Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181632
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και έχω σταθερές προτιμήσεις στο θέμα της «ελαιοτριβίας», αποφάσισα τη νέα χρονιά να δοκιμάσω και άλλα πράγματα... Κατηφόρισα λοιπόν στο εν λόγω μαγαζί (πολύ δύσκολο πάρκινγκ) όπου με υποδέχθηκε η ευγενέστατη κα Σοφία (εξαιρετική) μου προσέφερε ποτό για το καλωσόρισμα και παρουσίασε την πασαρέλα. Επειδή είχα διαβάσει τις κριτικές για τη Λίνα, την περίμενα να τελειώσει για να δοκιμάσω μαζί της.

Η αναμονή μου αποζημιώθηκε με το παραπάνω: η Λίνα δεν έχει κανένα εκπληκτικό σώμα (γύρω στα 35, με 3αρια βυζιά και μεγαλούτσικο κώλο) κερδίζει όμως αμέσως με το χαμόγελο και την κάβλα που αποπνέει. Είχα κάνει το ντουσάκι μου (το δωμάτιο μεγάλο και με άνετο κρεβάτι, πολύ καλύτερο από Σ29) και μου ρίζτηκε αμέσως. Φιλιά με γλώσσα, δάχτυλο στην πίσω τρυπούλα της (που την ανάβει όπως είπε), έντονο κλαρίνο (με ελαφριά όμως χρήση οδόντων - καλύτερα, γιατί αλλιώς θα της τα είχα αμολήσει στο στόμα σε 2’ Ματάκι) και μετά στήσιμο στα 4 και δυνατό σφυροκόπημα μέχρις εσχάτων.

το μασάζ που ακολούθησε ήταν μέτριο, σχετικά αδύναμο αλλά χαλαρωτικό (μάλλον το σεξ ήταν χαλαρωτικό αλλά τα μπέρδεψα...Μεγάλο χαμόγελο)

Συνολικά, η Λίνα είναι διαμάντι ! Εμπειρία πολύ καλή, περιμένω στο ωριαίο πρόγραμμα να δοκιμάσω και την πίσω ανάρτησή της που (φαίνεται να) έχει φτιαχτεί για να αντέχει. Χαιρετισμούς έχετε όλοι από το κορίτσι και ... Καλή Χρονιά !!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίνα Γιασμίν
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, LanciaRallye037, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού