Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα μάγκες! Αν και παρακολουθώ το τελευταίο χρόνο τo site ως επισκέπτης αποφάσισα πρόσφατα να κάνω λογαριασμό για να συμμετέχω ενεργά στην ενημέρωση των μελών. Είμαι νέος στο "άθλημα" (εξ'ου και ο τίτλος) οπότε παρακαλώ δείξ'τε κατανόηση και συγχωρείστε τυχόν λάθη στην κριτική. Για πάμε όμως:
Το ραντεβού πραγματοποιήθηκε σε γνωστό ξενοδοχείο στα νότια προάστια ,στα μέσα της άνοιξης περίπου, κατόπιν πολύ εύκολης συνεννόησης με την κοπέλα μέσω Viber. Πάω στην υποδοχή, παίρνω κλειδάκι και ανεβαίνω στο δωμάτιο για να κάνω ένα γρήγορο ντουζ πρίν τον αγώνα. Ήμουν πολύ αγχωμένος για την εξέλιξη του ραντεβού καθώς ήταν η πρώτη μου φορά με επαγγελματία και δεν ήξερα πως να συμπεριφερθώ. Βγαίνω από το μπάνιο, αράζω, ανοίγω τηλεόραση να δω καμιά τσοντούλα να χαλαρώσω και μέσα σε λίγα λεπτά ακούω τακούνια στο διάδρομο και το χτύπημα της πόρτας. `Η καρδιά μου ήταν έτοιμη να σπάσει. Ανοίγω την πόρτα και αντικρύζω μια ξανθιά γυναικάρα γύρω στα 33 με απίστευτο σώμα αλλα με κάπως μέτριο(για τα δικά μου γούστα πάντα) πρόσωπο, το οποίο αρχικά με ξενέρωσε. Ωστόσο, η κοπέλα μπήκε μέσα πολύ χαμογελαστή και προσπάθησε να με κάνει να νιώσω άνετα. Της είπα κιόλας ότι ήταν η πρώτη μου φορά με επαγγελματία. Μου ζήτησε μπροστά τα χρήματα (ίσως με υποπτεύθηκε λόγω του νεαρού της ηλικίας μου και της αμηχανίας που είχα ότι δεν θα την πλήρωνα?? Γλώσσα ) και αφού κάναμε τις απαραίτητες συστάσεις ξεκινήσαμε. Φορούσε ένα λευκό μπλουζάκι με τζιν παντελόνι. Με τη μία βγάζει τη μπλούζα της και αντικρύζω 2 υπέροχες βυζοτορπίλες που με έκαναν τούρμπο. Το κατάλαβε αμέσως, μου έπιασε τον πούτσο και κλείνοντας το μάτι μου είπε: " Μπαίνω για ένα γρήγορο μπανάκι και έρχομαι να με ξεσκίσεις". Έτσι, αράζω στο κρεβάτι και εντός ολίγων λεπτών ήρθε δίπλα μου και ξάπλωσε και η Μαρία. Αρχισα να γλύφω με μανία τις απίστευτες βυζάρες της- η ρώγα της με είχε τρελάνει- και εκεί παρατήρησα και κάποια σημάδια που της έχουν μείνει από την πλαστική στήθους που έχει κάνει. Στη συνέχεια, με ρώτησε αν θέλω πίπα "με ή χωρίς προφυλακτικό" και της είπα "με" γιατί έχω σχέση και ακόμα φοβάμαι πολύ μη κολλήσω κανένα ΣΜΝ-έστω και μέσω στοματικού- και το μεταδώσω εκεί που δεν πρέπει. Η πίπα της όμως παρα το προφυλακτικό ήταν όνειρο!!! Ναι! Απίστευτη τσιμπουκάρα με πνιξίματα και περιποίηση και της γύρω περιοχής. Πραγματικά εκείνη την ώρα σκεφτόμουν πως θα ήταν η αίσθηση και "χωρίς" Προσκύνημα Παράλληλα έπαιζα με τις βυζάρες της και της έριχνα και καμιά σφαλιάρα στον κώλο όσο η Μαρία έκανε φιλότιμα την δουλειά της εκεί κάτω...ώσπου μη μπορώντας να κρατηθώ άλλο (αν και τον είχα παίξει μια φορά πρίν το ραντεβού) ήρθε το τέλος μέσα στο "πλαστικό".
Τέλος, λοιπόν , πρώτου γύρου και μετά από μια ολιγόλεπτη συζήτηση γνωριμίας, η Μαρία μου πιάνει τον πούτσο και αρχίζει να μου τον χαϊδεύει. Ο "παίκτης" λοιπόν ανακτά τις δυνάμεις του αμέσως και ακολουθεί πέρασμα σκούφου. Έτσι, στήνω την Μαρία σε στάση "doggy style" πλάγια στο κρεβάτι για την βλέπω καθώς την γαμάω από τον καθρέφτη. Το στήσιμό της τέλειο, η κωλάρα κοιτούσε ταβάνι και η μέση της είχε το ιδανικό "σπάσιμο". Αρχίζω το σφυροκόπημα από πίσω με χαστούκια στα κωλομέρια της και μετά από κανένα 20λεπτο ξέσκιμα τελειώνω εξουθενωμένος και πέφτω δίπλα της στο κρεβάτι. Τότε,η Μαρία σηκώθηκε, έκανε ένα γρήγορο ντούζ και αφού ντύθηκε με χαιρέτησε με φιλί σταυρωτά (της είπα ότι δεν επιθυμούσα γλωσσόφιλα) και μου είπε πως χάρηκε για την γνωριμία και πως θα ήθελε να ειδωθούμε σύντομα πάλι.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Μία γυναίκα με πολύ όμορφο σώμα, μέτριο πρόσωπο (υποκειμενικά), ευγενική, ομιλιτική, ευδιάθετη και πρόθυμη να με εξυπηρετήσει καθώς όπως μου είπε εκείνη τη μέρα είχε ήδη πολύ φορτωμένο πρόγραμμα και στάθηκα τυχερός καθώς κάποιος συναγωνιστής της ακύρωσε ραντεβού εκτάκτως και έτσι "βολεύτηκα" κι εγώ με ακριβή τήρηση της ώρας. Στο αν θα την "ξανασυναντούσα" εβαλα "ίσως" γιατί θέλω κυρίως να γνωρίσω κι άλλες κοπέλες του επαγγέλματος τώρα που γεύτηκα τη γλύκαΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
254
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2018
ανοιξη 2018;;Money Mouth
01 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι...το ξέρω πως έχει περάσει καιρός αλλά λογαριασμό έκανα πρόσφατα και από τη στιγμή που η κοπέλα εξακολουθεί να είναι ενεργή σκέφτηκα πως έστω κι έτσι μπορώ να μοιραστώ στην κοινότητα την εμπειρία μου. Περίπου την ίδια περίοδο ακολούθησε και 2ο ραντεβού με άλλο call girl που θα γράψω σε άλλη κριτική και μετά μεσολάβησε ένα μεγάλο διάστημα πολλών μηνών με αποχή...οπότε δυστυχώς δεν έχω πιο πρόσφατες εμπειρίες...για την ώραΓλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2