Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αυτη τη φορα ηθελα κατι διαφορετικο απο τα στανταρ μου που ειναι τα μικροκαμωμενα και αδυνατα σκαρια.
ετσι το ματι μου επεσε στην Καρολινα.

ψηλο κοριτσι οσο αναγραφεται στο σαιτ του γραφειου,στα 19 της χρονια,απο την Ουκρανια. δηλωσε φοιτητρια οδοντιατρικης (πρωτοτυπο!!!!!). κιλα κι αυτα οσο αναγραφεται,αντε να ειναι λιγο παραπανω.
βεβαια θα προτιμουσα με τετοιο κορμι τσολια να ηταν πιο γυμνασμενη και να της ελειπαν 5-6 κιλα για να μην ειχε αυτη την ελαφρια πλαδαροτητα στον κωλο και στην κοιλια της,που για μενα ειναι ανεπιτρεπτο σε τετοιες ηλικιες.
μικρο βυζακι λοιπον,λιγο πεσμενος κωλος οπως προειπα,ενα μικρο tattoo σε σχημα καρδιας διπλα στο δεξι στηθος κι αλλο ενα στο αριστερο χερι.
οι φωτο του γραφειου εχουν την αναλογη (λιγο παραπανω αυτη τη φορα) επεξεργασια,αλλα σε γενικες γραμμες δεν ειναι παραπλανητικες ως προς το προσωπο τουλαχιστον. εχει κλασσικο ρωσικο προσωπο. πιο κοντινη πιστευω ειναι αυτη με τα κοκκινα εσωρουχα σε μια πολυθρονα κι αλλη μια με μαυρα εσωρουχα που ειναι πανω στο κρεββατι με το ενα χερι στο κεφαλι.
τα Αγγλικα της ειναι σε καλο επιπεδο και μετα τις πρωτες συστασεις κλπ περασα στο μπανιο για την αρχη του αγωνα.




στον αγωνα ειναι δεκτικη σε φιλια και χαδια. οχι πολλα ομως. δε φιλαει βαθια με γλωσσα παρα μονο κανονικα.
δεχεται γλυψιμο στο μουνακι της καθως και δακτυλο μπροστα,αλλα πισω εχει απαγορευτικο.
δεν πρεπει να της αρεσει και τοσο ομως γιατι διεκρινα μια οχι και τοσο καλη συμμετοχη απο μερους της κατα τη διαρκεια που την περιποιομουν εγω.
μετα απο λιγο φιλωντας με η ιδια κατεβηκε για στοματικο.
μετριο θα το χαρακτηριζα αρχικα,αλλα με υποδειξη μου βελτιωθηκε αισθητα. δεν περασε ομως καθολου απο τη γειτονια παρολο που το ζητησα,αλλα συνεχισε με αργες κινησεις μεχρι που τελειωσα στο στομα της και χωρις βιασυνη σηκωθηκε να τα φτυσει.

στο δευτερο γυρο αρχισαμε με στοματικο παλι,καλυτερο αυτη τη φορα και με πιο πολλες αντοχες απο μερους μου.
περασμα κρανους και της ζηταω να ανεβει αυτη πρωτα σε σταση cowgirl χουφτωνοντας την απο το στηθος.
σιγα σιγα στην αρχη και με αργες κινησεις το κοριτσι ζεσταινοταν.
αρχισε πιο εντονα σε λιγο.
τη γυριζω σε σταση reverse cow και σε πιο εντονο ρυθμο τη χτυπουσα ελαφρα στα καπουλια.
το αλογο ειχε ζεσταθει για τα καλα λοιπον κι αρχισε την κουρσα. αρα σκεφτηκα τετοια ειναι.
δεν της αρεσουν τα πολλα πολλα προκαταρκτικα και αηδιες. αυτη θελει κατ' ευθειαν στο ψητο.
σηκωνομαι μετα και την στηνω στα τεσσερα πανω στο κρεββατι κι οι δυο.
αρχιζω λοιπον και την παιρνω ετσι,με σκαμπιλια ανα διαστηματα στον κωλο και η μικρη κοπανιοταν κι εκεινη επανω μου με δυναμη.
ηταν φανερο οτι της αρεσε περισσοτερο σε αυτη τη σταση.
σηκωνομαι και στεκομαι ορθιος πισω της κι αυτη στα τεσσερα στο κρεββατι πιο δυνατα τωρα.
τη βαραγα για αρκετη ωρα ωσπου αισθανθηκα οτι ερχοταν το τελος.
ανεβαινω ορθιος στο κρεββατι,βγαζω το κρανος και στα τεσσερα οπως ειναι,ανοιγει το στομα και τελειωνω δυνατα στο στομα της,με λιγα σκαγια να την παιρνουν και στο προσωπο,μαγουλα κλπ. μεχρι που αδειασα εντελως και μου τον καθαρισε γλυφοντας τον και μετα πηγε στο μπανιο.




συνοψιζοντας λοιπον δεν μπορω να πω οτι περασα ασχημα,αλλα η σχετικη απειρια της μικρης ηταν εμφανης.
δεν επαιρνε πολλες πρωτοβουλιες και επρεπε να παιξω περισσοτερο μπαλλα μονος μου.
τα προκαταρκτικα δε φανηκε να της αρεσαν πολυ,αλλα στο κυριως μερος ηταν πιο δυνατη. βεβαια το νεαρο της ηλικιας της ειναι αυτο που θελουμε πιστευω οι περισσοτεροι απο τετοια κοριτσια παρα το καλο σερβις.
αναμικτες και μετριες εντυπωσεις λοιπον μου εμειναν απο το ραντεβου,καθως και μια φωτογραφια που μου χαρισε και ανεβασα στο φορουμ για ολους.

αυτα απο μενα και να περνατε καλα.




Υ.Γ. δυο παρατηρησεις για το γραφειο θα τις γραψω στην καρτελλα του γραφειου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.768
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, andronikos3, chris1955 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού