Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χαιρετώ όλη την κοινότητα του bouΚαπέλο Την Καρίνα την είχα σταμπαρει από το περασμένο τουρ αλλά τελικά δεν την πρόλαβα λέω έτσι και ξανάρθει θα την πάρω άμεσα μιας και η εμφάνιση της σε συνδυασμό με τις άψογες κριτικές και μάλιστα από κάποιους εκ των κορυφαίων κατά την γνώμη μου μελών χωρίς φυσικά να θέλω να αδικήσω τους υπόλοιπους.Οταν είδα στο site οτι έρχεται πήρα άμεσα το γραφείο για ραντεβού μου είπαν ότι μόλις είχε αφιχθεί ξημερώματα στην Αθήνα.Για πρώτη φορά έκλεισα ραντεβού πάνω από ώρα και σε δωμάτιο με τζακούζι λέω αυτό το μωρό δεν χορταινετε στην ώρα θέλει τζακούζι και χρόνο για να το απολαύσειςΜατάκι και δεν έπεσα έξω στην πορεία.Special δωμάτιο λοιπόν το τζακούζι γέμιζε εν αναμονή της Καρινας.Ερχεται στην ώρα της με μαύρο εφαρμοστό τζιν και μποτάκια αντικρίζω όσα διάβαζα στις κριτικές που για άλλη μια φορά με δικαίωσαν με την ακρίβεια τους ψηλη κοπέλα με πρόσωπο αλλιώτικο απ'τις φωτό λίγο άγριο αλλά ερωτικό κορμί μικρό ωραίο στήθος σώμα με λίγα κιλακια παραπάνω αλλά τούμπανο σαν αθλήτρια του μπιτς βολλευ η κολυμβήτρια,Αγγλικά πολύ καλά χαρούμενη χωρίς ίχνος τζετ λαγκ παρά την πτήση.Στα του αγώνα κάναμε μαζί μπανάκι μετά τζακούζι όπου στο ζεστό νερό με φιλιά και χάδια είχα τρελαθεί σηκώνομαι της τον δίνω στο στόμα χαϊδεύοντας τα βυζια της και μετά ξαπλώνω και την αρχίζω στα γλωσσοφιλα φιλάει τόσο θερμά σαν το νερό του υδρομασάζ Μεγάλο χαμόγελοfull gfeΓλώσσα και κάπως έτσι έχυσα εξστασιασμενος στο καυτό τζακούζι!!!Μπανάκι πάλι μαζί 69 ακολούθησαν πολλές στάσεις όρθιο στον καθρέπτη αντέχει και γουστάρει σφυροκόπημα(έχει κωλάρα για σκίσιμο με τατού triband)και σε όλα τα έπιπλαΝαι! δοτική σε όλα ευγενέστατη περιποιητικη αρχοντική πέρασε η μιάμιση ώρα σαν νερό το απόλαυσα πραγματικά και την συστήνω ανεπιφύλακτα χωρίς κάποιο όφελος απλα γιατί πιστεύω ότι είναι απ'τις τοπ και σαν εμφάνιση sexy γυναικάρα και σαν άνθρωπος εξ ου και ο τίτλος!Μου είπε ότι είναι συγκάτοικος με την Αλόνα ήρθαν μαζί αλλά δεν κάνουν duo δυστυχώς!Αυτά από μένα παίχτες συγγνώμη αν πλάτιασα η κούρασα με την μεγάλη κριτική μου καλά βόλια και ωφέλιμες κριτικές εύχομαι και αυτή την χρονια!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2019
Γιατί να είχε τζετ λαγκ αρχηγέ μου ; Από την Καλιφόρνια ήρθε ;;;
F
fylobios30
16 Ιανουαρίου, 2019
Χαχαχαχα όχι δεν είχε υπερ ατλαντικό!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2