυσικά και δεν είχα).

Μου δίνει μαντηλάκι να σκουπιστώ.

Με τα πολλά μου είπε ότι είναι 24χρονών από Ρωσία - δείχνει όμως σαφώς μικρότερη.

Συμπερασματικά: Όμορφο κοριτσάκι που αν γούσταρε έστω λίγο τη δουλειά θα μάζευε όλο το χαρτί επειδή έχει μουτράκι και πολύ ωραίο πετίτ κορμάκι. Αλλά δυστυχώς δεν κάνει για τη δουλειά. Εκτός και αν κάνει η ίδια το "κλικ" μέσα στο κεφάλι της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Νέλλη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
496
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, mela33, ISINAS και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2019
Καμένο 20αρικο.... μακριά ...σευχαρηστω για την κριτική σου γιατί είχα σκοπό να πάω ...
15 Ιανουαρίου, 2019
Καλά να μαστε να αλληλοενημερωνόμαστε...
16 Ιανουαρίου, 2019
Η κριτική σου αντικατροπτιζει με απόλυτο τρόπο τις ερωτικές συνευρέσεις με την Νέλλη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3