Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα διαβάσει αρκετές φορές το νήμα της και ήθελα να την συναντήσω, κυρίως γιατί από τα γρφόμενά της μου φαίνεται ένα ιδιαίτερα έξυπνο άτομο και για μένα η εξυπνάδα είναι πολύ sexy. Δεν έχω δει καμία ταινία της ως τώρα αλλά ήμουν σίγουρος ότι είναι καυλιάρα. Βρέθηκα στην Αθήνα πριν μερικές μέρες και δεν έχασα την ευκαιρία λίγο πριν πάρω το δρόμο της επιστροφής να τη συναντήσω. Εύκολη επικοινωνία με το γραφείο μέσω viber, το ραντεβού κλείστηκε δύο μέρες πριν τη συνάντηση. Θα ήθελα να την ευχαριστήσω κιόλας που ήρθε να με συναντήσει σε ώρα εκτός αυτών που κάνει συνήθως τα ραντεβού της, και μάλιστα έφτασε και πιο νωρίς από ό,τι είχαμε πει. Χαιρετισμός και λίγη κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος, γρήγορο ντουζ και πρώτος γύρος. Παρά τα σημάδια από τις πρόσφατες επεμβάσεις τις, ήταν στις επάλξεις και ορεξάτη. Προσέχει πολύ την καθαριότητά της και δε βιάζεται.
Πρώτος γύρος λοιπόν με γυμνό στοματικό, πρώτα αργό και μετά σε γρηγορότερο ρυθμό, ανέβηκε από πάνω με τα πόδια στο κρεβάτι και στη συνέχεια ιεραποστολικό στο οποίο έβγαζε δυνατές κραυγές. Και μιας και το καταραμένο το cif το έχω απωθημένο, τώρα που βρήκα πορνοστάρ θέλησα επιτέλους να το κάνω. Μόλις ένιωσα το τέλος να έρχεται της λέω "θέλω να σε χύσω στο στόμα", έβγαλα το προφυλακτικό και ανέβηκα όρθιος στο κρεβάτι. Δυστυχώς όμως εκεί, αντί να κάνει την τσοντιάρικη κίνηση να ανοίξει το στόμα και να με κοιτάξει, αυτή τον έβαλε μέσα στο στόμα και τα πήρε όλα εκεί. Δεν λέω ότι ήταν άσχημο, απλά το είχε παίξει αλλιώς στο μυαλό μου το σενάριο πιο πριν. Ίσως έπρεπε να της το είχα πει αλλά δεν ήμουν σίγουρος αν θα το έκανε ή αν θα ήθελε να μην λερωθεί. Τέλοσπάντων, δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Αμέσως πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε και έκανε γαργάρα με το στοματικό της διάλυμα.
Λίγο social time (επαγγελματικά και περί ανέμων και υδάτων) και δεύτερος γύρος, πίπα πιο βαθιά και δυνατή αυτή τη φορά με αρκετά φτυσίματα. Δυνατό σφυροκόπημα στα τέσσερα με θέα της δουλεμένη της τρύπα, το αντέχει και το απολαμβάνει, σφιχτός γυμνασμένος κώλος, στο ιεραποστολικό δε έβγαζε πολύ δυνατές κραυγές που έκαναν τη στιγμή ακόμη πιο έντονη. Το γαμήσι το κατέχει, κατέχει και την υποκριτική, θα διαπρέψει! Τελείωμα δεν ήρθε απο πλευράς μου αυτή τη φορά λόγω συσσωρευμένης κούρασης, αλλά αυτό έχει να κάνει αποκλειστικά με εμένα και όχι με αυτήν που το προσπάθησε μέχρι τελικής πτώσεως.
Συνολικά πέρασα μια όμορφη ώρα, δυνατό σεξ μια μια γυναίκα με έντονη θηλυκότητα, την οποία θα ήθελα να ξανασυναντήσω κάποια στιγμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 25, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, astakos, TurboLover και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2019
"Δυστυχώς όμως εκεί, αντί να κάνει την τσοντιάρικη κίνηση να ανοίξει το στόμα και να με κοιτάξει, αυτή τον έβαλε μέσα στο στόμα και τα πήρε όλα εκεί. Δεν λέω ότι ήταν άσχημο, απλά το είχε παίξει αλλιώς στο μυαλό μου το σενάριο πιο πριν".

Πιό κάβλα - και σαν αίσθηση αλλά και σαν ψυχολογία - είναι να χύνεις μέσα στο στόμα της γυναίκας ενώ την πιπώνεις. Το στόμα είναι πιο υγρό και ζεστό από το μουνί, και πιο οικείο επίσης.

Η πολλή τσόντα σας καίει και σας κάνετε να χάνετε την ουσία της πραγματικής κάβλας.

Οι τσόντες φτιάχνονται για αυνάνες και δεν δείχνουν τι γουστάρει ο πραγματικός άνδρας.
11 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με μια γυναίκα με την οποία υπάρχει οικειότητα και συναισθήματα, ναι, συμφωνώ με αυτό που λες.
Αλλά σε φάση pse, προτιμώ αυτό που έγραψα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2