Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90953
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα καρφωτός για Ζανετ...ΔΕΝ αντιστάθηκα καν.Γλώσσα Ότι δείχνουν οι φότο!Μεγάλο χαμόγελο Κωλαρα από τις λίγες(Προσκύνημα)...μεγαλη, αφράτη κ χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας! Μπήκα για το δοκίμασμα μου που εξελίχτηκε κ σε (2)γύρο. Ωραίο νεανικό μωρό από την Ουκρανία! Ελάχιστα αγγλικά γνωρίζει. Τα βγάζει όλα κατευθείαν κ ξαπλώνει δίπλα μου , όπου γεύτηκα τις λαχταριστές βυζάρες της μεγέθους (3+).Γλώσσα Μου τον έπαιξε λίγο κ μου φόρεσε το σκουφάκι...έκανε μια πίπα μονότονη χωρίς τπτ το ιδιαίτερο, αλλά το προσπαθούσε και αυτό φάνηκε από τα σαλακια που της έτρεχαν. Μου έστησε την κωλαρα της στα 4 που ήταν κάτι το εξαιρετικό σαν όψη...με κοιτούσε από τον καθρέπτη ενώ πήγαινα με την γλωσσιτσα μου να τις τα γλείψω όλα κ τραβιοτανε !Μεγάλο χαμόγελο Κατάλαβα πως δεν θα πάρω κάτι έξτρα εδώ κ ξεκίνησε ο αγώνας! Ανελέητο γαμησι έτσι κ το μωρό να έχει ακουμπήσει το κεφάλι της στα σεντόνια κ τα χεράκια της μπροστά. Την άλλαξα κ ιεραποστολικα όπου με κοιτούσε επίμονα κ με άφηνε να την φιλάω πεταχτά στο στόμα. Στο τελείωμα μου μια υγρασία από το μωρό την ένιωσα κ το είδα κ στα σεντόνια.Ναι! Γούσταρα πολύ κ το ξαναηθελα το μωρό κ για τον επόμενο γύρο...περίμενα να ανοιχτεί παραπάνω, αλλά ήταν το ίδιο θερμή στην στάση cowgirl προς εμένα! Έτσι με καβάλησε κ δεν με άφησε να πάρω ανάσα...το στοματάκι της ήταν κολλημένο στο λαιμό μου κ το μωρό έδωσε πόνο Πάνω στο καβλι μου, ώσπου μας ξεζουμιξε.Γλώσσα

Εξαιρετική παρουσία γι αυτό το άθλιο μπουρδελο, ακόμα κ το σαπούνι του 1€ ήταν νερωμενο!Θυμός
Ίσως να ξαναπάω....αλλά όχι στα κοντά!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.320
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, travestolagnos, alladalla και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού