Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αλμπινα είναι μια μελαχροινή κοπέλα μετρίου αναστηματος.
Το πρόσωπό της είναι σχετικά γλυκό με χαρακτηριστικά ανοικτόχρωμα μάτια-κάποιες γωνίες στο τελείωμα του,προσδίδουν αυτό που λέμε "άγρια ομορφιά".
Δεν είναι στεγνή αλλά οι καμπύλες της είναι σε αρμονία με το ύψος της.

Οι εντυπώσεις που μου άφησε ήταν ανάμικτες...
Δηλαδή έδειχνε να λύνεται όταν ήθελε αλλά ταυτόχρονα έμενε "κλειδωμένη" εκεί που θα μπορούσε να δώσει ή να κάνει το κάτι παραπάνω...

Στο στοματικό της για παράδειγμα ήταν αρκετά καλή:
Βαθύ,υγρό,με παιχνιδισματα,αν και από κάποιο σημείο και ύστερα έγινε μονότονο και δίχως κάποια "οπτική επαφή" με εμένα.
Τα ανοικτόχρωμα μάτια (με το ανάλογο πονηρό βλέμμα τους...) είναι όμορφα όταν τα απολαμβάνουμε ιδίως εκείνες τις στιγμές κι όχι όταν μένουν ερμητικά κλειστά!

Φιλιά λιγοστά στην αρχή,έδειχνε φανερά ότι είχε την πρόθεση/διάθεση να δώσει μόνο όταν το απαιτούσε ο άλλος.
Κάτι που όσο περνούσε η ώρα λύθηκε και αφέθηκε κάπως,κάτι η... δική μου απαίτηση,την έκανε να είναι πιο διαχυτικη αλλά κι εκεί είχε και κρατούσε το δικό της μέτρο.

Δίχως να έχει τις πλαστικές-εύκαμπτες αναλογίες,ήταν πολύ καλή στα στησίματα της:

Τόσο στο ιεραποστολικο,όσο και στα τέσσερα,επέτρεψε να γίνουν ολοένα και πιο άνετες οι διεισδύσεις μου,δίχως να δυσανασχετεί στο παραμικρό ακόμη κι όταν τη ζόρισα κάπως.
Πάντως,είτε επειδή της "βγαίνει" εκεί,είτε πονηρά σκεφτομενη (για να με τελειώσει πιο γρήγορα...) όταν την είχα μπροστά μου ήταν σαφώς καλύτερη,συμμετέχοντας με καλύτερο ρυθμό και μεγαλύτερη ένταση δίνοντας τον τόνο μέχρι το τέλος.

Για όσους θέλουν μία μάλλον χαμηλών τόνων και χαλαρών ρυθμών συνάντηση με μία όμορφη κοπέλα,η Αλμπινα έχει την διάθεση να κάνει αυτό που (η ίδια νομίζει ότι) πρέπει/φτάνει να δώσει για να μείνει ο παρτενέρ της ικανοποιημένος.

Δεν είναι αματουρι,θα λυθεί (επαγγελματικά συγκρατημένα όμως...) αλλά δεν θα απογειωθεί ούτε και θα απογειώσει.
Δεν θα γίνει πορνοσταρ με εξτρημ επιδόσεις,κρατώντας τις αμυνες της και δίνοντας τόσο-όσο για να μη πει κάποιος ότι δεν άξιζε μια συνάντηση μαζί της...

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bugatti, doc_lin, old boy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού