Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49410
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος προϊδεάζει... Εγώ την Δανάη ήθελα από το εν λόγω γραφείο, αλλά η κοπέλα μπορούσε μόνο μετα τις 00.30 (ρε Αθηναίοι, το ξεκωλιάσατε το κοριτσάκι), οπότε ζήτησα από την τηλεφωνήτρια να μου προτείνει κάποια στο στυλ και στο πρόγραμμα της Δανάης. Μου ανέφερε την Ρόζα, την Ροζαλία και την Ήρα και της ζήτησα 5 λεπτά για να τις δω στο site του γραφείου. Η μεν πρώτη απορρίφθηκε χωρίς δεύτερη σκέψη λόγω έλλειψης άναλ στις παρεχόμενες υπηρεσίες, η δε δεύτερη λόγω ανυπαρξίας στήθους (τα δικά μου, μιας κι έχω πάρει κάτι κιλά τώρα τελευταία, παίζει να είναι πιο μεγάλα), οπότε η μοναδική διαθέσιμη εκείνη την στιγμή επιλογή ήταν η 'Ηρα.
Συνεννόηση με το γραφείο, και άφιξη της κοπέλας με μια μικρή καθυστέρηση, 15 λεπτών περίπου.
ΗΛΙΚΙΑ : 35 θα ήθελε να είναι, αλλά δεν είναι. 40-42 πρέπει να είναι, ίσως και παραπάνω. Αν ήθελα να την κατατάξω σε κατηγορία, θα έκλινα περισσότερο προς το GILF, παρά προς το MILF (θα εξηγήσω παρακάτω γιατί)
ΕΜΦΑΝΙΣΗ :
α) Πρόσωπο : Πολύ πιο σπασμένο από αυτό των φώτο, με πολλές γωνίες, σχεδόν άγριο. Δεν την λές και άσχημη, αλλά απέχει από το να την χαρακτηρίσεις κούκλα. Το όλο σύνολο το σ΄ψζουν τα μάτια της.
β) Σώμα : Εκεί στο πρακτορείο πρέπει να δώσετε αύξηση σε όποιον επιμελείται το φώτοσοπ. Σώμα (κορμός , χέρια , πόδια) γεμάτο τατουάζ, κάθε σχήματος και μεγέθους, τόσο που να καταντάει σχεδόν ντεκαβλέ. Χαλαρό σώμα, δείγμα (προσωπική άποψη) ότι η κοπέλα ήταν αρκετά πιο παχιά στο παρελθόν, και έχασε κιλά απότομα, κώλος που έχει πάρει την κάτω βόλτα. Στήθος 4αρι , μπορεί και παραπάνω, όχι όμως καλό στην αφή και μουνί ελαφρώς ξαχαρβαλωμένο. Η όλη εμφάνιση του σώματος δε, κυρίως λόγω χαλαρότητας, δεν παραπέμπει σε 40αρα, αλλά σε 50αρα - ίσως και παραπάνω(εξού και το σχόλιο ότι θα την κατέτασσα στις GILF).
ΣΕΞ : Δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα, δεν μπορώ όμως να πω και ότι απογοητεύθηκα. Τη φανέλα θα την ιδρώσει, και θα προσπαθήσει να σε κάνει να περάσεις καλά. Το αν θα το πετύχει , φυσικά, είναι θέμα του τι προσδοκίες έχει κάποιος από την κοπέλα. Αν περιμένεις τρελά αεροπλανικά και αναποδοκωλομπρούμητα, πας να χτυπήσεις χρώμα με ζευγάρι (για όσους αρέσκονται στην πόκα...). Θα φας τα μούτρα σου. Η πίπα της είναι καλή,υγρή και (πολύ) βαθιά, αλλά όχι και κάτι το εξαιρετικό, στο σεξ δεν παίρνει και ιδιαίτερες πρωτοβουλίες, στήνεται όμως καλά, ιδίως στα τέσσερα και επιδιώκει να έχεις την μέγιστη διείσδυση.
ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΆ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ : Ο τρόπος της και η τρέλα που βγάζει, με το που θα μπει στο δωμάτιο, ήταν και ο μοναδικός λόγος που την κράτησα. Είναι τρελιάρα, είναι γκαβλιάρα, έχει διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά, και αυτό γίνεται εμφανές από την πρώτη στιγμή. Δυστυχώς, όμως, αυτά δεν είναι αρκετά. Πέραν δε τούτου, ο τρόπος της αρχικά σε προϊδεάζει για hardcore καταστάσεις, ενώ αυτό που επακολουθεί δεν δικαιώνει τις προσδοκίες.
ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΔΟΣΗΣ/ΤΙΜΗΣ : Με 130/ώρα+ 20 για cim, δηλαδή συνολικά 150 ευρώ, δεν την λες και κελεπούρι. Γνώμη μου είναι πως δεν αξίζει τα χρήματα που ζητάει, αλλά αυτό εναπόκειται στην τσέπη του καθενός, και στο πόση γκάβλα του βγάζει.
Και τώρα ερχόμαστε στο γεγονός που με απογοήτευσε πλήρως. Να αναφέρω εξ αρχής, πως δεν γνωρίζω αν το "λάθος" είναι του γραφείου ή της κοπέλας, γεγονός είναι όμως πως αν δεν ήμασταν πάνω στην πράξη, και μου το είχε αναφέρει άμα τη αφίξη της, θα της είχα ζητήσει να φύγει.
Ενώ λοιπόν , σύντροφοι, την εχω στα τέσσερα και κοπανάω (ταυτόχρονα δε της είχα ήδη βάλει δάχτυλο από πίσω για να την ανοίξω), το βγάζω από μπροστά και κατευθύνομαι στην πίσω πόρτα. Η κοπέλα πετάγεται πάνω, σαν να την χτύπησε ρεύμα.
- Α θέλεις και κώλο; , γυρνάει και μου λέει .
- Ναι κούκλα μου, απαντάω (αλλιώς γιατί να σε κρατήσω, σκέφτομαι...)
- Δεν μου το είπαν από το γραφείο, και δεν έχω ετοιμαστεί...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Δυο τινά συμβαίνουν. Ή το γραφείο δεν έκανε καλά την δουλειά του και δεν ενημέρωσε την κοπέλα ότι ήθελα άναλ (γιατί ως γνωστόν για τον γράφοντα ισχύει το αρχαίο ρητό no anal no party...), ή η κοπέλα δεν ήθελε να κάνει, για δικούς της λόγους. Όμως, απ' ότι είδα στην σελίδα της Ήρας (εκτός κι αν με γελούν τα μάτια μου), το άναλ περιλαμβάνεται στις προσφερόμενες υπηρεσίες (έστω και ως έξτρα αμοιβόμενο) χωρίς να γίνεται μνεία περί της προσφοράς αυτής κατόπιν συνεννοήσεως ή μόνο για συγκεκριμένα μεγέθη... Και για να προλάβω καταστάσεις, να θυμίσω όσα έγραψα στην αρχή, ότι δηλαδή πρώτα ζήτησα την Δανάη, και, όταν ενημερώθηκα πως δεν είναι διαθέσιμη στην ώρα που θέλω, ζήτησα από την τηλεφωνήτρια να μου προτείνει κάποια κοπέλα ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΔΑΝΑΗΣ, δηλαδή να προσφέρει και αναλ (άσχετο αν η τηλεφωνήτρια πρότεινε, μεταξύ άλλων, και την Ρόζα που δεν κάνει καθόλου άναλ, άσχετο αν στο τέλος μου έστειλαν μια κοπέλα που ούτε στο στυλ της Δανάης ήταν, ούτε τις υπηρεσίες της, εν τέλει, προσέφερε...).
Όπως και να 'χει, είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος για να το σκεφτώ δυο φορές,στο μέλλον, πριν ξαναπάρω κοπέλα από αυτό το γραφείο.
Συμπερασματικά, η συνάντηση με την Ήρα έγινε μονο και μόνο λόγω της διάθεσης και της γκάβλας που βγάζει η κοπέλα με το που θα μπει, και επ ουδενί λόγω της εμφάνισής της. Αν συνυπολογίσω δε, και τα όσα (δεν) έγιναν κατά τη διάρκεια του σεξ, ήταν μια ατυχής (απ' όλες τις πλευρές συνάντηση) συνάντηση.
Ευτυχισμένο το νέο έτος !!!
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
ΥΓ. Μην παρασύρεστε στις ευχές και ζητάτε από το νέο έτος να σας φέρει μόνο υγεία. Να ζητάτε και τύχη. Κι οι επιβάτες του Τιτανικού υγιείς ήταν , αλλά λίγοι το γλυτώσανε το κεφαλάκι τους και δεν έγιναν σνακ για τα σκυλόψαρα...
ΥΓ2. Εσείς που την αποθεώνετε σε παλαιότερες κριτικές, ειλικρινά πέστε μου, ΤΙ ΠΙΝΕΤΕ;;;;;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, geroksouras, George_1969 και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2019
Εκει στην Αθηνα εχει ωραια χαρμανια...
03 Ιανουαρίου, 2019
Ωραια κριτική καρνταση...Ειναι μεγαλη ξενερα να θες να της σκισεις τον πατο και να σου λέει δεν....Καλη Χρονιά με υγεία και πολύ τύχη....
03 Ιανουαρίου, 2019
Η Δαναη ξεκινά στις 00:30?Χμμμ;

Σκεφτομαι για ραντεβου μαζι της, αλλα ειμαι απογευματινος τυπος!
Με τετοιο ωραριο, πρεπει να κοιταξω αλλου!!!
03 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@peacemaker : Δεν είπα ότι ξεκινάει στις 00.30. Ήταν διαθέσιμη μετά τις 00.30...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
06 Ιανουαρίου, 2019
Μπράβο για την αναλυτική και κατατοπιστικότατη περιγραφή.
Δεν είναι εποχές για πέταμα χρημάτων....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5