Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!!!

Καταρχάς θέλω να ευχαριστήσω το AGN για τα δώρα που μας κάνει μέσω εκπτωτικών κάθε μήνα καθώς και τον Ampelales και spipis71 !!!

Είμαι λοιπόν ένας από τους νικητές της τελευταίας κλήρωσης. Αρχικά πήγαινα για Ξένια που την έχω βάλει στο μάτι καιρό τώρα, αλλά δυστυχώς δεν ήταν διαθέσιμη και έτσι κατέληξα στην Νάντια.

Εύκολη συνεννόηση με την τηλεφωνήτρια και να με στο ξενοδοχείο περιμένοντας την κοπέλα.

Ήρθε με καθυστέρηση λίγων λεπτών. Όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια γυναικάρα παιδιά!!! Τη μουνί είναι αυτό!!! Ψηλή, ξανθιά, με πολύ όμορφο και εκφραστικό πρόσωπο. Ήταν ντυμένη με βραδινό συνολάκι, φούστα εφαρμοστή μέχρι το γόνατο και ψηλοτάκουνες μπότες.

Με το που μπήκε άνετη και με χαμόγελο, με φίλησε βαθιά στο στόμα. Συστηθήκαμε και ο πάγος έσπασε αμέσως. Εδώ να πω πως μιλάει πολύ καλά αγγλικά, μου είπε πως καταλαβαίνει και ελληνικά αλλά προτιμάει τα αγγλικά.

Μετά από λίγο σόσιαλ μπήκε για μπανάκι καθώς εγώ ήμουν έτοιμος. Όταν βγήκε με πέτυχε όρθιο, μόλις είχα ανάψει τσιγάρο, ήρθε και άρχισε τα γλωσσόφιλλα. Δεν άργησε να πέσει στα γόνατα αρχίζοντας μια πίπα όλα τα λεφτά!!! Τι ρουφήγματα, τι φτυσίματα, τι γλείψιμο αρχιδιών, τι deep throat, γενικά δεν άφησε τίποτα σε ησυχία! Και όλα αυτά κοιτάζοντας με με ένα απίστευτα λάγνο βλέμμα, αφού κόντεψα να κάψω τα δάχτυλα μου με το τσιγάρο. Πέταξα το τσιγάρο και αφού μου πέρασε καπότα περάσαμε στο κυρίως πιάτο. Την πήρα πρώτα στα όρθια και μετά έσκυψε να στηριχτεί στο κρεβάτι. Κράταγα τα καπούλια της και την γάμησα αλύπητα για κάμποση ώρα. Από μόνη της τραβιέται λίγο, στήνεται στα τέσσερα στο κρεβάτι και σαλιώνει την κολοτρυπίδα της!! Μπαίνω πρώτα προσεχτικά και σιγά σιγά ανεβάζω στροφές μέχρι που δεν άντεξα άλλο και η πρώτη κατάθεση έγινε μέσα στην καπότα.

Μπανάκι και λίγο άραγμα στο κρεβάτι για να πάρω δυνάμεις. Στο ενδιάμεσο μιλήσαμε λίγο. Είναι πολύ ωραίο τυπάκι με χιούμορ και φαίνεται έξυπνη και μορφωμένη κοπέλα. Δεν το έψαξα και πολύ, καθώς το μυαλό μου άρχισε να πάει και πάλι στην απίστευτη αίσθηση της κολάρας της!!!

Και ο δεύτερος γύρος παίχτηκε σε ακούραστους ρυθμούς από μεριά της με μόνη διαφορά ότι η κατάθεση έγινε στο στόμα της μια που είχα καλύτερο έλεγχο στο δεύτερο γύρο.

Εν ολίγης η κοπέλα αξίζει καθώς είναι κουκλάρα, με πολύ δυνατό πρόγραμμα και διάθεση, που σέβεται και αξίζει τα λεφτά που παίρνει.

Υ.Γ Αν θα ήταν να πω κάτι αρνητικό, θα έλεγα ότι επειδή έχει αρκετά και μεγάλα tatoo ίσως σε κάποιους δεν αρέσουν. Έμενα και πάλι δεν με χαλάνε αυτά.

Αυτά από μένα. Καλά γαμήσια σε όλους!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
65€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Rock ass
Μέλος
Εγγραφή:
10 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, Nikos752 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού