Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε αρχές Δεκέμβρη 2018 στο γνωστό μεταξενοδοχείο. Η επικοινωνία με το πρακτορείο αρκετά εύκολη και το κορίτσι έφτασε στο ραντεβού στην ώρα της. Από εξωτερική εμφάνιση η Νάντια είναι ό,τι ακριβώς βλέπετε στις φωτογραφίες. Με ύψος γύρω στο 1.70, καστανόξανθα μπουκλωτά μακριά μαλλιά, πρόσωπο αγριόγατας, κορμί δεν το λες στεγνό ούτε μοντελέ αλλά παρόλα αυτά αρκούντως λεπτό και με αρκετά πιασίματα, η Νάντια είναι ένα κορίτσι που μπορείς να σκίζεις άνετα για ημέρες. Παρόλο που δένει αρμονικά με το υπόλοιπο σώμα, ίσως κάποιοι να δυσαρεστηθούν από το μικρό στήθος. Εντούτοις οι λάτρεις της πίσω κίνησης θα βρουν ένα καλοσχηματισμένο κώλο, μεσαίων κυβικών εκατοστών, πρόθυμο για ικανοποιητικές συγκινήσεις. Στα της γλώσσας, η κοπέλα δεν γνωρίζει γρι Ελληνικά, μιλάει όμως φαρσί τα Αγγλικά και ασφαλώς τα Ρωσικά. Σαν προσωπικότητα είναι ομιλητική, ειλικρινής και δεν πάει να στο παίξει ιστορία.

Όπως σε σχεδόν κάθε μου συνεύρεση, η φάση ξεκινάει και τελειώνει με anal. Έχοντας προετοιμάσει την κωλοτρυπίδα της, το πρόγραμμα ξεκίνησε με πισωκολλητό και ακολούθησαν όλες οι κλασσικές στάσεις με εκείνη από πάνω και τούμπαλιν, στα πλάγια βιδωτό και ούτε κάθε εξής. Η πρώτη κατάθεση ήρθε μετά από σχεδόν 20 λεπτά και παρόλο που σε όλη την διάρκεια η Νάντια υπήρξε σκυλί, στο τέλος διαπίστωσα πως είχε κουραστεί από το πολύ κωλογαμήσι. Κάναμε μπάνιο, επεστρέψαμε στο κρεβάτι και μου πρότεινε μασάζ. Ασφαλώς και δέχτηκα, εντούτοις στο πίσω μέρος του μυαλού μου παρέμενε η επιθυμία για κωλογαμήσι και απλά ανέμενα την πρώτη ευκαιρία που το καβλί μου θα ανέκαμπτε.

Ήρθε λοιπόν εκείνη η στιγμή και λέω στην Νάντια να ξαναστηθεί για να μπω από πίσω. Σε αυτό ακριβώς το σημείο μου είπε ότι είχε λίγο «κουραστεί» από το προηγούμενο session και ότι θα προτιμούσε να πάμε παραδοσιακά από μπροστά. Αν και τούτο αποτέλεσε διάρρηξη της αρχής μου, οπερ και εγένετο, γαμηθήκαμε για κάνα δεκάλεπτο από μπροστά αλλά πες λίγο το δεύτερο session καπάκι μετά το πρώτο, λίγο ακόμα το μουνί που ωχριά μπροστά στην κάβλα του κώλου και τελικά η πολυπόθητη δεύτερη κατάθεση δεν ήρθε ποτέ.

Όπως τα μαζεύαμε και συζητώντας περί ανέμων και υδάτων, κατάλαβα ότι η κοπέλα ναι μεν τον δίνει τον κωλαράκο της αλλά δεν είναι και η πρώτη της επιλογή. Ασφαλώς μου μίλησε περί μεγεθών / εντάσεως / μονομανίας, όλοι όμως οι λάτρεις του είδους γνωρίζουμε ότι πληρώνουμε το κάτι παραπάνω για πάρουμε εκείνο που οι γκόμενες αν μη τι άλλο δίνουν με δυσκολία. Εν κατακλείδι, η Νάντια αποτελεί μια πάρα πολλή καλή επιλογή, οι φίλοι του Κώλου όμως ίσως να χρειαστεί να κοιτάξουν προς άλλες κατευθύνσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 14, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
401
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού