Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561311
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ίνα δεν είναι νέα στο χώρο αλλα πάντα υπήρχε στο στόχαστρο κυρίως λόγω φωτο του πίσω συστήματος που αποτελεί και το μεγάλο ατού. Βρήκα λοιπόν μια ευκαιρία γι αυτή τη συνάντηση και μάλιστα σε μαγαζί που δεν ειμαι πελάτης. Πηγα στο τέλος της βάρδιας και ηταν απησχολημενη. Εναλλακτική η Μελίσσα αλλα δεν μου έκανε κλικ όποτε και για να μην την χάσω ρώτησα την υπηρεσία αν προλαβαίνω ένα blind date χωρίς να τη δω. Μου έδωσε το οκ και ανέβηκα στον πάνω όροφο. Το δωματιο πολυ καλο και καθαρο μιας και έπεφτα σε αλλαγή βάρδιας και είχαν αλλάξει τα πάντα.
Η Ίνα ηρθε σχετικά γρήγορα. Είναι στο 1.70 περίπου με καρέ μαλλί κοντό όμορφο πρόσωπο και άψογο σωμα αν εξαιρέσει κανεις το γεγονός ότι το στηθος είναι με το ζόρι 1....αλλα με πολυ στη τη ρόγα. Απο τη μέση και κάτω αγγίζει το τέλειο.
Ηρθε με πολυ καλή διάθεση και μου στήθηκε με την ατάκα η Ίνα η καυλινα είναι εδώ....
Έπαιξα μαζί της αρκετα και το εκτίμησε με ένα χυσιμο που μπορει και να ηταν αληθινό! Μετα ανέλαβε δράση με φροντίδα όλης της ευαίσθητης περιοχής χωρίς τσιγκουνιές...στοματικο βαθύ με λίγο χέρι που οσο πήγαινε ανέβαζε ρυθμό. Για να μην πάω ακλαφτος την έστησα μπρούμυτα και τελείωσε η σεμνή τελετή σε μια στάση κατι σαν ξαπλώτο πίσω κολλητό.
Μικρή κουβεντούλα και ευχές εκατερωθεν λόγω των ημερών.
Θα έλεγα μια καλή συνεύρεση, απο τις καλές των Γερμανών, με μια κοπέλα πολυ έμπειρη στο χώρο, που δίνει κατι περισσότερο απο τα τυπικά επαγγελματικά των Γερμανών (συνήθως....), είναι πολυ καθαρη και εχει ένα μείον ότι δεν φιλάει για όσους το θεωρούν μείον μαζί με το μικρό στηθος. Έχω την εντυπωση ότι εκτιμάει την καλή συμπεριφορά και ανταποδίδει. Δεν ξέρω τι θα έκανε σε ρυθμό PSE αλλα την εμπειρία την εχει.
Καλή χρονια σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2018
Όνομα κοπέλας
Ινα
Υπηρεσίες
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.645
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kerveras, LanciaRallye037 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2019
Ειναι η γνωστη Ινα απο Αριστ. 5 , Τατοϊου κλπ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1