Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπονννν, εκανα μια γυρα από την περιοχή και όταν αντίκρυσα το γκιλφακι πραγματικά η αντίδραση μου ηταν να γυρισω στον φιλο μου με ανοιχτο το στομα και να του πω, ρε μαλακα τι μουνακι ειναι αυτό. Ευχαριστη εκπληξη διοτι δεν περιμενα να βρω ενα τοσο χαριτωμενο και γλυκο γκιλφακι σε μπουρδελακι.

Η τσατσά ανυπαρκτη (Για αυτο και η ουδετερη βαθμολογια στη συμπεριφορα), οταν μπηκα στο μπουρδελο κατευθειαν με καλωσορισε το γκιλφακι της οποιας το ονομα δεν ρωτησα και δεν ειπωθηκε αλλα απο τα λεγομενα προηγουμενων κριτικων μαλλον ειναι η Ελενη (ΜΑΛΛΟΝ - μην σας παρω στο λαιμο μου)... Το γκιλφακι χαμογελαγε, πολυ γλυκια και ομορφη για την ηλικια της. Τοσο χαριτωμενη που με καβλωσε και ηθελα να της τον δωσω. Σκαω το 20ευρω και παω δωματιο οπου περιμενα μονο κανα 3λεπτο.

ΕΜΦΑΝΙΣΗ:
Μικρο και πεσμενο βυζακι.
Καλο κωλαρακι με το στριγγακι φαινεται πολυ ωραιος.
Τα δοντια της μπορουν να ξινισουν μερικους διοτι ειναι ψιλοσκουρα (ειναι της ηλικιας)
Ωραιες πατουσες
Μαλλια κατσαρα ψιλοκοντα (οχι πολυ) και σγουρα. Καστανοξανθα.
Μπουτακια ψιλοσφιχτα και καλογραμμωμενα

Στα του αγωνα, φιλακια στο λαιμο μου, ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ χουφτωματα στο κωλαρακι μου, και με εκανε να αισθανθω ανετα με το να με ρωταει αν ειμαι ανετος και να μου φτιαχνει τα μαξιλαρια ετσι ωστε να μην μου ποναει το σβερκο μου (ΑΧΟΥ ΤΗΝ Γλώσσα ). Φοραει καποτα με πιπα και η πιπα της ειναι ΜΕΤΡΙΑ/ΑΔΙΑΦΟΡΗ. Μαλακια δεν μου βαρεσε αλλα μου τριφτηκε παρα πολυ. ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΚΑΥΛΑ. Τα χειλακια της δεν πεταγονται καθολου και ειναι μαζεμενο προς τα μεσα σαν 18χρονης. Δοκιμασαμε 4 στασεις, βογγητα αρκετα (δεν πιστευω να προσποιουταν και αν οντως προσποιουταν ειναι εξαιρετικη..), και αντεξε σφυροκοπημα. ΑΝΤΕΧΕΙ το μηχανημα.

Συνοψη: Γλυκια και θερμη κυρια. Αν καποιος ψαχνει γκιλφακι να ξεδωσει, την συστήνω ανεπιφυλακτα. Χαμόγελο

ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ Ναι! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελένη
highlanderPoutsa
Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ISINAS, dimmits και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2019
Τι εθνικότητας ήταν η Ελένη ? Μήπως ειναι η Ελένη Ρωσίδα απο Κολωνου 48 ?
06 Ιανουαρίου, 2019
Φίλε αξίζει το rimjob??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2