Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 105937
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
συνεδρία με μιλφάρα ελένη
εντυπωσιακή, χαμογελαστή, σε τραβάει με το βλέμμα της και πολλά υποσχόμενη κατά την εμφάνισή της προς επιλογή
πραγματι μιλφαρα η ελένη με όλα τα ελέη και τα… ελέη!
το πρώτο ‘ελέη’ έχει να κάνει με τα σωματικά, δηλ ψηλή, σγουρομάλλα ξανθιά, μέλος της ομάδας των μεγάρων (χάθηκα μεσα σ΄ αυτά κατά το β΄ γύρο της … συνάντησης) και πολύ ωραία μακρυά καλλίγραμμα πόδια.
τη διάλεξα, λοιπόν, χωρίς κανένα ενδοιασμό αναφορικά με την πρώτη εικόνα!
το δεύτερο ‘ελέη’ αφορά στις υπηρεσίες και των δύο ουσιαστικών γύρων.
χωρίς ιδιαίτερη αναμονή κατά την προετοιμασία μου στον ιδιαίτερα ευχάριστο και ζεστό χωρο του δωματίου του συγκεκριμένου καταστήματος, με όλα τα κομφόρ (ντους εντός, χαμηλούς φωτισμοί και κεράκια ευωδιαστά) και κυρίως λεπτομερή καθαριότητα που δεν συναντάς εύκολα, ξαπλώθηκα προκειμένου να … αφεθώ.
έτσι έγινε: η ελένη παρουσιάστηκε σαγηνευτικά αλλά όχι χυδαία κινούμενη προς το μέρος μου φορώντας ένα λεπτό ιδιαίτερης αφής μπέϋμπυ ντολ και επιδόθηκε σε απαλές αρχικά κυκλωτικές κινήσεις των χεριών της σε όλα τα σημεία του σώματός μου, που στη συνέχεια οι κινήσεις αυτές μετατράπηκαν σε κανονικό επαγγελματικό μασάζ. η διάρκεια κινήθηκε στο μισάωρο .
πολύ καλό μασάζ (μιας και είναι ζητου΄μενο από πλευράς μου) από τα έμπειρα χέρια που προσδίδουν μια χαλαρότητα και πρωτόγνωρη ηρεμία στον υποκείμενο αυτό (εμένα).
στη συνέχεια και αφού χαλάρωσε τις κινήσεις της και την πίεση των χεριών της, χωρίς καλά καλά να το καταλάβω αφαίρεσε το μπέϋμπυ ντολ αφήνοντάς το να κυλίσει από το πάνω της όπου και αποκαλύφθηκε το σφριγηλό και καμπυλάτο σώμα της με έμφαση στα ευμεγέθη στήθη. τότε, και ώ του θαύματος, περιέλουσε τον εαυτό της με λάδι και με κινήσεις που εξέφραζαν αυτοϊκανοποίηση το άπλωσε σε ολόκληρο το σώμα της και στις ιδιαίτερες περιοχές της. παρακολουθώντας τη μούρθε ‘ο ουρανός σφοντύλι’! πιο έτοιμος και από … έτοιμος! αλλά δεν σταμάτησε εδώ. με κινήσεις νωχελικές ακούμπησε πάνω μου και σύρθηκε απαλά πολλές φορές, εξαντλώντας και καλύπτοντας όλη της απόσταση από τους μηρούς μέχρι την περιοχή του προσώπου μου, κολλώντας στα χείλια μου τα ευαίσθητα σημέια τωυ σώματώς τοις (όπως αντιλαμβάνεστε και που τα γράφω τώρα ήδη ζαλίζομαι). η συνέχεια προσδίδει τον ακατάλληλο χαρακτήρα για τους καρδιακούς, μερικέ ςσκηνές, όμως, από το έργο έχουν να κάνουν με το εμπειρότατο στόμα της, που ανέλαβε την εκτέλεση της ανύψωσης του … ηθικού με την μη περεταίρω δυνατότητα σκλήρυνσής του, που βασανιστικά αλλά και ευχάριστα, λειτουργούσε προς την κατεύθυνση της ολοκλήρωσης. ξαφνικά, όμως, φρένο (πως τα κατάφερε η άτιμη) και στροφή προς την εισαγωγή του (παραπάνω) ηθικού εντός του … υποδοχέος της δια διαφόρων στάσεων γνωστών και άλλων πρωτότυπων. διάρκεια άγνωστη …! και το ΤΕΛΟΣ χωρίς λόγια!!!
σημειώνω ότι με τις και επιλογές και τις κινήσεις της, δεν μου άφησε περιθώρια αυτενέργειας, καθώς ήμουνα από τον πρώτο γύρο εξαντλητικά χαλαρός, γεγονός που μου άρεσε ιδιαίτερα, και πήρε όλες τις πρωτοβουλίες ώστε να με ικανοποιήσει πλήρως.
ό,τι έχει να κάνει με τον επίλογο σχετιζεται με τις ευγενικές κινήσεις της επαναφοράς μου στην … πραγματικότητα
ο αγών διήρκησε μια ώρα.
συμπέρασμα ηταν μια ευχάριστη εμπειρία, μέσα στο απομεσήμερο, από μια ώριμα ολοκληρωμένη, κατασταλαγμένη και κυρίως φιλότιμη μασέζ, πρόθυμη σε όλα, μακράν καλύτερη από πολλές νεαρότερες.

στην τελική κουβέντα μας, που συνοδεύτηκε και από την προσφορά συμπληρωματικά από ουϊσκάκι, για να συνέλθω, ενημερώθηκα ότι παλιά θριάμβευε στο ελαιοτριβείο της γ΄ σεπτεμβρίου 59. που να το ήξερα νωρίτερα…;!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
52
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, Νίκος Τζαναμπέτης, ZeroTolerance και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2019
Για σου συνάδελφε 1 ερώτηση μήπως ξέρεις ωράριοτου καταστηματος ,,???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1