Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 441906
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δοκιμάστηκε από το ρόστερ μια καινούργια η Μαρία. Έχει όμορφο πρόσωπο, μαύρα μαλλιά, γαλάζια μάτια, 1.65 ύψος, λεπτή με δυάρι βυζί, που αν και είναι αρκετά πιτσιρίκα δεν είναι και πολύ σφικτό. Το σύνολο της εμφάνισης είναι άνω του μέσου και είναι από την Πολώνια, αλλά ξέρει καλά ελληνικά. Μπήκα δωμάτιο, έκανα ντουζάκι και μετά από λίγο ήρθε. Επειδή έκανε κρύο στο δωμάτιο, είπα να ξεκινήσουμε το σεξ για να ζεσταθούμε. Ξεκινήσαμε τα φιλάκια (αποφεύγει τα φιλία στο στόμα). Αφού την έγδυσα, ξεκίνησα γλειφομουνί, μια και ήταν αρκετά ωραίο. Ωραίες εκφράσεις αλλά αποτραβήχτηκε για να μην τελειώσει. Μου έδωσε κάποια πεταχτά φιλάκια στο κορμί μου και κατέβηκε κατευθείαν στο πέος μου με σκοπό να μου φορέσει άμεσα το προφυλακτικό. Τις ζήτησα να είναι πίπα χωρίς προφυλακτικό και όντως ξεκίνησε μια πίπα ρηχή με χρήση αρκετά του χεριού. Με κατεύθυνση δική μου, άρχισε να γλύφει ποιο πολύ το κεφαλάκι και τον κορμό του πέους, χωρίς να περάσει καθόλου στα μπαλάκια. Πέρασμά προφυλακτικού και δυο στάσεις στα όρθια πισωκολλητό, με ωραία αίσθηση το μουνάκι της. Γλυφομούνι σε τρεις στάσεις (ιεραποστολικό, 69, αυτή από πάνω), που αν και έδειχνε να απολαμβάνει, προσπαθούσε ταυτοχρόνως να κλέψει, παίρνοντας άβολες στάσεις, ώστε να δυσκολεύομαι. Κάναμε διαφορές στάσεις στο μασαζκρέββατο (ιεραποστολικό, στα τέσσερα, από πάνω), με σχετικά καλή συμμέτοχη. Στο τέλος άλειψε με λαδάκι το πέος και μου έκανε μια ωραία μαλακία, πρώτα με το σώμα της (ανάμεσα στα βυζιά της) και με τέλειωσε με χειρομάλαξη.
Στα του μασάζ, δεν έχει κάποια εμπειρία, ξέρει απλά τα βασικά και απλώς μου έκανε ένα μέτριο χαλαρωτικό μασάζ.
Εν κατακλείδι, η κοπέλα είναι μεν όμορφή, αλλά για τους έμπειρους παίχτες των μασατζίδικων, υπάρχουν πιθανότητες να μην φύγουν ικανοποιούμενοι. ¨Όσους τους ενδιαφέρει ένα καλό μασάζ καλό είναι να προσπεράσουν. Για έμενα μου άφησέ ανάμεικτα συναίσθημα. Ίσως να την ξανατιμήσω, γιατί έχω την διαίσθηση ότι μπορεί να προσφέρει ακόμα καλύτερες υπηρεσίες στο σεξ. Το θέμα είναι αν θα τις προσφέρει σε εμένα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
720
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Baby face, flynow, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού