Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 107165
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα με την επίσκεψη της Μερκελ ειπα να κάνω αντιπερισπασμό και να ξαναπάω στο Κηφησιας 10. Αυτή τη φορα ηταν η Λιουντα στην πορτα και μετα απο σύντομη συζήτηση τα βρήκαμε και με οδήγησε σε ένα δωματιο μιας και στο σαλόνι ηταν καποιος άλλος. Το δωματιο απλό με τα απαραίτητα αλλα καθαρο.
Δυο κοπέλες στη βραδυα, Ειρήνη και Μισελ που μόλις είχε έρθει. Η Ειρήνη πιο γυναίκα και χαμογελαστή αλλα η Μισελ μου είχε κάθησει απο προηγούμενες κριτικές και διάλεξα αυτήν.
Μοντέλο σωμα με μικρό στηθος όπως εχει γραφτεί, περπάτημα της ωραίας γυναίκας που το ξερει, με κοντό μαύρο μίνι και κόκκινες γόβες και η μόνη διαφορα με τις προηγούμενες κριτικές είναι ότι το μαλι είναι μελαχρινό και κοντό αγορέ, που όμως εμένα μου άρεσε!
Μασαζ περίπου 15 λεπτών, σχετικά απαλό θα έλεγα σε όλο το σωμα με περιστροφικής κινήσεις των καρπών σε διαφορα σημεία. Εκεί μου ειπε να γυρίσω και άρχισε να βάζει λάδι και να παιζει με το μπροστά σύστημα. Την σταμάτησα, την ξέντυσα και αλλάξαμε ρόλους. Μου άρεσε που αφέθηκε και το διασκέδασε ιδιαίτερα το στοματικο με μικρές αλλα μαλλον αληθινές κραυγουλες. Στοματικο δικό της καλο, εγώ ζήτησα προφυλακτικό, με περιποίηση όλης της περιοχής και σεξ σε μια στάση γιατί ειχα φτιαχτεί με συμμετοχή όμως της κοπέλας.
Γενικά μια πολυ καλή εμπειρία, με χαιρέτησε στην έξοδο μαζί με τη Λιουντα μέσα την καλή χαρα!
Μόνο μειονέκτημα θα έλεγα το κοινόχρηστο μπάνιο, αλλα δίπλα στα δωμάτια....
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.694
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού