Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχήν θα ήθελα να διευκρινίσω ότι η κοπέλα την συγκεκριμένη χρονική περίοδο έχει σταματήσει και η συνάντηση μαζί της έγινε πριν από αρκετό. Αποφάσισα όμως να ανεβάσω αυτήν την κριτική μιας και δεν υπάρχει άλλη αξιολόγηση για αυτήν στο φόρουμ και δεν γνωρίζω αν κάποια στιγμή επανέλθει.

Η Mirabel λοιπών εμφανισιακά όσον αναφορά το σώμα είναι πάρα πολύ κοντά σε αυτό πού βλέπεις στις φώτο απλώς υπάρχει μια μικρή χαλάρωση στο στήθος, όχι κάτι έντονο ή αντιαισθητικό πού θα σού χαλάσει την πολύ καλή εικόνα. Κατά τα άλλα ότι βλέπεις θα πάρεις και καλύτερο ακόμα. Σώμα γυμνασμένο, γράμμωση στους μυς καθότι από πάει γυμναστήριο από μικρή και από ότι μού είπε ξέρει και πολεμικές τέχνες, καλλίγραμμα πόδια και χέρια, πίσω σύστημα για πολλά μα πολλά εγκεφαλικά!! (αν την βάλεις στα 4 δεν σου κάνει κάρδια να αλλάξεις στάση Γλώσσα) και πολύ απαλή επιδερμίδα με ελαφρώς σοκολατί χρώμα. Στο πρόσωπο ο φωτογράφος μάλλον την έχει αδικήσει γιατί από κοντά είναι πολύ πιο γλυκιά και όμορφη, είναι η κλασική περίπτωση μιγά πού έχει πάρει τα καλύτερα από τις δύο ράτσες, πραγματικά χαίρεσαι να την βλέπεις. Μού ήρθε στην πένα, περιποιημένα νύχια σε πόδια και χέρια και πολύ μα πάρα πολύ σχολαστική με την καθαριότητα της - προσοχή γιατί από ότι κατάλαβα απαιτεί το ίδιο και από τους πελάτες της Γερο-μύστης

Στα του αγώνα, φιλάει πολύ ωραία και η αίσθηση από τα σαρκώδη χείλη της είναι καταπληκτική αλλά αν δεν το επιδιώξεις δεν νομίζω να σε φιλήσει με δική της πρωτοβουλία. Πολύ καλό στοματικό με DT , αρκετό σάλιο και παιχνίδια της γλώσσας στην βάλανο. Στο κυρίως πιάτο περιττό να αναφέρω ότι στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα την είχα στα 4 - είπαμε δεν μπορείς να ξεκολλήσεις αν βλέπεις αυτό το θέαμα. Επίσης κάνει και πολύ καλό reverse cow. Γενικά είναι αρκετά θερμή γυναίκα και από ότι κατάλαβα μπορεί πολύ εύκολα να κινηθεί απo PSE σε GFE και αντιστρόφως - είναι αυτό πού λέω εγώ πολυμορφικό Call girl. Έφαγε και τα κωλοσκαμπηλα της όταν την είχα στα 4, όχι πολύ δυνατά αλλά αντιδρούσε πολύ καλά και δεν έδηξε να δυσανασχετεί. Όπως είπα αντιδρά πολύ καλά και στο αργό και στο πιο δυνατό με αληθινές ή αληθοφανείς αντιδράσεις και φωνούλες χωρίς κάτι το υπερβολικό πού συνήθως είναι και ψεύτικο. Προσοχή όμως όταν λέω PSE εννοώ sex με ένταση δεν εννοώ κάτι υπερβολικά βίαιο, επίσης δεν νομίζω να κάνει για μερακλήδες πού θέλουν γλυφωκολάδες, φτυσίματα στο πρόσωπο και άλλα τέτοια κόλπα, δεν ξέρω πως θα αντιδράσει σε τέτοιες καταστάσεις.

Στο Social τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά, άλλωστε από ότι μου είπε είναι στην Ελλάδα από πολύ μικρή αν και η καταγωγή της είναι από Κούβα, είναι επικοινωνιακή και πρέπει να είναι και καλός χαραχτήρας, γενικά και αν της φερθείς καλά και με σεβασμό θα στο ανταποδώσει. Επίσης είναι και πάρα πολύ καλαμπουρζού όταν πέταξα το προφυλακτικό στο οποίο είχα τελειώσει γύρισε και μου είπε " Τι κάνεις βρε , πετάς τα παιδιά μας!!" Ναι!

Προσπάθησα να την ξαναδώ γιατί κάτι μου λέει ότι ανήκει στην κατηγορία των κοριτσιών με τα οποία περνάς ακόμα καλύτερα την δεύτερη φορά, αλλά δυστυχώς είχε σταματήσει Λύπη

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.579
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Διαγραμμένο μέλος 163859, Dimitris-k και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού