Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181656
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με αφορμή ανέλπιστα καλή μέρα στη δουλειά κ αναπάντεχη πρόωρη αναχώρηση από την εργασία, είπα να βάλω φινάλε στην φετινή χρονιά με ένα δώρο στον εαυτό μου επισκεπτόμενος το Σ108. Με το που άνοιξε η πόρτα η πρώτη έκπληξη ξεπρόβαλε , με την Λίνα να εμφανίζεται εντελώς γυμνή μπροστά μου με ένα λάγνο χαμόγελο όλο υποσχέσεις...Πέρα από την Λίνα στον χώρο ήταν ακόμα η Βιβή και η Λάρα, πρόσφατες προσθήκες. Η Βιβή είναι ένα μιλφ ξανθιά αρκετά εντυπωσιακή για την ηλικία της, αλλά με αρκετά ''σκληρά'' χαρακτηριστικά. Για την συγκεκριμένη θα περιμένω να μάθω πρώτα πράγματα για να ρισκάρω δοκιμή. Την Λάρα θα την χαρακτήριζα απλά αδιάφορη, άχρωμη για τα δικά μου κριτήρια, που αν περνούσε δίπλα μου στον δρόμο με ρούχα ούτε που θα την κοίταζα (αλλά γούστα είναι αυτά..). Προφανής επομένως η επιλογή μου με Λίνα στο πρόγραμμα των 60 €. Σε αρκετά ευδιάθετο mood η εν λόγω μου πρόσφερε μια πολύ αισθησιακή εμπειρία. Μου άρεσε το γεγονός ότι από την αρχή του μασάζ είχε απαλλαγεί από τα ...περιττά ρούχα σε αντίθεση με τις περισσότερες συναδέλφους τις που το κάνουν σταδιακά. Το μασάζ της πολύ καλό σε αρκετά ικανοποιητικό επίπεδο μου πρόσφερε χαλάρωση αλλά η μόνη ίσως ''παραφωνία'' το ότι ήταν καθαρά θεραπευτικό χαλαρώτικό και καθόλου αισθησιακό. Ίσως και να είναι αχάριστο από μέρους μου αφού όντως ήμουν αρκετά πιασμένος κ μου έκανε εξαιρετικό μασάζ, αλλά θα ήθελα κάτι λίγο πιο ...υποσχόμενο. Βέβαια στο 2ο γύρο με αντάμειψε με το παραπάνω. Αφού μου πρόσφερε ένα πολύ ερωτικό λίκνισμα ως το κρεβάτι στήθηκε για αρκετή ώρα στο κρεβάτι προσφέροντας μου μια μοναδική θέα από τις γευστικές τρυπούλες της!!Μου ζήτησε μάλιστα να της γλείψω τον κώλο γιατί την καβλώνει. Και πραγματικά το κανει... Το τι επακολούθησε ήταν εξαιρετικό. Η κοπέλα τα δίνει όλα, της αρέσει να γαμιέται κ αν υπάρξει το κατάλληλο ''δέσιμο'' επιτρέπει τα πάντα (άσχετα από σχόλια που είχα διαβάσει ότι δεν θέλει δάχτυλα και τα σχετικά).Πρέπει να το κερδίσεις με την συμπεριφορά σου και τότε στα δίνει όλα απλόχερα. Απόλαυση η κωλάρα της στα τέσσερα καθώς και οι φωνές της όταν την γλύφουν!Θα τη δοκιμάσω ξανά
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nikos752, baroc, retimpan και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού