Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είπα να πάρω την Alisa αλλά ήταν κλεισμένη όλη μέρα οπότε βολεύτηκα με την Αλμπίνα. Πήγα στο δωμάτιο της όπου είχε βάλει απαλή μουσική και είχε ωραία ατμόσφαιρα χωρίς πολύ φως. Πολύ καλό το δωμάτιο αλλά και το ξενοδοχείο, Ariston στο σταθμό Λαρίσης.

Η κοπέλα ήταν ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, κοντά στα 25 την κάνω με νεανικό κορμάκι με λίγα παραπανίσια κιλά, θα γύριζες να την κοιτάξεις στο δρόμο σίγουρα αλλά όχι σαν τις μουνάρες του glamour που έχω συνηθίσει!Ας πάμε στα του αγώνα!!

Αν το άφηνα πάνω της, δε θα μου έδινε ούτε ένα φιλί σε όλο τον αγώνα!!! Φιλιά πήρα όσες φορές επέμενα ή τα ζητούσα ξεκάθαρα και ήταν επιφανειακά με ελάχιστη γλωσσίτσα...και τα ζήτησα πολλές φορές!! Τα απέφευγε συνέχεια. Ήταν πολύ καθαρή, μύριζε όμορφα, μου ζήτησε την άδεια να χρησημοποιήσει κάποιο αντιμικροβιακό διάλυμα για το τσιμπούκι και δεν έφερα αντίρρηση. Το τσιμπούκι της ήταν αρκετά καλό αλλά με κλειστά μάτια Θυμός και γενικά ένιωθα ένα ξενέρωμα χωρίς φιλιά και χωρίς βλέμματα! Πήρε και έβαλε πολύ τζελ πριν μπούμε στο ψητό, κάτι που χάλασε πολύ την αίσθηση και την απόλαυση μου. Όταν το τζελ στέγνωνε το ζούσε λίγο με ελαφρούς αναστεναγμούς και ήταν πολύ ενεργητική από πάνω αλλά όχι κάποια παραπάνω πρωτοβουλία. Ήταν περιποιητική, με έκανε να νιώθω ευπρόσδεκτος, μιλούσε λίγα αγγλικά για βασικές συζητήσεις αλλά είναι μια νύχτα που θα ξεχάσω γρήγορα.


Γράφετε κριτικές μάγκες!! Το κάνουμε για εμάς και επωφελούμαστε όλοι. Όποιος έχει επωφεληθεί έστω και μια φορά από κάποια κριτική, οφείλει να γράψει και να δώσει κάτι πίσω στο community. Σκεφτείτε λίγο πως θα ήταν να μην είχαμε καμία πληροφορία και να κάναμε μόνο κασκαντεριλίκια....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Old.rabbit, imladril, 6Y44 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2019
Σωστός παίχτη κιεγω να πω την αμαρτία μου αν δεν έχει κριτικές καλές μια κοπέλα δεν το ρισκάρω πόσο μάλλον να μην έχει καθόλου!Τιμή και δόξα στους κασκαντέρΠροσκύνημα
04 Ιανουαρίου, 2019
Καθοτι ειμαι γνησιος κασκαντερ ρεσπεκτ! ερωτηση στις φωτογραφιες φαινεται γενικα νταρντανα...αλλα το στηθος οχι τοσο μεγαλο...εχεις να μας πεις κατι...
05 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι μεγάλο το στήθος της και ναι είναι νταρντάνα! Είναι πολύ ακριβείς οι φωτογραφίες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3