Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651635
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλή χρονιά σε όλους τους συναγωνιστές. Καθιερωμένη ετήσια επίσκεψη στην πρωτεύουσα για συνάντηση με φίλους και βρήκα την ευκαιρία για επίσκεψη στο εν λόγο ίδρυμα. Η υποδοχή αυστηρή και απότομη και σε προς εμένα αλλά και προς τα κορίτσια. Παρουσίαση των διαθέσιμων 5-6 κοριτσιών. Τα υπολοιπα 4-5 δεν ηταν διαθεσιμα Ονόματα δεν θυμάμαι. Ολες προς κατηγορία μιλφ και Καμία να ξεχωρίζει….ρωτάω για Τζεσικα αλλά λέει πως είναι φουλ για την επόμενη μια ώρα,… λέω θα περιμένω λίγο μπας και τελειώσει καμία του γούστου μου αλλά στο πεντάλεπτο τις αναμονής βαρέθηκα. Διάλεξα μια Νάταλι μάλλον Ρωσίδα, λέω μάλλον γιατί δεν ανταλλάξαμε κουβέντα διότι πέρα από ρωσικά δεν γνώριζε ούτε μια λέξη Αγγλικά. Και μόνο με νοήματα δεν μπορώ εκνευρίζομαι …!!! Πληρώνω για Πρόγραμμα 30’ για 60 €. Παίρνω καθαρή πετσέτα κτλ και κατευθύνομαι για τα ενδότερα.
Πριν μπω στο δωμάτιο βγήκε από το διπλανό μια μελαχρινή αδύνατη με πολύ καυλοφατσα που μου άρεσε πολύ αλλά δυστυχώς είχα κάνει την επιλογή μου. Η Ναταλι λοιπόν στα 30-33 την έκανα νορμάλ σώμα όλα φυσικά. Η κοπέλα δεν λέει σε τίποτα όχι. Δυο πιστολιές μόνο μπουκι με τελειώματα στο στόμα. Στο ενδιάμεσο μασάζ μόνο πλάτη και αυχένα που ζήτησα μπορώ να πω πως ήξερε πως και πόσο να πιέσει ώστε να χαλαρώσω. Αυτά τα ολίγα, αξίζει μια επίσκεψη όταν ξέρεις για πιο λόγο πας και σε σχέση με τις απάτες τις Θεσσαλονίκης ασφαλώς καλύτερο, καθαρό με μεγάλη ποικιλία κοριτσιών.
Έρωτας
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.883
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, petergsp, George Mitsibonas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού