Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση incall με την Angelina μέσα στις γιορτές μιας και έχω μια αδυναμία στο ρωσικό γυναικείο φύλο.

Όσον αφορά το γραφείο η συνενόηση έγινε εύκολα για incall στο ξενοδοχείο στη Συγγρού. Δεν έχω άποψη για το προηγούμενο ξενοδοχείο, πάντως αυτό ήταν μια χαρά απο άποψη αισθητικής, χώρου κλπ. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι σαμπουάν και αφρόλουτρο ήταν σχεδόν τελειωμένα. Με το ζόρι έκανα τη δουλειά μου.

Ανεβαίνω λοιπόν στο δωμάτιο και χτυπάω την πόρτα ακούγοντας τη μουσική που είχε βάλει και τα τακούνια της καθώς πλησίαζε για να μου ανοίξει. Περίμενα να δω κάποια διαφορά σε σχέση με τις φωτογραφίες αλλά δεν είδα κάτι τέτοιο. Οι φωτογραφίες είναι πολύ ακριβείς, εννοείται αφαιρώντας αυτή την απαλότητα του photoshop. Τα χείλη της πρέπει να είναι ελαφρώς πειραγμένα αλλά δεν παίρνω και όρκο, όπως και οι βλεφαρίδες της που είναι ψεύτικες και Θα τις προτιμούσα φυσικές. Λεπτομέρειες αλλά οκ. Με υποδέχθηκε με μία ρόμπα ή κάτι τέτοιο αν δεν κάνω λάθος, τις γόβες που έχει στις φωτογραφίες, τα μαλλιά πιασμένα καθ'όλη τη διάρκεια της συνάντησης, και ένα πλατύ χαμόγελο. Μετά τις συστάσεις μπαίνω για μπάνιο και βγαίνοντας την βρήκα στο κρεβάτι έχοντας αφαιρέσει τις γόβες και με κάτι μαύρα/σκούρα μπλε εσώρουχα. Εκεί συνειδητοποίησα μετά από ερώητησή μου πως δεν μιλάει αγγλικα και τα λίγα που είπαμε, τα είπαμε μέσω google translate, με τα χέρια, άντε και 2-3 απλές λέξεις που ξέρει και τους κλασικούς όρους του σεξ. Είναι ένα θετικό να μπορείς να πεις και 2 κουβέντες με την κοπέλα αλλά οκ δεν ξενέρωσα κιόλας.

Στον αγώνα τώρα, η Angelina θέλει να σε περιποιηθεί και αυτό φάνηκε απτο ξεκίνημα όπου άρχισε τα φιλιά απο πάνω μέχρι κάτω. Αφαιρώντας τα εσώρουχα παρατήρησα ότι έχει μία ελιά στο αριστερό στήθος που έχει εξαφανιστεί στο photoshop αλλά οκ το προσπέρασα, δεν με ενόχλησε προσωπικά. Πίπα αργή και αισθησιακή όπου χρησιμοποιεί και χέρι κάποιες φορές. Στη συνέχεια είπα να της το ανταποδώσω γλείφοντάς την όπου έδειχνε να το απολαμβάνει, όπως και εγώ, καθώς μυρίζει πολύ όμορφα από πάνω μέχρι κάτω. Δεν με απασχολεί τόσο πολύ να το προσποιείται αρκεί να μην είναι υπερβολικό, και με την Angelina δεν υπήρχε τέτοιο θέμα. Στην κίνησή μου να βάλω δάχτυλο μου είπε «no finger» και μετά από λίγο πέρασμα προφυλακτικού. Ακολούθησαν 2-3 στάσεις cowgirl, missionary, στα 4 όπου δεν μου είπε όχι σε κάτι και γενικά συμμετέχει με κραυγές και φιλιά που και που απ'τα οποία λείπει το πάθος. Έχει πολύ απαλό και σφιχτό δέρμα αλλά και κάτι ραγάδες στον κώλο που εγώ δεν το θεωρώ αντιαισθητικό. Ένα μείον είναι ότι αποφεύγει την επαφή με τα μάτια όπου τα έχει κλειστά εκτός αν της μιλήσεις εσύ. Μετά απο 20-25 λεπτά περίπου ήρθε το τέλος του πρώτου γύρου, με φιλότιμες προσπάθειες απο μεριάς της, στο στήθος της, και μερικά πάνω μου, με σκούπησε με κάτι μωρομάντηλα και έφυγε στο μπάνιο όπου πλύθηκε λίγο στον νιπτήρα. Εγω μπήκα για μπάνιο με ότι αφρόλουτρο είχε απομείνει.

Στον δεύτερο γύρο δεν έχασα χρόνο και περάσαμε κατευθείαν σε 69, αλληλογλείψιμο για κανένα πεντάλεπτο με την Angelina να βγάζει κάποιες μικρές κραυγές. Την πίσω περιοχή δεν την πλησίαζα και πάρα πολύ αλλά όταν το έκανα ένιωθα να τραβιέται λίγο. Πέρασμα προφυλακτικού και σεξ στο ίδιο μοτίβο και footjob μετά από δική μου πρωτοβουλία όπου φάνηκε ότι το κατέχει το άθλημα. Έχει αρκέτα καλοσχηματισμένα και περιποιημένα πόδια, δέχεται αδιαμαρτύρητα γλείψιμο, κλπ. Μετά από 20 λεπτά πάλι περίπου ήρθε και το τέλος του δεύτερου γύρου στο ίδιο σημείο όπου και με σκούπισε και πέρασα για μπάνιο με αφρόλουτρο ούτε για δείγμα. Βγαίνοντας της έδωσα τα χρήματα που ευτυχώς δεν τα ζήτησε στην αρχή. Ντύσιμο, φιλί και αντίο.

Συμπερασματικά, ήταν μία καλή εμπειρία, δεν νιώθω ότι πέταξα τα λεφτά μου. Δεν θα την ξανασυναντούσα όμως γιατί δεν τρελάθηκα κιόλας αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι δεν θα πήγαινα με την οποιαδήποτε κοπέλα πάνω από μία φορά για να υπάρχει ποικιλία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Zager
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
19
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, Perier45 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού