Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 5 10
Call-Girls 4911
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλή χρονιά σε όλους!!!!
Μετά από έναν εξαντλητικό Δεκέμβρη με ατελείωτες ώρες εργασίας και σφηνωμένα πολλά ραντεβού με όμορφες εκπλήξεις (σόρρυ αλλά δεν πρόλαβα να γράψω) έφτασε το νέο έτος.
Βράδυ καθημερινής και εμφανίζεται παράθυρο 1 ώρας για την πρώτη συνάντηση της χρονιάς!
Οι πρώτες μου επιλογές μπορούν πιο αργά απ ότι θέλω... Ψάχνω για κάτι άμεσο και ίσως incall για να μη χάνουμε χρόνο.
Τη Liza την είχα δει στο σάιτ αλλά μετά τις κριτικές την είχα αφήσει.
Ξέρω οτι κάποια κορίτσια από το γραφείο δέχονται στη Συγγρού και αποφασίζω να ζητήσω την "Ασιατισα" μιας και είδα ότι προσφέρει και κουλούρι!!!
Μήνυμα με παράκληση να είναι έτοιμη για anal!!!
Επιβεβαίωση από το γραφείο οτι ασφαλώς και θα είναι.
Το ζήτησα γιατί λίγες μέρες πριν είχα δει τη Masha https://www.bourdela.com/call-girls/girls/masha-yourangels/ και αρνήθηκε επίμονα μέχρι το τέλος να το δώσει το κουλούρι γιατί δεν το χα ζητήσει από πριν!!!!
Βέβαια όταν είχα δει την Diana https://www.bourdela.com/call-girls/girls/diana3-yourangels/ που δεν το έδινε το πήρα όμορφα κι ωραία!!!! Σε τι κόσμο ζούμε?!?!?!?!
Οφείλω να πω ότι και παλιότερα κορίτσια από το ίδιο γραφείο που έδιναν κουλούρι, παρόλο που το είχα ζητήσει στην αρχή έπαιζαν σαν χαλασμένο βινύλιο No, no, no, no.... it's big for me!!!
Πρέπει να το δείτε λίγο αυτό το ζήτημα στο yourangels γιατί εάν τελικά η κοπέλα δεν προσφέρει το αναλ που εχει ζητηθεί κρεματε του πελάτες!!!
Τώρα ξέρω ότι θα αρχίσετε πάλι τα σχόλια ότι η Diana δε δίνει κωλο και τα γνωστά!!! Χαχαχαχα!!!
Τελικά κατέληξα ότι με πάει πιο πολύ με όσες δεν τον δίνουν επίσημα!!!!
Πίσω στην Liza.
Φτάνω ξενοδοχείο και με στέλνουν σε λάθος δωμάτιο!!!!! Χτυπάω... τίποτα!!!! Ξαναχτυπάω... πάλι τίποτα!!!!
Στέλνω μήνυμα και εκείνη στη στιγμή μπαίνει ένα μωρό στο ακριβώς διπλανό δωμάτιο!!! Με κοιτάει ανοίγοντας την πόρτα.... πολυ ωραία μάτια... γλυκούλικο... ήμουν έτοιμος να μπω από Πίσω της! Πρέπει να ήταν η Zana από μια ματιά που έριξα μετά στα κορίτσια του γραφείου.
Τελικά εκείνη τη στιγμή βγαίνει στον διάδρομο και με φωνάζει η Liza από το σωστό δωμάτιο!
Πρώτη εντύπωση εμφάνισης θετική.
Ψηλή, ζουμερή, ισορροπημένο σώμα και Ασιατικό πρόσωπο!!!
Προσπαθεί να το παίξει άνετη γενικά αλλά κάνει μπαμ η δηθενιά!!! Ζητάει το κοκο αμέσως μετά το happy new year. Με υφάκι μου λέει "No money, no fun.
Της δίνω 150 και με στέλνει για μπάνιο!!!
Όταν της άφησα τα χρήματα στο γραφείο μου είπε "Sorry I don't have change".
Απαντάω "it's Ok probably you will get more money when we finish".
Ντουζάκι...κι όταν βγήκα είχε σβήσει όλα τα φώτα.
Τέλος πάντων. Μετά τα πρώτα γλωσσοφιλα ξαφνικά την ενόχλησε ότι ήμουν αξυριστος!!! Οπότε δεν ξαναδεχτηκε φιλιά!!!
Πρόσωπο και μαλλιά μάλλον από εύθραυστο κρύσταλλο γιατί δεν άφηνε να αγγίξω!!! Πριγκίπισσα γαρ!!!
Ωραίο δέρμα οφείλω να πω, μοσχομυριζε παρέα με το άρωμα από τα αρωματικά τσιγάρα που καπνίζει.
Πεντακάθαρη. Μεγάλο ωραίο στήθος με πολύ στεγνό δέρμα στις ρόγες... και λίγα περιττά σε κοιλίτσα και πωπούλι!!!
Στα λιγο πιο έντονα χουφτωματα αντιδρούσε όπως σεκιουριτάς σε μουσείο όταν πας να αγγίξεις πίνακα του Ρέμπραντ!!!
Εναποθέτω τις ελπίδες μου να την καβλωσω με γλύψιμο και αφού φάω το κουλούρι να την κάνω με πηδηματάκια.
Κατεβαίνω προς τα κάτω και παραλίγο να αντιδράσει και σε αυτό. Πήγε να με σταματήσει λέγοντας κάτι μαλακιες στα Ρωσσικά αλλά επέμενα και μετά από λίγο άρχισε να φτιάχνεται.
Την παιδεψα για αρκετή ώρα και ήταν όλο επιφωνήματα!!!! Επιτέλους....
Την έβαζα να παίξει την κλειτορίδα της μονη της και μετά ξανά με τη γλώσσα μου και ξανά και ξανά...
Μου έκανε εντύπωση ότι καβλωσε τόσο γιατί δεν της το χα!!!
Βέβαια όταν ήταν μικρή μάλλον ο πατέρας της που πρέπει να δούλευε σε ναυπηγεία οξυγονοκολητης, την έπαιρνε μαζί στη δουλειά χωρίς να έχει μάσκα το κορίτσι και της έχει μείνει ψυχολογικό ώστε να έχει τα μάτια μονίμως ερμητικά κλειστά!!!
Έκανα τη μαλακία και την έφτασα να τελειώσει εκεί... Μεγάλο σφάλμα!
Αφού έχυσε λοιπόν μου έκανε μία τραγική πίπα προσπαθώντας να κλέψει όσο πιο πολύ μπορούσε.
Της έδωσα κάτι μπουκώματα αλλά ζοριστηκε!!!
Στο σεξ άχρωμη, αγευστη και ότι να ναι!!!
Στησιματα για Όσκαρ κουτοπονηριάς... και όταν πήγα να χτυπήσω πίσω πόρτα εκτίναξη σαν σολομός που προσπαθεί να ανέβει κόντρα στη ροή του ποταμού!!!
Την ενημέρωσα ότι έχω ήδη ζητήσει για αναλ και με κάτι ανάμεσα σε Αγγλικά Ρωσικά και Σουαχίλι μου έκανε ξεκάθαρο το όχι.

Της έριξα κάτι βαθιά σκισιματα σε 3-4 στάσεις και με σταμάτησε να με στείλει για μπάνιο γιατί είχα ιδρώσει!!!
Ξέχασα να αναφέρω ότι το δωμάτιο είχε περίπου 42 με 43 βαθμούς απ όταν μπήκα και όταν της είπα ότι έχει αφόρητη ζέστη μου είπε οτι κρυώνει!!!
Αφού διαφαίνεται ξεκάθαρα το Βατερλό ακόμα και χωρίς γυαλιά, πάω μπανιαρίζομαι ξανα και όταν βγαίνω τη βλέπω με το κινητό στο χέρι.
