Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας ρίξει ένα δεκάωρο ύπνο και ξυπνώντας με full-up διαθέσεις,αποφάσισα να κατηφορίσω για να γνωρίσω από κοντά το ρεγγινάκι.Είχα δει φώτος στο ιντερνετ και είχα ψηθεί αρκετά με το μωράκι και δεν έπεσα έξω!Σαλονάρισμα από 4 κοπέλες λόγω κυριακής και επέλεξα κατευθείαν τη ρεγγίνα.Καστανόξανθο μωράκι,σχιστομάτα,αρκετα όμορφη θα έλεγα με καλές αναλογίες.Από το μακρινό καζακστάν κατά τη δήλωσή της.΄Ηρθε μέσα για να με τοποθετήσει στο κατάλληλο δώμα και να ρυθμίσει τη θερμοκρασία.Εκεί έπεσαν οι απαραίτητες συστάσεις και όπως κατευθυνόταν προς την πόρτα που βρισκόμουνα της πιάνω το κωλαράκι που ήταν θεσπέσιο στην αφή και την τραβάω προς το μέρος μου.Στο σημείο αυτό ήρθανε τα πρόσωπά μας πραγματικά κοντά και το πρώτο φιλί έλαβε χώρα με το κοριτσάκι να είναι λίγο δυστακτικό στην αρχή,δεν άργησε όμως η γλωσσίτσα της να κάνει την εμφάνιση!Ναι! Με αποχαιρέτησε για να μπανιαριστώ και σε 5 λεπτά το μωρό ήταν πίσω.Εγώ ήδη είχα ξαπλώσει και την περίμεναΚαπέλο Το ρεγγινάκι έβγαλε τη ρομπίτσα της και αποκαλύφθηκε το πανέμορφο κορμάκι της με ένα σετ εσωρούχων αρκετά όμορφο.Άπλωμα λαδιού με πολύ απαλές κινήσεις αρχικά και κατόπιν λίγο πιο δυνατά κατ'όπιν παρότρυνσης δικιάς μου.Μασαζάκι καλούστικο παρότι το μωρό δεν είναι επαγγελματίας.'Ετριψε πλάτη,μπράτσα,γάμπες.Στη συνέχεια,ενω περίμενα να τρίψει τα μπούτια,ξεκίνησε να τρίβει την κωλάρα μου,με περάσματα από την περιπρωκτική περιοχή και τ'αρχίδια μου!Εγω συνέχισα να κάνω τον ψόφιο κοριό και ξεκίνησε φιλάκια και χάδια στην πλάτη και στο λαιμό!Το γεγονός αυτό σε συνδιασμό με μικρές κραυγουλες που έβγαζε με ανάγκασε να γυρίσω ανάσκελα.Το μωράκι δεν έχασε τη ευκαιρία και έπεσε πάνω μου και αρχίσαμε ρομαντικά φιλάκια και χάδιαΓλώσσα Στη συνέχεια ακολούθησε πέρασμα καπότας και γλύψιμο της ψωλάρας μου και των αρχιδιών.Ακάποτο δε ξερω αν κάνει,δε ρώτησα!Μόλις επετεύχθη η έγερση,την έστησα στα πλάγια του μασαζοκρέβατου με την απίθανη κωλάρα της να με κοιτάει.Ξεκίνησα να γαμάω αργά στην αρχή γιατί ήταν στεγνή,στην πορεία όμως η κατάσταση έφτιαξε καθώς τα πρώτα πορνόζουμα έκαναν την εμφάνισή τους και η διείσδυση ήταν ευκολότερη.Η συνέχεια περιλάμβανε καβάλημα από τη μεριά της στον καναπέ και ξανά στα 4 στον καναπέ όπου και κατέθεσα!Καθ'όλη τη διάρκεια του σέξ η γκόμενα έδειχνε να το απολαμβάνει και συμμετείχε αρκετά.Fuck me hard,more more και i like your dick ήταν μερικές από τις ατάκες της.
Εν κατακλείδι,ένα πολύ όμορφο κορίτσι διαφορετικό από τα συνηθισμένα των μασαζερί,με καλή εμφάνιση και πολυ καλή συμμετοχή και γι'αυτό προτείνεται στους μασαζόβιους συναγωνιστές!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ρεγγίνα
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, tenten956, flynow και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού