Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91278
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως πάντα εύκολη και γρήγορη συνεννόηση με το γραφείο. Το ραντεβού κλείστηκε για ξενοδοχείο του κέντρου.
Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της ντυμένη αρκετά κομψά για τα γούστα μου. Περιποιημένα άκρα, διακριτικό μακιγιάζ γενικά ήταν πολύ προσεγμένη. Ύψος γύρο στο 1,70-1,72 γύρο στα 27 την έκοψα. Κορμί καλοσχηματισμένο, καμπυλωτό, γυναικείο με δυομισάρι φυσικό στήθος. Το πρόσωπο έχει έντονα ρώσικα χαρακτηριστικά. Είναι πολύ όμορφη με μεγάλα πράσινα ματιά και σαρκώδη χείλη.
Μόλις άνοιξα την πόρτα πετάχτηκε στην αγκαλιά μου και με φίλησε βαθιά λες και ήταν η γκόμενα μου!!! Για σπάσιμο πάγου ούτε κουβέντα μιας και η Νάταλι είναι ο ορισμός της άνετης κοπέλας. Όπως κατάλαβα και στην συνεχεία δεν προσποιείται, άπλα έχει ακαταμάχητο, ενθουσιώδες χαρακτήρα και κολλητική, εξαιρετική διάθεση!!!
Δεν τρώει καθόλου χρόνο και έτσι μου "όρμηξε" άμεσος, βομβαρδίζοντας με με φιλιά και χουφτώματα. Με έκανε πύραυλος στο π και φ και ήμουν έτοιμος να την πηδήξω έτσι στα όρθια με τα ρούχα, αλλά μου λέει "μην βιάζεσαι μωρό" και εξαφανίστηκε για μπανάκι.
Βγήκε και ήρθε κοντά μου. Πήγα να την αρπάξω αλλά με σπρώχνει απαλά στην πολυθρόνα, πέφτει στα γόνατα και αρχίζει μια απίστευτη, αισθησιακή πίπα με γλειψίματα και ρουφήγματα παντού, συμπεριλαμβανόμενου αρχίδια και κώλο. Έκανε βουτιές με το στόμα της στο πούτσο μου καταπίνονται μου όλο και μετά χαλάρωνε ξανά γλύφοντας το κεφάλι και κοιτάζοντας με στα ματιά Τελικά δεν άντεξα και έτσι η πρώτη κατάθεση έγινε στο στόμα της. Τα μάζευε όλα μέχρι την τελευταία σταγόνα και τα κατάπιε γλύφοντας τα χείλη της. Απίστευτη καύλα!!!
Μπανάκι, λίγη κουβεντούλα και βουρ για δεύτερο γύρο. Και πάλι τσιμπούκι για αρχή και μετά μου στήνεται στα τέσσερα. Στη θέα της κολάρας της σκύβω και της γλύφω την κολοτρυπίδα για να της τον χώσω από πίσω. Η κοπέλα πρέπει να γουστάρει πραγματικά να της γαμάνε την πίσω τρύπα!!!
Μην τα πολυλογώ παίχτηκαν αρκετές στάσεις και η κοπέλα παίρνει αρκετές πρωτοβουλίες. Κάνει τα πάντα να σε ευχαριστήσει.
Μια πολύ δυνατή συνάντηση που σκοπεύω να επαναλάβω σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
morpheus1000
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
227
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Piopalios, Iosifidis, Johnny87 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2019
ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ τσιμπούκι, όντως, στα όρια του πνιγμού κ με τη γλώσσα της να γλείφει τα πάντα!!! Στην πίσω τρύπα όμως δεν άντεξε σε γρήγορους ρυθμούς κ στο 2ο γύρο έκλεψε για να το αποφύγει... Ωστόσο ο λαιμός της αποζημίωσε. Τα της εμφάνισης είναι υποκειμενικά, όχι όμως κ η ηλικία που σίγουρα είναι 30+
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1