Πάω να της τον δώσω στο στόμα και κάνει την Κινέζα!!!! Δεν της ήταν και δύσκολο φυσικά...
Τελικά τη στήνω όρθια μπροστά στο ανοιχτό παράθυρο του δωματίου που βλέπει στη Συγγρού πάω από πίσω και τη σφυροκοπώ βαθιά.... Ζορίζεται αλλά μάλλον της αρέσει κιόλας!!!! Άντε βγάλε άκρη!!!
Δεν έχω ιδέα εάν μας έπαιρναν ματι και μου έκανε εντύπωση που δεν αντέδρασε!!!
Φώναζε κάτι "My God...da da da... don't stop..."
Νόμιζα οτι με δουλεύει αλλά έχω την εντύπωση ότι μετά από μερικά λεπτά έχυσε με σπασμούς. Τραβήχτηκε και αμέσως πήγε να λουφαρει!!!
Προσπάθησα να την ξαναφέρω κοντά και μου έλεγε κάτι ακαταλαβίστικα στα Ρωσικά.
Πάνω που πλησίασε και πήγα να της τον ξαναβάλω χτυπάει ξυπνητήρι.
Είχαμε ακόμα 15 λεπτά....
Μου λέει "No time... you shower and go"....
Της εξήγησα ότι έχουμε 10 λεπτά ακόμα και μετά shower και go....
Της ζήτησα να έρθει να τελειώσω....
Μου είπε No no no time finish....
Της το ξαναζητησα όμορφα, αλλά αυτή εκεί!!!
Χαλασμένο γραμμόφωνο!!!
Όπως είμαι δίπλα στο κρεβάτι τα χω πάρει με την πουτάνα και της λεω "Very bad behaviour.... probably the worst prostitute service ever.... I will cum on your bed...." και γύρισα προς το κρεβάτι σηκώνοντας το πάπλωμα στη μέση και στοχεύοντας σε σεντόνι και μαξιλάρια !!!
Δεν είχα σκοπό να το κάνω, αλλά η τύπισσα φρικαρε και γις πότε ήρθε αμέσως πετώντας σαν πουλί να με σταματήσει δεν περιγράφεται... Πρέπει να άκουσα τόνους βρισιές στα Ρωσικα!!!
Τελικά πηγα για μπάνιο και τα ψέκασα στο πάτωμα, στη λεκάνη και στον νιπτήρα του μπάνιου.... Φαντάζομαι τι θα μου έσυρε όταν τα είδε αφού έφυγα!!!
Μόλις βγήκα και φορούσα τα ρούχα μου, καθόταν στην άκρη του κρεβατιού... της είπα "Please give me back 50euros I have two notes of 20euro for you!"
Μου πέταξε με νεύρα το πενηντάρικο. Της άφησα 2 εικοσάρικα στο γραφείο και της ειπα "You are not worth even this 10 euros more".
Έκανα μεταβολή και αφού της είπα "Happy New Year again" έφυγα μες στη νύχτα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., pilotgr, kwstasxat και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2019
Καλα εκανες αρχηγε ! Ετσι θελουν οσες ειναι λαμογια και δεν προσφερουν αυτο που πρεπει , μια τετοια συναντηση μιας ωρας για τον μεσο εργαζομενο πορνομπηχτη κοστιζει 3 μεροκαματα αλλα που να το καταλαβουν καποιες απο τις κοπελες με το ευκολο χρημα που βγαζουν
08 Ιανουαρίου, 2019
Επική η εκδίκησή σου τύπεΝαι!
08 Ιανουαρίου, 2019
ΜαλακίαΠροσκύνημαΜαλακίαΓαμήσου
08 Ιανουαρίου, 2019
τραγικη η κοπελα και ζητανε 140 για τετοιες κοπελες . Φυσικα αν ηταν αλλο γνωστο γραφειο θα σε ειχε βγαλει βρωμιαρη τωρα και θα ειχε δημοσιευεσει και στο φορουμ μνμ χαχα. Το your κραταει ενα επιπεδο μπορω να πω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4