Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564662
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Από καιρό είχα βάλει στο μάτι την Πάρις και περίμενα την κατάλληλη ευκαρία να συμβαδίσει το πρόγραμμά μου με το δικό της. Οι φωτό που έχει ανεβάσει με ώθησαν στο να δημιουργήσω στο μυαλό μου την εικόνα μιας Αμαζόνας που θα γουστάρει να γαμιέται. Όμως, δυστυχώς, διαψεύστηκα. Επίσκεψη, λοιπόν, στο εν λόγω studio νωρίς το πρωί (η ημερομηνία είναι ενδεικτική). Ο χωρός είναι πραγματικά πολύ περιποιημένος και ολοκαίνουριος. Πέτυχα και την καθαρίστρια να φανταστείτε που έκανε εργασίες καθαριότητας. Ο τσάτσος ήταν ένας νεαρός και μου παρουσίασε τις 2 κοπέλες που είχαν εκείνη τη μέρα βάρδια. Πρώτη ήρθε η Katy. Απίστευτο σωματάκι, πιο petite απ'όσο μπόρεσα να διακρίνω μέσα από τον ιδιόρρυθμο φωτισμό του χώρου υποδοχής. Ήταν πολύ ευχάριστη και με καλωσόρισε με χαμόγελο. Επόμενη ήταν η Πάρις. Ήταν εξωτερικά ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Πολύ εντυπωσιακή γυναίκα εξωτερικά αλλά δυστυχώς δεν τα "βρήκαμε" στον αγώνα. Κι έπρεπε να το ψιλιαστώ ότι δεν θα τα πηγαίναμε καλά γιατί από την αρχή ακόμα με υποδέχτηκε πολύ ψυχρά και αδιάφορα. Ποιος ξέρει? Μπορεί να μην είναι έτσι γενικά και απλά εγώ να πέτυχα την μέρα Κεφάλι σε τοίχο! Τεσπα, δίνω το 50αρικο για το απλό πρόγραμμα και ανεβαίνω στο δωμάτιο για να περιμένω την κοπέλα. Παρόλο που γενικά δεν είχε κανέναν άλλον πιο πριν η κοπέλα άργησε να έρθει να έρθει στο δωμάτιο κανένα τέταρτο. Μπαίνει λοιπόν μέσα γυμνόστηθη (πολύ όμορφο και στητό στήθος)!!! Με το που την είδα έπαθα πλάκα...Τότε σηκώθηκα κι εγω από το κρεβάτι και πήγα από πίσω της για να χαϊδέψω το κωλαράκι της. Και στην προσπάθειά μου να την κάνω να ξαπλώσει και να έρθω εγώ από πάνω της για να έχω τον έλεγχο του παιχνιδιού, αυτή το απέφυγε έμμεσα και μου είπε να ξαπλώσω. Όλη αυτή η κατάσταση μου προκάλεσε νευρικότητα και άρχισα να σκέφτομαι ότι μάλλον θα κλάψω τα λεφτά. 'Ηρθε λοιπόν από πάνω μου και με το στήθος της προσπαθούσε να με διεγείρει. Ωστόσο, πρίν ακόμα έρθω σε πλήρη στύση και ενώ ήμουν ακόμα "ψιλο-χαλαρός" , ανοίγει το προφυλακτικό και μου το δίνει να το βάλω σε φάση "να τελειώνουμε". Το βάζω το προφυλακτικό και με αρχίζει μια μέτρια πίπα με χειρομαλάξεις. Δυστυχώς, όμως, εκεί που είχα γίνει τούρμπο δεν πρόλαβα να την "κόψω" και το τέλος ήρθε πρόωρα χωρίς να προλάβω να τη γαμήσω. Λύπη Κεφάλι σε τοίχο! . Εδώ δε μου φταίει η κοπέλα για να είμαι και δίκαιος αλλα μου έδωσε την εντύπωση ότι χάρηκε πολύ που τελικά δεν τη γάμησα και με τελείωσε χωρίς πολύ κόπο. Έτσι, έφυγα από το studio με μία περίεργη αίσθηση σαφώς μετανιωμένος για την επιλογή μου που δεν άκουσα το ένστικτό μου και αντί να πάρω την Katy, ενέμεινα αδικαιολογήτως σε μια επιλογή που είχα προαποφασίσει από το σπίτι χωρίς να εκτιμήσω την αύρα εκείνης της στιγμής. Είναι δύσκολο να πω αν αξίζει τελικά ή όχι γιατί την είδα για πολύ λίγα λεπτά στο δωμάτιο...οπότε δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα αν έτσι συμπεριφέρεται γενικά ή μήπως ήμουν απλά άτυχός ή ακόμα μήπως εμείς δεν είχαμε χημεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Πάρις
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
254
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, Kavouras13, ZeroTolerance

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2019
Η Παρις απο εμφάνιση ειναι κουκλαρα τουλάχιστον για τα δικά μ γούστα, αλλα απο διάθεση για σεχ κ συμμετοχή τραγική!!!
Την έχω δοκιμάσει 2 φορές με τις ίδιες πάνω κάτω εντυπώσεις.
02 Ιανουαρίου, 2019
Paris από τις χειρότερες επιλογές που μπορεί να κάνει κάποιος σε στούντιο και να πετάξει τα φράγκα του.Παντως επειδή είναι ψηλή και άχαρη τώρα στις εκπτώσεις θα ήταν μια χαρά αν την τοποθετούσαν ως πλαστική κούκλα σε βιτρίνα καταστήματος πιστεύω ότι κανένας δεν θα αντιλαμβανόταν τίποτα
03 Ιανουαρίου, 2019
Το οτι πιστευες οτι η Παρις ειναι "μια Αμαζόνα που θα γουστάρει να γαμιέται" δειχνει οτι δεν ειχες ιδεα που πας.
Διαβασε και καμμια κριτικη μυστη μου. Για σενα τις γραφουν οι παικτες....
03 Ιανουαρίου, 2019
Έτσι όπως τα λες είναι. Η Paris είναι ψυχρός εκτελεστής.
03 Ιανουαρίου, 2019
Μεγαλη κατυφορα η υπηρεσιες που προσφερουν δεν αξιζουν ουτε για 20 ευρω δεν καταλαβενουν οτι μια δυο δεν θα παταει κανεις κατι πρεπει να αλλαξουν και δεν ερχεται και νεο αιμα και κατι καινουριες κοπελες που βλεπω που εχουν ερθει ειναι απλα τραγικες σε εμφανιση.
R
Rnb
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5