Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652826
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απογευματινή επίσκεψη στο μασαζό-ίδρυμα της Συγγρού στον 3ο όροφο!!!
Σαν αρχικό στόχο είχα βάλει τα γνωστά Αλογα Κούρσας!!!
Αρκετές κοπέλες παρούσες,όμως οι σταθερές αξίες του μασαζό-ιδρύματος ήταν με συναγωνιστές. Γαμώτο!!! Κεφάλι σε τοίχο! Τις οποίες δεν θυμάμαι τα ονόματα τους αλλά συγκράτησα μόνο μία,την Σάρα,που μου έκανε εντύπωση Και Κλίκ και θα προτιμηθεί στο άμεσο μέλλον,Ματάκι και Εγώ διάλεξα την Λειλα για πρόγραμμα Μισής (30') ώρας!!!
Την Έχω Ξαναπάρει την κοπέλα 1 φορά (κυμαίνεται στο πρόγραμμα της Τζέσικας, κάνουν και Duo μαζί) και Έμεινα Ικανοποιημένος!!! Γι'αυτό την ξαναδιάλεξα.Αλλά φάνηκε Λάθος μου!!!Θα εξηγήσω γιατί...!!!

Πρόκειται για μια κοπέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, ανοιχτόχρωμους οφθαλμούς, με ψιλοκανονικό σώμα,έχει κάποια κιλάκια που δεν χαλάνε καθόλου το σύνολο,βυζάκι 1.5άρι σε σχήμα λεμονάκι,έχει ακόμα πίρσινγκ στον αφαλό,είναι 26 χρονών από την Λευκορωσία,σύμφωνα με τα λεγόμενα της,πάνω 1,70 ύψος, δεν μιλάει καλά ελληνικά αλλά μιλάει καλά αγγλικά και είναι μια πολύ γλυκιά και χαμογελαστή κοπέλα.

Δίνω το αντίτιμο στην σεριφισα και περνάω στο δωμάτιο. Η κοπέλα μπήκε πολύ ορεξάτη ξεκίνησε (δεν ήθελα μασάζ) με μια εκπληκτική πίπα σε γρήγορο ρυθμό που τον έπαιρνε μέχρι κάτω,γλύφοντας και τα Αρχίδια!!! Όμως όταν της είπα να μου κάνει Γλυφοκώλι το αρνήθηκε λέγοντας ότι δεν το κάνει και δεν είναι στο πρόγραμμα της. Την πρώτη (1η) φορά μου είχε κάνει!!! Έστω και την τυπική γλυφοκωλάδα!!!
Προσπερόντας το,μετά το στοματικό της η συνέχεια περιελάμβανε 1 μισάωρο (30')δυνατού κολπικού σεξ, σε διάφορες στάσεις με μπόλικα κωλοσκάμπιλα!!! - Να σημειώσω ότι δεν θέλει να της τραβάς τα μαλλιά -
Αρνήθηκε να την Γαμήσω από κώλο αυτή την φορά, την προηγούμενη μου το είχε δώσει Αδιαμαρτύρητα!!!
Μετά από αρκετή ώρα δυνατού σφυροκοπήματος ελαφρώς διαμαρτυρόμενη για την ένταση και τη διάρκεια, επιθυμούσε να την χύσω γιατί τελειώνει ο χρόνος. Τότε της είπα να κάτσουμε άλλο ένα μισάωρο (30') -Γιατί Γενικά Αργώ Να Χύσω-βγάζοντας τα χρήματα, αρνήθηκε και πάλι λέγοντας ότι την περιμένει άλλος συναγωνιστής,πότε προλάβανε και την κλείσανε Γαμώτο? Θυμός Χμμμ;
Τσαντισμένος,Της λέω Θέλω Να Χύσω!!!
Δεν μπορεί να με αφήσει έτσι
Μου λέει ότι θα κάτσει το πολύ πέντε (5') λεπτά και θα φύγει.
Τα πήρα στο κρανίο και της είπα ότι είναι απαράδεκτη και ότι αν δεν γουστάρει να δουλέψει ή είναι κουρασμένη να φύγει και να μην δουλέψει!!! Μου έλεγε κάτι μαλακίες στα ρώσικα και ότι αν δεν μου αρέσει να μην την ξανά πάρω!!! Αυτή η ατάκα της, έδειξε ότι σκοπός της είναι οι αρπακτές και ψάχνει ανθρώπους να την χύνουν γρήγορα,να κάνει μασάζ και να φεύγει!!!
Πιεσμένη, Εξαναγκασμένη Και Βαριεστημένη μου έκανε τσιμπούκι γλύφοντας μου και τα Αρχίδια, Το τελείωμα ήρθε στο στόμα της όπου τα έφτυσε διακριτικά.
Ντύθηκα άρον άρον να φύγω!!!

Νομίζω ότι τέτοιες κοπέλες πρέπει να τρώνε μαύρο από ολούς μας.Ενημέρωσα την σεριφισα για τη συμπεριφορά της και μου Ζήταγε Συγνώμη Και ότι να λυθεί το πρόβλημα...!!!

Ασφαλώς αυτή είναι η δική μου προσωπική εμπειρία!!!
Και Εννοείται Ότι Δεν Θα Την Ξανά Προτιμήσω!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taksiarxis, mobydickj, flynow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2019
Η Λευλα όντως έχει αναπροσαρμόσει τις υπηρεσίες της.Πρωτη φορά που την πήρα έδινε κωλο αδιαμαρτύρητα, μετά τη δεύτερη φορά με δυσκολία και την τρίτη αρνήθηκε.Εκτοτε δεν ξαναπήρα.

Διαφωνώ όμως με την κριτική.Την πηδαγες μισή ώρα και δεν εχυνες.Σου είπε να κάτσει αλλά 5'. Τι άλλο έπρεπε να κάνει δηλαδή;να περιμένει αλλά 20' τσάμπα για να τελειώσεις;
03 Ιανουαρίου, 2019
H κοπελα ειναι κορυφη.. Την εχω παρει αρκετες φορες,, με πανατα καλες αποδοσεις...
Οποτε
ή την πετυχες σε κακη στιγμη
ή εκανες-εχεις κατι.. κ την 'χαλασε'..
Τεσπα.. απλα μην την ξαναπαρεις!
03 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1ον χαίρομαι που συμφωνείς στο χαρακτήρα της που είδα!!!
2ον Δικαίωμα σου να διαφωνείς με την κριτική
Και 3ον διάβασε σωστά την κριτική που έγραψα!!!
Διάβασε ΣΩΣΤΆ στο Σημείο που γράφω ότι τις έδινα λεφτά για άλλη Μισή Ωρα!!!
Ποιος το είπε ότι ήθελα να κάτσει άλλα 20 λεπτά?
Και Όχι Τσάμπα!!!
Διάβασε ΣΩΣΤΆ Την Κριτική!!!
Αλλά όπως και να χει, όπως λέει και ο xxx, -man Δεν Θα Ξαναπάρω!!!
04 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΣΩΣΤΑ τη διάβασα.Το είδες ότι της έδωσες λεφτά, δεν δέχτηκε επειδή είχε ραντεβού.Αυτο δεν την κάνει επαγγελματία;
Μετά της ζήτησες επίμονα να χύσεις. Ε τι να γίνει έπειτα; σου πρότεινε 5 λεπτά.Τι άλλο να κάνει;δυστυχώς σε αυτό το σπορ, όταν δεν χύνουμε , χάνουμε.Οπως θέλω να σέβονται αυτές τον χρόνο που πληρώνω, έτσι σέβομαι κι εγώ τον χρόνο που ΔΕΝ πληρώνω κι όταν βλέπω ότι δεν χύνω, απλά το αφήνω.
05 Ιανουαρίου, 2019
Παιδιά η Λέιλα είναι αστέρι στο σέρβις, τι να λέμε τώρα... Αν δεν έκατσε καλά η φάση με τον φίλο ήταν η κακιά στιγμή, αν χαλάστηκε να μην την ξαναπάρει, αλλά η κοπέλα είναι ΤΟΠ σε συμπεριφορά και συμμετοχή. Αυτή είναι τουλάχιστον η δική μου εμπειρία, και την έχω πάρει αρκετές φορές, με πιο πρόσφατο πριν μια εβδομάδα. Μακάρι να είχαμε 2-3 Λέιλες...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5